Český tenisový svaz
Název:
O POHÁR MĚSTA DVORA KRÁLOVÉ
Datum:
21.-23.03.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (C - 500)
Kódové číslo:
706215
Dvorců + povrch:
2 umělá tráva
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vágnerová Veronika
17. Listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
605550188
E-mail:
sport.tcdk@gmail.com

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE:
V pátek dne 20.3.2020 formou sms nebo telefonicky do 18 hod. na tel.: 605 550 188.

LOSOVÁNÍ:
V areálu TCDK v 18 15 hod., pavouk a pořadí zápasů bude vyvěšeno cca v 19 hod., první zápasy v sobotu 21.3.2020 od 8 30 hod.

UBYTOVÁNÍ:
V případě zájmu o ubytování doporučujeme:
www.ubytovani-dvurkralove.cz
(tel. kontakt: +420 722 699 500)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
150
20
0
 
08.03.2020 17:48:44
2.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
182
20
0
 
16.11.2019 19:45:51
3.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
194
15
0
 
12.11.2019 18:46:59
4.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
0
 
09.02.2020 14:20:02
5.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
276
15
0
 
09.11.2019 20:28:56
6.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
308
12
0
 
18.01.2020 22:56:42
7.
Dostál Marek 14.12.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
316
12
0
 
05.12.2019 19:37:40
8.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
316
12
0
 
06.03.2020 09:48:38
9.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 10:16:27
10.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
0
 
02.11.2019 20:51:46
11.
Novotný František 16.08.2008 TJ Lázně Bělohrad
467
9
0
 
06.03.2020 09:36:56
12.
Šmejc Dominik 20.06.2009 LTC Pardubice
516
9
0
 
01.11.2019 00:33:48
13.
Jahelka Štěpán 02.09.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
657
9
0
 
01.11.2019 08:43:07
14.
Soumar Štěpán 10.11.2009 Lokomotiva Trutnov
657
9
0
 
02.11.2019 19:56:57
15.
Mynář Karel 11.12.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
835
6
0
 
29.11.2019 21:30:44
16.
Johan Marek 23.05.2009 Lokomotiva Trutnov
895
6
0
 
05.11.2019 17:01:15
17.
Špelda David 08.02.2009 TJ Červený Kostelec
895
6
0
 
07.11.2019 14:04:29
18.
Zídek David 16.02.2008 Sokol Smiřice
1084
4
0
 
01.11.2019 00:19:04
19.
Mašín Šimon 02.02.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
1084
4
0
 
03.12.2019 20:01:15
20.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:53:10
21.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:03:36
22.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:10:34
23.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:44:46
24.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:55:36
25.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 05:12:40
26.
Kovárník Vojtěch 10.06.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1939
1
0
 
01.11.2019 13:14:52
27.
Budina Michal Josef 10.06.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1939
1
0
 
03.12.2019 13:11:29
28.
Klimeš Kristián 21.11.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
0
 
04.01.2020 21:02:42
29.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
0
 
06.01.2020 23:39:10
30.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
1939
1
0
 
15.01.2020 11:57:29
31.
Stříteský Jakub 18.08.2010 DTK Skuteč
1939
1
0
 
25.01.2020 10:17:02
32.
Martinec Tomáš 10.08.2010 Lokomotiva Trutnov
1939
1
0
 
20.02.2020 18:44:15
33.
Rybák Jakub 14.01.2010 TK Vyškov
1939
1
0
 
06.03.2020 23:25:19

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vtelenský Matěj 21.07.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 06:06:10
2.
Kinkor Adam 30.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
353
12
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 13:32:22
3.
Louvar Šimon 26.05.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 19:18:06
4.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 21:38:47
5.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 12:19:34
6.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 11:09:19
7.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.03.2020 09:00:28
8.
Vondruška Viktor 06.11.2009 Tenisový klub Eden
448
9
 
odhlášeno hráčem
10.03.2020 13:20:58
9.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
259
15
 
odhlášeno hráčem
10.03.2020 20:50:37