Název: |
O pohár JIžního Města |
Datum: |
23.-25.03. |
Pořadatel: |
TK Praha- Jižní Město (C - 400) |
Kódové číslo: |
706208 |
Dvorců+povrch: |
2 tartan |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Čt do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Valtr Jan |
: |
Blažimská 1781/4 |
: |
14900 Praha 4 |
Tel. (1): |
731201143 |
E-mail: |
valtr.honza@gmail.com |
Internet: |
tenisovyklubpraha.cz |
Poznámka pořadatele: ZAHÁJENÍ TURNAJE:
sobota 25.3. 8:30
ROZPIS ZÁPASŮ:
8:30 kurt 1: Vávra Kajetán - Kubec Filip
8:30 kurt 2: Jarolímek Josef - Sedlatý Matěj
9:30 kurt 1: Bodnár Tobiáš Petr - Fröhlich Jan
9:30 kurt 2: Zedek Jakub - Bešťák Jiří
10:30 kurt 1: Ha Duc Hieu - kukuczka alex
10:30 kurt 2: Dolný Adam - Fröhlich Max
12:00 kurt 1: Petrofský David - Perníček Lukáš
12:30 kurt 2: Goca Mikuláš - Kotrc Adam
STARTOVNÉ:
400,- (poprosíme mít přesně)
Počet účastníků se nerozšiřuje.
HRÁČI, KTEŘÍ JSOU PŘIHLÁŠENI A NEZÚČASTNÍ SE:
Falta Oliver
HRÁČI, KTEŘÍ NEJSOU PŘIHLÁŠENÍ A ZÚČASTNÍ SE:
Petrofský David
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Vávra Kajetán |
15.08.2006 |
TENISCENTRUM HEAD |
475 |
9 |
|
|
13.11.2016 14:12:27 |
2. |
Kotrc Adam |
17.11.2005 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
525 |
9 |
|
|
14.03.2017 21:11:58 |
3. |
Ha Duc Hieu |
11.01.2006 |
TK Písnice |
565 |
9 |
|
|
04.03.2017 11:52:35 |
4. |
Bešťák Jiří |
04.05.2006 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
588 |
9 |
|
|
04.03.2017 11:59:45 |
5. |
Kukuczka Alex |
08.08.2006 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
617 |
9 |
|
|
20.03.2017 16:54:07 |
6. |
Bodnár Tobiáš Petr |
15.06.2006 |
TK Kadaň |
739 |
6 |
|
|
01.11.2016 01:30:33 |
7. |
Jarolímek Josef |
28.08.2006 |
Open Tennis Club |
785 |
6 |
|
|
20.03.2017 19:21:32 |
8. |
Dolný Adam |
16.03.2006 |
Tenisový klub Příbor,z.s. |
1142 |
4 |
|
|
21.02.2017 20:42:43 |
9. |
Sedlatý Matěj |
18.04.2007 |
TENIS Klánovice |
2068 |
1 |
|
|
01.11.2016 00:14:36 |
10. |
Fröhlich Max |
09.07.2007 |
I.ČLTK Praha |
2068 |
1 |
|
|
01.11.2016 00:19:10 |
11. |
Fröhlich Jan |
09.07.2007 |
TK Horní Měcholupy |
2068 |
1 |
|
|
01.11.2016 00:19:12 |
12. |
FALTA OLIVER |
08.07.2007 |
LTK Liberec |
2068 |
1 |
|
|
01.11.2016 00:31:56 |
13. |
Perníček Lukáš |
06.12.2007 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2068 |
1 |
|
|
01.11.2016 06:39:43 |
14. |
Zedek Jakub |
20.11.2007 |
SK Meteor Praha |
2068 |
1 |
|
|
01.11.2016 10:34:22 |
15. |
Kubec Filip |
07.04.2007 |
SK HAMR, z.s. |
2068 |
1 |
|
|
01.11.2016 13:29:25 |
16. |
Goca Mikuláš |
24.05.2007 |
SK Aritma Praha |
2068 |
1 |
|
|
04.11.2016 18:33:26 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krejčí Matyáš |
12.10.2007 |
I.ČLTK Praha |
2068 |
1 |
|
|
13.11.2016 19:40:59 |
2. |
ZHÁNĚL Šimon |
14.07.2007 |
Lokomotiva Trutnov |
2068 |
1 |
|
|
05.03.2017 20:22:16 |
3. |
Tuša Robert |
14.02.2006 |
TENIS Klánovice |
608 |
9 |
|
|
19.03.2017 13:21:42 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Maňásek David |
27.08.2007 |
SK Tenis Tišnov |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.01.2017 09:25:04 |
2. |
Milar Jiří |
25.07.2007 |
HTK Třebíč |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2017 15:30:39 |
3. |
Herman David |
05.03.2007 |
SK OAZA Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2017 10:58:15 |
4. |
Břenda Daniel |
17.11.2006 |
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. |
506 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2017 16:08:40 |
5. |
Sedlář Josef |
01.05.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.02.2017 18:27:24 |
6. |
Chodora Radek |
23.01.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.02.2017 12:48:42 |
7. |
Kločurek Daniel |
08.03.2007 |
TK Sparta Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.02.2017 08:47:43 |
