Český tenisový svaz
Název:
EZE Cup
Datum:
04.-05.04.
Pořadatel:
TK EZE Olomouc z.s. (C - 500)
Kódové číslo:
706247
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Subota Jan
gen.Píky 300/12
77900 Olomouc
Tel. (1):
608740187
E-mail:
info@tkeze.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
0
 
01.11.2019 00:35:18
2.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
0
 
01.11.2019 00:11:00
3.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
0
 
01.11.2019 06:39:29
4.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
0
 
01.11.2019 11:21:33
5.
Papajík Jakub 10.12.2009 Pašťa tenis, z.s.
506
9
0
 
05.11.2019 14:34:40
6.
Trunda Jakub 12.08.2008 SK Véska
536
9
0
 
08.11.2019 05:21:35
7.
Hrdlička Miroslav 23.02.2009 TK Mohelnice, z.s.
577
9
0
 
05.11.2019 10:39:52
8.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s.
586
9
0
 
01.11.2019 08:02:00
9.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
609
9
0
 
01.11.2019 00:23:32
10.
Mrkvica Dominik 19.09.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
631
9
0
 
05.11.2019 11:14:04
11.
Přemyslovský Tomáš 20.05.2009 TK AGROFERT Prostějov
905
6
0
 
01.11.2019 06:58:03
12.
Lyčka Teodor 10.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1226
4
0
 
03.11.2019 10:43:54
13.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
31.10.2019 23:52:16
14.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
31.10.2019 23:56:15
15.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:09:27
16.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:10:05
17.
Palacký Jakub 06.08.2010 TO TJ Nový Jičín
1939
1
0
 
01.11.2019 00:14:41
18.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
01.11.2019 00:16:27
19.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:17:06
20.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
0
 
01.11.2019 00:18:33
21.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
1939
1
0
 
01.11.2019 00:27:58
22.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:30:15
23.
Satrapa Martin 25.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:34:00
24.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 ČLTK 1928 Olomouc
1939
1
0
 
01.11.2019 04:37:43
25.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 05:56:34
26.
Slovák Petr 21.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
01.11.2019 06:35:14
27.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno.
1939
1
0
 
01.11.2019 09:33:33
28.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč
1939
1
0
 
01.11.2019 22:21:36
29.
Borák Lukáš 11.03.2010 Mosilana Brno
1939
1
0
 
02.11.2019 14:15:21
30.
Bačík Matěj 27.05.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1939
1
0
 
13.11.2019 13:57:45