Název: |
EZE Cup |
Datum: |
14.-15.03. |
Pořadatel: |
TK EZE Olomouc z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
706204 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Subota Jan |
: |
gen.Píky 300/12 |
: |
77900 Olomouc |
Tel. (1): |
608740187 |
E-mail: |
info@tkeze.cz |
Poznámka pořadatele: PREZENTACE PROBĚHNE DEN PŘEDEM MEZI 16-18 HOD FORMOU SMS (jméno hráče) NA TEL 608740187.
VYLOSOVÁNÍ A PROGRAM UTKÁNÍ BUDE ZVEŘEJNĚN NEJPOZDĚJI DO 20 HOD NA STRÁNKÁCH WWW.CZTENIS.CZ
ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)
https://playsight.com/our-sports/tennis/
ADRESA TENISOVÉ HALY KŘELOV-BŘUCHOTÍN U OLOMOUCE : http://tkeze.com/1.html
https://goo.gl/maps/9NX1W17yMXi1ewSGA
https://en.mapy.cz/s/3qscG
|
|
Seznam přihlášených
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Dymák Filip |
07.05.2008 |
LTC Pardubice |
140 |
20 |
0 |
|
09.02.2020 12:13:32 |
2. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
151 |
20 |
0 |
|
03.02.2020 12:15:08 |
3. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
221 |
15 |
0 |
|
02.02.2020 16:32:25 |
4. |
Ondrůšek Antonín |
09.12.2008 |
SK Uherský Brod |
235 |
15 |
0 |
|
13.02.2020 17:42:03 |
5. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
277 |
15 |
0 |
|
01.11.2019 00:29:33 |
6. |
VAVERKA DAN |
30.01.2009 |
LTC Pardubice |
281 |
12 |
0 |
|
17.02.2020 10:23:28 |
7. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
283 |
12 |
0 |
|
01.11.2019 00:13:17 |
8. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
0 |
|
01.11.2019 06:16:09 |
9. |
Kazík Martin |
23.09.2009 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
359 |
12 |
0 |
|
01.12.2019 12:02:55 |
10. |
Bajgar Filip |
25.02.2008 |
Start Brno |
405 |
12 |
0 |
|
08.02.2020 18:42:21 |
11. |
LUKŠ PATRIK |
07.10.2009 |
HTK Třebíč |
462 |
9 |
0 |
|
01.11.2019 00:47:54 |
12. |
Vymazal David |
07.10.2009 |
TK Milo Olomouc |
485 |
9 |
0 |
|
03.12.2019 10:16:17 |
13. |
Papajík Jakub |
10.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
506 |
9 |
0 |
|
05.11.2019 14:32:50 |
14. |
Trunda Jakub |
12.08.2008 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
536 |
9 |
0 |
|
08.11.2019 05:31:37 |
15. |
Dvořák Jakub |
06.11.2009 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
586 |
9 |
0 |
|
01.11.2019 08:01:35 |
16. |
Nevrlý Jakub |
09.01.2009 |
TK Fatra Napajedla |
609 |
9 |
0 |
|
01.11.2019 00:20:53 |
17. |
Přemyslovský Tomáš |
20.05.2009 |
TK Natali |
905 |
6 |
0 |
|
01.11.2019 06:53:04 |
18. |
Móler Petr |
22.01.2009 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
1084 |
4 |
0 |
|
12.11.2019 11:30:48 |
19. |
Naňák Daniel |
19.09.2009 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
1938 |
3 |
0 |
|
02.01.2020 10:15:04 |
20. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
0 |
|
31.10.2019 23:50:38 |
21. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
0 |
|
31.10.2019 23:55:55 |
22. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
0 |
|
31.10.2019 23:57:10 |
23. |
Šindelka Adam |
06.01.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:14:06 |
24. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:17:13 |
25. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:26:55 |
26. |
Satrapa Martin |
25.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:28:35 |
27. |
Pajer Vítek |
27.05.2010 |
TK Milo Olomouc |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:30:55 |
28. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:52:33 |
29. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 05:54:37 |
30. |
Slovák Petr |
21.02.2009 |
TK Natali |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 06:33:16 |
31. |
Pařízek Tomáš |
04.06.2010 |
HTK Třebíč |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 07:10:42 |
32. |
Staněk Dominik |
01.07.2010 |
TC Brno. |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 09:39:19 |
33. |
Grohmann Šimon |
22.02.2010 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
1939 |
1 |
0 |
|
15.12.2019 20:24:56 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Hudec David |
11.10.2010 |
Start Brno |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.11.2019 19:03:54 |
2. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:54:48 |
3. |
Medvedík Jakub |
02.07.2009 |
Sportcentrum Uhříněves |
1556 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 16:08:23 |
4. |
Trunečka Tomáš |
21.01.2010 |
ČLTK 1928 Olomouc |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 17:52:56 |
|