8. |
Chodura Sebastian |
31.01.2007 |
I.ČLTK Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.03.2017 07:43:13 |
9. |
Sklenička Štěpán |
25.07.2007 |
TK Sparta Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2017 13:20:51 |
10. |
Horáček Josef |
16.02.2007 |
TK AGROFERT Prostějov |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2017 19:34:09 |
11. |
Grois Ondřej |
27.06.2007 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2017 22:15:25 |
12. |
Abrahám Nicolas |
20.12.2007 |
TK Most |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.03.2017 11:57:44 |
13. |
Nestával Samuel |
10.06.2006 |
LTC Tábor 1903 |
680 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.03.2017 07:24:34 |
14. |
Nestával Benjamín |
10.06.2006 |
LTC Tábor 1903 |
597 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
12.03.2017 07:26:01 |
15. |
Beneš Daniel |
24.06.2006 |
TK Opava |
400 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.03.2017 07:40:12 |
16. |
Jumar Matěj |
22.07.2005 |
TK Horní Měcholupy |
349 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.03.2017 22:27:03 |
17. |
Jumar Jakub |
08.10.2007 |
TK Horní Měcholupy |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.03.2017 22:34:42 |
18. |
Dvořák Filip |
28.05.2007 |
TK Ústí n.Labem |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2017 06:36:50 |
19. |
Rosecký Daniel |
20.06.2006 |
Tenis Akademie Bálek, z.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2017 10:24:23 |
20. |
Celina Tobiáš |
21.06.2007 |
TK Bohutín, z.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2017 11:08:48 |
21. |
Šafrata David |
10.08.2007 |
I.ČLTK Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.03.2017 11:04:01 |
22. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.03.2017 16:30:35 |
23. |
Prokopius Oliver |
11.06.2006 |
TJ Spoje Praha |
352 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.03.2017 07:17:00 |
24. |
Šimek Daniel |
23.01.2005 |
I.ČLTK Praha |
649 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.03.2017 09:15:46 |
25. |
Jánský Ludvík |
01.10.2007 |
TK Ústí n. Orlicí |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.03.2017 09:29:50 |
26. |
Lavička Jan |
11.08.2007 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.03.2017 20:53:40 |
27. |
Růžička Jan |
16.11.2007 |
Sport club Na Zámečku |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.03.2017 10:15:58 |
28. |
Kozlovský Matyáš |
30.09.2007 |
I.ČLTK Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.03.2017 11:51:36 |
29. |
Abraham Oliver |
19.08.2007 |
Start Liberec |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.03.2017 07:19:45 |
30. |
Pešat Oliver |
19.02.2007 |
TK Na Dolině o.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.03.2017 10:08:51 |
31. |
Klofáč Tobiáš |
10.03.2007 |
SK Meteor Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.03.2017 10:02:12 |
32. |
Kabourek Jakub |
10.02.2007 |
SK Tenis Kladno |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.03.2017 13:22:21 |
33. |
Sysel Lukáš |
05.05.2007 |
TK Ústí n.Labem |
2068 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 16:00:30 |
34. |
Stibůrek Filip |
13.04.2006 |
TK Benešov |
855 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 17:22:21 |
35. |
Bubla Michal |
27.06.2006 |
TC VŠ Praha |
393 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2017 18:52:13 |
36. |
Čihák Jakub |
28.09.2007 |
Severočeská tenisová o.s. |
2068 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
22.03.2017 12:06:57 |
37. |
Jurda Jakub |
06.07.2007 |
TJ Spoje Praha |
2068 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
22.03.2017 13:16:19 |
38. |
Petrofský David |
07.06.2007 |
TJ Sokol Vysočany |
2068 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
22.03.2017 14:44:08 |
|