Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
14.-16.03.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 500)
Kódové číslo:
706198
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
28
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
113
25
0
 
01.11.2019 14:15:09
2.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
0
 
01.11.2019 00:29:04
3.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
0
 
01.11.2019 00:13:00
4.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
0
 
01.11.2019 07:10:20
5.
Olšar Viktor 29.12.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
464
9
0
 
07.11.2019 16:37:14
6.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
516
9
0
 
01.11.2019 07:59:20
7.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
01.11.2019 00:02:52
8.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:05:57
9.
Palacký Jakub 06.08.2010 TO TJ Nový Jičín
1939
1
0
 
01.11.2019 00:12:10
10.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
1939
1
0
 
01.11.2019 00:12:26
11.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
01.11.2019 00:16:17
12.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:17:30
13.
Satrapa Martin 25.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:28:54
14.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
1939
1
0
 
01.11.2019 00:30:37
15.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:51:40
16.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov
1939
1
0
 
01.11.2019 07:30:04
17.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 07:33:13
18.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
01.11.2019 08:06:06
19.
Krkoška Matyáš 12.10.2010 TJ MSV Studénka, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 08:38:56
20.
Hustý Jan 19.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
0
 
02.11.2019 08:21:39
21.
Serafin Samuel 14.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1939
1
0
 
08.11.2019 07:41:25