Název: | JOKRA CUP | Pořadatel: | TK Radegast | Datum: | 08.-10.04. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Knesl David | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Harajda Michal | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Tomáš | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Martinovič Filip | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doskočil Martin | | 6:7, 6:0, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Badžgoň David | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jaskula Albert | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mück Filip | | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Berka Dalibor | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bárta Jan | | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Riedl Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Pešat Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Wagner Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | | |
Kriegler Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Stejskal Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vala Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Kryštof | | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bobek Vojtěch | | 7:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Káňa Viktor | | | 6:3, 2:6, 1:0 (4) | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Doležal Lukáš | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rektořík Marek | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Váňa Tomáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Škvara Eduard | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Beránek Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Beneš Daniel | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Podzemný Jiří | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pohludka Šimon | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hilšer Martin | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanák Ondřej | | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Lukáš | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedlář Nicolas Mário | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Dolný Adam | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ševčík Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Josef Kamoliš, Jaromír Tomis |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Knesl David | 173 | 20 | Ševčík Martin | 280 | 15 | Beránek Ondřej | 312 | 12 | Bárta Jan | 352 | 12 | Kalousek Kryštof | 389 | 12 | Beneš Daniel | 400 | 12 | Berka Dalibor | 455 | 9 | Vala Filip | 475 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 101 |
Kódové číslo akce: 702232 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Grác Kryštof | 12.12.2005 | TK Sokol Vizovice |
|