Název:
VLABO CUP 2018
Datum:
24.-25.03.
Pořadatel:
LTC Vysoké Mýto (C - 400)
Kódové číslo:
706213
Dvorců+povrch:
2 koberec s granulemi
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
16
Prezentace
v do 18:15 hod.


Kontaktní osoba:
Rejlek Jiří
:
Sportovní 224
:
56601 Vysoké Mýto
Tel. (1):
739261024
Tel. (2):
739038880
E-mail:
rejlek.jiri@gmail.com

Poznámka pořadatele: Upozornění pro hráče a doprovod:

Prezentace pouze formou SMS na tel. číslo 739261024.
V pátek v 18:30 proběhne losování v klubovně tenisové haly, poté bude v IS zveřejněn rozpis zápasů. Pro vstup do haly je třeba mít čisté boty, ve kterých se nehraje na antuce!!!

adresa haly: Masarykovo nám. 944. Vysoké Mýto


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
248
15
 
 
07.03.2018 08:11:08
2.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
311
12
 
 
11.02.2018 22:32:44
3.
Juliš Adam 11.10.2007 TC Chrudim z.s.
400
12
 
 
04.02.2018 18:28:21
4.
Zahradníček Dušan 24.04.2006 Spartak Polička
465
9
 
 
19.02.2018 19:31:20
5.
Schleiss Benedikt 10.07.2007 TK Letohrad
501
9
 
 
01.11.2017 14:47:29
6.
Valtr Patrik 06.09.2006 TK Choceň
506
9
 
 
01.11.2017 16:12:42
7.
Klíma Petr 20.08.2006 TK Česká Třebová, z.s.
509
9
 
 
10.11.2017 21:24:26
8.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
511
9
 
 
12.12.2017 10:05:45
9.
Adámek Viktor 03.06.2006 TO SK Žamberk
557
9
 
 
08.03.2018 20:22:21
10.
Dušek Filip 22.07.2006 LTC Vysoké Mýto
700
6
 
 
14.11.2017 09:28:33
11.
Macek Šimon 17.04.2007 TJ TK Šumperk
718
6
 
 
03.02.2018 22:25:50
12.
Grof Tomáš 04.04.2007 TC Chrudim z.s.
766
6
 
 
30.11.2017 21:30:09
13.
Liška Šimon 01.10.2007 TK Choceň
985
6
 
 
08.01.2018 21:34:56
14.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1325
4
 
volná karta
07.12.2017 22:20:53
15.
Schneider Jan 26.08.2008 LTC Vysoké Mýto
2103
1
 
volná karta
16.11.2017 20:30:57
16.
Mrňávek Artur 02.10.2006 TK Holice
2103
1
 
volná karta
12.12.2017 14:29:52

Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Falta Filip 19.01.2007 LTC Vysoké Mýto
1212
4
 
 
08.11.2017 21:02:45
2.
Laba Matyáš 22.07.2006 LTC Vysoké Mýto
1988
3
 
 
10.03.2018 17:43:07
3.
Baderle David 12.08.2008 Sokol Zábřeh
2103
1
 
 
01.11.2017 10:11:02
4.
Crha Jiří 15.05.2008 TO TJ Svitavy
2103
1
 
 
08.11.2017 08:38:02
5.
Luňák Jiří 18.07.2008 Nespin, z.s.
2103
1
 
 
24.11.2017 18:47:17
6.
Vlachynský Libor 27.05.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
2103
1
 
 
07.12.2017 21:46:50

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
425
9
 
odhlášeno hráčem
07.01.2018 12:57:36
2.
Hauser Karel Kryštof 23.07.2007 LTK Liberec
325
12
 
odhlášeno hráčem
30.01.2018 20:45:15
3.
Jurajda Timon 12.11.2006 TK Letohrad
253
15
 
odhlášeno hráčem
02.03.2018 12:36:01
4.
Kačerovský Jan 26.07.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
10.03.2018 02:17:47
5.
Holub Martin 13.05.2008 TK Kvasiny
2103
1
 
odhlášeno hráčem
11.03.2018 15:29:39
6.
Baudyš Kryštof 07.03.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2018 10:18:08
7.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2018 14:53:41
8.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
16.03.2018 07:58:10
9.
Grulich Josef 05.04.2006 TK Milo Olomouc
172
20
 
odhlášeno hráčem
16.03.2018 13:15:16
10.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
17.03.2018 08:58:53
11.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
17.03.2018 10:35:10
12.
Tomíška Václav 29.04.2008 Tenisová akademie Siesta resort
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
17.03.2018 12:00:28
13.
Pilný Patrik 21.12.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
17.03.2018 12:00:29
14.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
17.03.2018 13:01:49
15.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TC Brno.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
17.03.2018 22:37:30
16.
Jaroš Šimon 04.09.2006 TC Brno.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
18.03.2018 08:46:13
17.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
129
25
 
odhlášeno hráčem
18.03.2018 10:49:54
18.
PALME PROKOP 18.10.2008 TK Kunštát
2103
1
 
odhlášeno hráčem
18.03.2018 10:55:10
19.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
18.03.2018 10:57:46
20.
Milar Jiří 25.07.2007 TC-MJ TENIS Líšeň
229
15
 
odhlášeno hráčem
18.03.2018 11:51:53
21.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
294
12
 
odhlášeno hráčem
18.03.2018 11:59:35
22.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
18.03.2018 12:00:55
23.
Grassegger Martin 19.06.2008 TJ MSV Studénka, z.s.
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
18.03.2018 12:00:56
24.
Dvořák Tomáš 18.08.2006 TK Mohelnice, z.s.
199
15
 
odhlášeno hráčem
18.03.2018 19:27:23
25.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
18.03.2018 19:28:19
26.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
18.03.2018 23:28:59
27.
Brdíček Nikolas 22.07.2007 TK Letohrad
481
9
 
odhlášeno hráčem
19.03.2018 16:45:02
28.
Chaloupka David 09.10.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
19.03.2018 21:02:33
29.
Matoušek Martin 28.08.2007 Sokol Zábřeh
686
6
 
odhlášeno hráčem
20.03.2018 14:57:18
30.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
273
15
 
odhlášeno hráčem
21.03.2018 12:16:41
31.
Čermák Filip 01.08.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
21.03.2018 20:55:56
32.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
22.03.2018 21:36:54
33.
Větrovský Tomáš 10.06.2006 LTC Pardubice
1485
4
 
odhlášeno hráčem
22.03.2018 21:42:45
34.
Fendrych Hynek 26.02.2006 LTC Vysoké Mýto
2103
1
 
odhlášeno pořadatelem
23.03.2018 17:47:21