Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
04.-06.04.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500)
Kódové číslo:
706250
Dvorců + povrch:
3 Bergo
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P R E Z E N T A C E

lze formou sms na tel. 775 733 784 v čase 16:00-17:00. Pavouk s rozpisem jednotlivých zápasů bude na webu do 18:00.
Hrát začínáme v sobotu od cca 9:00.

P O Z O R jednotlivá utkání z kurtů č. 1 a 2 budou živě vysílána na webu VISTASPORT TV.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
 
 
02.03.2020 21:47:53
2.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
267
15
 
 
18.02.2020 08:33:31
3.
Krčmář Matouš 03.03.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
719
6
 
 
15.02.2020 16:52:12
4.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
 
 
03.11.2019 20:42:31
5.
Ryč Ondřej 09.05.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
 
20.11.2019 14:34:08
6.
Rucki Václav 15.05.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
 
25.01.2020 11:03:46
7.
Mackovič Šimon 28.01.2010 Open Tennis Club
1939
1
 
 
07.03.2020 19:32:02
8.
Mňuk Jakub 10.10.2010 TK Sparta Praha
1939
1
 
 
08.03.2020 19:17:06
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Červenák Nikolas 17.09.2009 TCD Donovalská
1556
3
 
odhlášeno hráčem
24.11.2019 09:11:48
2.
Lošťák Matouš 01.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
665
9
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 20:25:53
3.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 15:21:21
4.
Onder Martin 19.04.2010 Sokol Čimice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.03.2020 20:36:37
5.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.03.2020 17:29:29
6.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
27.03.2020 09:30:34
7.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.03.2020 10:50:59
8.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
442
9
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:17
9.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
29.03.2020 07:01:32
10.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:23
11.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:46
12.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:46
13.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:38
14.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:39
15.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:39
16.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:40
17.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:40
18.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:41
19.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:41
20.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:42
21.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:43
22.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:43
23.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:44
24.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:44
25.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:45
26.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:45
27.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:46
28.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:46
29.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:47
30.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:47
31.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:48
32.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:48
33.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:49
34.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:49
35.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:50
36.
Rezek Daniel 16.06.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:02:00
37.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
396
12
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:02:01
38.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:02:01