Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
04.-06.04. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 500) |
Kódové číslo: |
706244 |
Dvorců + povrch: |
2 COURT SOL |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
Opletalova 1218/8b | |
736 01 Havířov-Šumbark | |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 113 |
25 |
28.12.2019 20:03:41 |
||
2. |
Vykoupil Patrik | 18.03.2008 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | 215 |
15 |
24.03.2020 21:47:53 |
||
3. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 221 |
15 |
13.01.2020 14:30:21 |
||
4. |
Kašpárek Tomáš | 06.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 263 |
15 |
11.03.2020 12:28:22 |
||
5. |
Frič Martin | 17.05.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 265 |
15 |
08.03.2020 15:56:44 |
||
6. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 277 |
15 |
01.11.2019 00:34:57 |
||
7. |
Salivar Sebastian | 31.05.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | 310 |
12 |
08.03.2020 08:29:53 |
||
8. |
Jányš Albert | 04.03.2009 | TK TENNISPOINT FM | 427 |
12 |
16.02.2020 09:09:57 |
||
9. |
Lukas Filip | 01.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 439 |
9 |
05.11.2019 19:07:53 |
||
10. |
Olšar Viktor | 29.12.2008 | Tennis Hill Havířov o.s. | 464 |
9 |
07.11.2019 16:38:08 |
||
11. |
Pečonka Jaromír | 03.10.2008 | TK SC OSTRAVA | 957 |
6 |
30.11.2019 18:17:02 |
||
12. |
Tichý David | 04.02.2009 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 973 |
6 |
16.02.2020 13:45:29 |
||
13. |
Karban Svatopluk | 13.11.2009 | TK Hlučín | 1055 |
4 |
24.01.2020 17:06:40 |
||
14. |
Mrakvia Kristián | 21.09.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1116 |
4 |
12.11.2019 09:47:38 |
||
15. |
Fojtík Michal | 02.07.2009 | Tenisový klub Tenet | 1188 |
4 |
02.03.2020 09:09:34 |
||
16. |
Lyčka Teodor | 10.09.2008 | TJ Sokol Bílovice n.Svit. | 1226 |
4 |
06.02.2020 11:38:57 |
||
17. |
Zoufalý Lukáš | 08.08.2008 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1326 |
4 |
12.03.2020 15:26:31 |
||
18. |
Fryštacký Šimon | 06.10.2009 | TK Hlučín | 1556 |
3 |
04.02.2020 09:48:21 |
||
19. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
01.11.2019 00:04:39 |
||
20. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
01.11.2019 00:12:35 |
||
21. |
Tomica Daniel | 22.08.2010 | TK Slavia Orlová | 1939 |
1 |
01.11.2019 00:13:30 |
||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
||||||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Satrapa Martin | 25.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1939 |
1 |
01.11.2019 00:33:01 |
||
2. |
Václavek Tomáš | 16.04.2010 | TK Mohelnice, z.s. | 1939 |
1 |
01.11.2019 06:07:41 |
||
3. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | 1939 |
1 |
01.11.2019 07:32:06 |
||
4. |
Slováček Martin | 02.03.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1939 |
1 |
01.11.2019 07:34:22 |
||
5. |
Pajer Vítek | 27.05.2010 | TK Milo Olomouc | 1939 |
1 |
01.11.2019 12:49:16 |
||
6. |
Tyleček Jiří | 16.11.2010 | TK TENNISPOINT FM | 1939 |
1 |
07.11.2019 23:45:41 |
||
7. |
Serafin Samuel | 14.03.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 1939 |
1 |
08.11.2019 07:43:14 |
||
8. |
Cieslar Vít | 21.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1939 |
1 |
14.11.2019 12:05:16 |
||
9. |
Urbánoš Filip | 12.08.2009 | TREND SPORT, z.s. | 1939 |
1 |
26.01.2020 11:54:58 |
||
10. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1939 |
1 |
27.01.2020 19:03:37 |
||
11. |
Lacek Adam | 09.08.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1939 |
1 |
11.02.2020 23:03:33 |
||
12. |
Vantuch Vojta | 07.06.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1939 |
1 |
08.03.2020 09:30:28 |
||
13. |
Smolík David | 22.10.2010 | SKT Frýdlant n.O. | 1939 |
1 |
10.03.2020 09:30:55 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2019 08:32:19 |
|
2. |
Bartek David | 07.11.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 540 |
9 |
odhlášeno hráčem | 29.01.2020 22:11:59 |
|
3. |
Hustý Jan | 19.06.2010 | TK Gymnázium Uničov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2020 09:44:59 |
|
4. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.03.2020 19:52:24 |
|
5. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.03.2020 05:08:59 |
|
6. |
Kuch Kristián | 16.08.2008 | TK TENNISPOINT FM | 408 |
12 |
odhlášeno hráčem | 16.03.2020 16:27:00 |
|
7. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 323 |
12 |
odhlášeno hráčem | 23.03.2020 13:57:37 |
|
8. |
Holý Tomáš | 26.02.2008 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 609 |
9 |
odhlášeno hráčem | 23.03.2020 15:43:26 |
|
9. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.03.2020 10:50:51 |
|
10. |
Hradečný Lukáš | 26.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | 516 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 29.03.2020 12:00:13 |
|
11. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 31.03.2020 16:59:34 |
|
12. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.04.2020 00:57:03 |
|
13. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 283 |
12 |
odhlášeno hráčem | 01.04.2020 11:25:03 |