Český tenisový svaz
Název:
Tenis Cibulka Cup 2020
Datum:
04.-06.04.
Pořadatel:
Tenis Cibulka (C - 500)
Místo konání:
Praha 5
Kódové číslo:
706245
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz
Internet:
www.teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická nebo SMS prezentace v pátek do 18:00, turnaj bude rozlosován a rozpis vyvěšen na IS ČTS. Přihláška last minute od čtvrtka dále = dvojnásobné startovné dle článku 65 soutěžního řádu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
169
20
 
 
19.03.2020 14:55:18
2.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
 
06.11.2019 18:07:18
3.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
 
30.12.2019 16:48:55
4.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
 
05.01.2020 18:07:57
5.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
 
01.11.2019 00:20:53
6.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko
310
12
 
 
24.02.2020 10:13:17
7.
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
337
12
 
 
09.02.2020 21:15:50
8.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
 
02.11.2019 16:17:45
9.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
 
31.10.2019 23:56:15
10.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
 
 
02.11.2019 01:00:38
11.
Vašta Petr 09.09.2008 SK Tenis Kladno
501
9
 
 
01.11.2019 08:49:59
12.
Trunda Jakub 12.08.2008 Tenisový klub Šternberk, z.s.
536
9
 
 
09.02.2020 14:42:58
13.
Toman Karel 06.02.2009 LTC Velešín
557
9
 
 
02.11.2019 11:18:04
14.
Vrtílka Jakub 10.08.2008 Pála Vízner Tennis z.s.
603
9
 
 
01.03.2020 15:43:25
15.
Kodada Jan 23.06.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
605
9
 
 
05.11.2019 21:36:05
16.
Nemček Adam 02.04.2009 TC ESO Praha z.s.
605
9
 
 
06.12.2019 14:31:44
17.
Sidorov Alexandr 17.12.2009 TJ Radlice
657
9
 
 
14.11.2019 22:41:54
18.
Tesař Daniel 22.05.2008 LTC Slaný
905
6
 
 
21.11.2019 18:39:21
19.
Šmehýl Dávid 26.10.2008 TK Písnice
1055
4
 
 
09.11.2019 09:32:18
20.
Keim Josef 01.09.2009 Tenis Banka Praha
1379
4
 
 
24.02.2020 13:30:55
21.
Urban David 03.07.2008 Tenis Banka Praha
1503
4
 
 
06.03.2020 18:01:28
22.
Král David 26.09.2009 SK Tenis Duchcov
1724
3
 
 
10.03.2020 18:30:40
23.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:51:26
24.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:03:19
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:09:32
2.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
 
01.11.2019 00:18:13
3.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 00:27:40
4.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 00:34:56
5.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:35:08
6.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice
1939
1
 
 
01.11.2019 00:49:56
7.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 05:21:00
8.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 06:59:05
9.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
 
01.11.2019 08:04:34
10.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
 
01.11.2019 08:33:06
11.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov
1939
1
 
 
01.11.2019 11:09:58
12.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
 
01.11.2019 17:58:24
13.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
 
03.11.2019 22:32:35
14.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
 
04.11.2019 10:27:16
15.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
 
04.11.2019 15:08:20
16.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
 
04.11.2019 20:50:41
17.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
 
30.11.2019 12:49:18
18.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
 
02.12.2019 13:29:41
19.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
10.03.2020 17:58:48
20.
Rybák Jakub 14.01.2010 TK Vyškov
1939
1
 
 
20.03.2020 16:51:19
21.
Rybák Alex 14.01.2010 TK Vyškov
1939
1
 
 
20.03.2020 16:52:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 08:42:25
2.
Mařata Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 20:52:45
3.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
335
12
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 18:06:19
4.
Kočí Jakub 05.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.02.2020 09:27:45
5.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 15:21:21
6.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 12:59:24
7.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.03.2020 17:02:48
8.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.03.2020 17:29:29
9.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
27.03.2020 09:30:27
10.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.03.2020 10:50:53
11.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:12
12.
Kobza František 18.05.2008 TJ Kralupy o.s.
442
9
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:12
13.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.03.2020 10:19:52
14.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:21
15.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:39
16.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:40
17.
Jirásek Šimon 15.07.2009 LTC Slaný
1428
4
 
odhlášeno hráčem
30.03.2020 14:57:09
18.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 21:02:32
19.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 21:59:13
20.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.03.2020 22:00:20
21.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.04.2020 08:49:56
22.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.04.2020 09:02:15