Český tenisový svaz
Název:
Jarní klání
Datum:
14.-17.03.
Pořadatel:
TK SLOVANKA Č. Lípa (C - 550)
Kódové číslo:
706208
Dvorců + povrch:
3 koberec
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Goldbrichtová Jitka
Roháče z Dubé 2351
470 01 Česká Lípa
Tel. (1):
723649061
E-mail:
goldbrichtova@szdc.cz

Poznámka pořadatele:

Na základě rozhodntí MZ ČTS ruší do 31.3.2020 všechny turnaje v TL všech věkových kategorií, proto tento turnaj se hrát nebude
Jitka Goldbrichtová 11.3.2020
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
169
20
 
 
06.11.2019 22:02:20
2.
Kasal Michal 04.07.2008 LTK TEPLICE o.s.
300
12
 
 
09.02.2020 10:42:25
3.
Kohout JAN 26.02.2008 TCEN Hrádek nad Nisou
439
9
 
 
01.12.2019 13:44:17
4.
Adam Jan 13.12.2008 TK Doksy
682
6
 
 
22.01.2020 21:57:50
5.
Nedbal Tomáš 11.05.2008 SK Matchball Česká Lípa
682
6
 
 
12.02.2020 12:55:13
6.
Fanta Tadeáš 24.03.2008 SK Matchball Česká Lípa
705
6
 
 
10.02.2020 03:55:47
7.
Smrž Patrik 07.05.2009 TK Dubí
712
6
 
 
02.01.2020 14:29:00
8.
Feistner Samuel 20.09.2008 TK LTC Děčín
1428
4
 
 
10.02.2020 08:12:30
9.
Šena Jan 19.07.2008 TK LTC Děčín
1646
3
 
 
02.02.2020 15:07:02
10.
Volšička Vojtěch 21.10.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
 
01.11.2019 00:27:44
11.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
 
01.11.2019 04:44:25
12.
Pugner Robin 28.07.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
 
06.11.2019 22:08:18
13.
Kuneš Matyáš 27.08.2010 TK SLOVANKA Č. Lípa
1939
1
 
 
19.11.2019 10:22:49
14.
Ličaver Jan 07.10.2010 TK SLOVANKA Č. Lípa
1939
1
 
 
19.11.2019 10:23:00
15.
Černík Daniel 24.10.2010 LTK Liberec
1939
1
 
 
01.12.2019 20:19:31
16.
Masařík Jakub Antonín 23.02.2010 TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
1939
1
 
 
20.12.2019 09:17:05
17.
Opat Jan 07.10.2010 TK LTC Děčín
1939
1
 
 
21.01.2020 17:03:41
18.
Mackovič Šimon 28.01.2010 Open Tennis Club
1939
1
 
 
03.02.2020 23:16:10
19.
Veselý Jan 01.10.2010 TK LTC Děčín
1939
1
 
volná karta
03.03.2020 17:52:41
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 15:06:41
2.
Toman Michal 24.02.2008 TK Severní Terasa
431
12
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 12:26:06
3.
Kočí Jakub 05.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 07:16:57
4.
Ryč Ondřej 09.05.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 15:22:19
5.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 21:11:05
6.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 10:15:58
7.
Krupka Michal 16.07.2009 LTK Bílina
564
9
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 12:30:49
8.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 17:40:50
9.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 19:16:11
10.
Bouda Jan 07.09.2010 TopTennis Xaverov s.r.o.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 09:06:43
11.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:30
12.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:30
13.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:56
14.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:57
15.
Boštička Yasin 25.07.2008 TK Břízky Jablonec n.Nis.
1027
4
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 12:08:21
16.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 09:46:49
17.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum
161
20
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 09:57:15
18.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 10:58:38
19.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
08.03.2020 12:00:52
20.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
08.03.2020 12:00:59