Český tenisový svaz
Název:
TK Čelákovice
Datum:
20.-22.03.
Pořadatel:
TK Čelákovice (C - 500)
Kódové číslo:
706211
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
20
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hozmanová Táňa
U Kapličky 1705
25088 Čelákovice
Tel. (1):
724139871
E-mail:
tana.hozmanova@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace SMS v pátek 20.3.2020, 17:00-18:00 Občerstvení zajištěno.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
182
20
 
 
06.03.2020 23:25:39
2.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
 
06.11.2019 17:56:17
3.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
 
30.12.2019 16:41:29
4.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
 
01.11.2019 00:16:43
5.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
 
01.11.2019 10:14:25
6.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
 
28.11.2019 18:39:55
7.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
351
12
 
 
09.03.2020 12:31:04
8.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
382
12
 
 
03.01.2020 20:56:30
9.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
448
9
 
 
17.12.2019 14:58:51
10.
Šuráň Vítek 21.11.2009 TK Čelákovice
469
9
 
 
05.11.2019 11:22:10
11.
Minx Vojta 19.05.2009 LTC Houštka
485
9
 
 
30.01.2020 20:25:31
12.
Minx Jindřich 19.05.2009 LTC Houštka
553
9
 
 
30.01.2020 20:10:14
13.
Krupka Michal 16.07.2009 LTK Bílina
564
9
 
 
01.02.2020 21:19:46
14.
Lošťák Matouš 01.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
665
9
 
 
09.01.2020 19:30:53
15.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
 
 
01.11.2019 00:20:24
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pavlok Štěpán 03.05.2008 TK Čelákovice
712
6
 
 
03.11.2019 11:23:45
2.
Hartl Václav 06.08.2009 Severočeská tenisová o.s.
905
6
 
 
07.11.2019 11:40:22
3.
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov
957
6
 
 
01.11.2019 07:21:46
4.
Dlouhý Martin 07.12.2009 TK Radošovice
1188
4
 
 
10.11.2019 19:25:30
5.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:56:26
6.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
 
31.10.2019 23:58:34
7.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:01:39
8.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 00:10:53
9.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:14:45
10.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:17:49
11.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 00:28:12
12.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:33:04
13.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 00:49:38
14.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 01:45:54
15.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 05:09:12
16.
Švejcar Antonín 09.11.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 05:42:33
17.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 07:04:54
18.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
 
01.11.2019 08:07:33
19.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
 
01.11.2019 17:56:45
20.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
 
03.11.2019 22:26:01
21.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
 
04.11.2019 10:24:01
22.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
 
04.11.2019 15:02:21
23.
Bouda Jan 07.09.2010 TopTennis Xaverov s.r.o.
1939
1
 
 
05.11.2019 18:01:47
24.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
 
12.11.2019 22:58:37
25.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
 
29.11.2019 18:29:58

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 22:35:57
2.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 22:11:56
3.
Kočí Jakub 05.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.02.2020 09:26:26
4.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
396
12
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 21:38:08
5.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 15:20:00
6.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 20:17:36