Český tenisový svaz
Název:
Linhart Cup
Datum:
13.-16.03.
Pořadatel:
Sportovní centrum Linhart (C - 500)
Místo konání:
Poděbrady
Kódové číslo:
706197
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Linhart Marek
Žižkova 1436
29001 Poděbrady
Tel. (1):
325610161
Tel. (2):
608862709
E-mail:
info@sportcentrumlinhart.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
 
02.03.2020 19:32:27
2.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC
263
15
 
 
20.02.2020 09:44:38
3.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
 
 
02.11.2019 20:50:50
4.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
 
 
01.11.2019 00:19:37
5.
Hronek Šimon 12.07.2008 TK Lomnice n.Pop.
1146
4
 
 
25.01.2020 22:59:08
6.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
 
 
01.11.2019 06:50:43
7.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 07:06:39
8.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
 
15.02.2020 22:29:38
9.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 20:03:19
2.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 17:03:17
3.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
26.02.2020 08:04:41
4.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 14:34:38
5.
Dostál Marek 14.12.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
316
12
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 09:37:37
6.
Miška David 14.11.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
823
6
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 21:18:02
7.
Mizera Adam 05.09.2008 TK Lomnice n.Pop.
631
9
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 21:39:27
8.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 15:19:53
9.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
140
20
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 16:53:02
10.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 21:10:55
11.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 21:33:19
12.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 01:10:51
13.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 10:15:48
14.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 13:58:47
15.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 17:09:35
16.
Stříteský Jakub 18.08.2010 DTK Skuteč
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 17:19:48
17.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 17:40:39
18.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 19:16:03
19.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 20:19:32
20.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 21:27:19
21.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
182
20
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 23:19:43
22.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 07:55:49
23.
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice
444
9
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 11:47:53
24.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:11
25.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:11
26.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:12
27.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
07.03.2020 12:00:40
28.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 12:17:53
29.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
382
12
 
odhlášeno hráčem
08.03.2020 10:02:29
30.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.03.2020 20:38:38