Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
13.-17.03.
Pořadatel:
LTK Liberec (A - 800)
Kódové číslo:
706196
Dvorců + povrch:
3 classic clay, grass
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Trsek Tomáš
Fibichova 1377/8
460 01 Liberec
Tel. (1):
776 763 663
E-mail:
info@ltkliberec.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
9
60
0
 
07.11.2019 09:55:42
2.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
14
60
0
 
12.11.2019 21:28:55
3.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
27
60
0
 
06.11.2019 16:46:11
4.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
31
45
0
 
01.11.2019 06:06:24
5.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
34
45
0
 
03.11.2019 12:22:37
6.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
37
45
0
 
01.11.2019 15:42:59
7.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň
39
45
0
 
07.11.2019 18:29:20
8.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
41
35
0
 
07.11.2019 10:40:07
9.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
45
35
0
 
03.11.2019 21:58:08
10.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
66
30
0
 
01.11.2019 07:55:54
11.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
68
30
0
 
01.11.2019 08:58:28
12.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
69
30
0
 
07.11.2019 13:14:59
13.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
70
30
0
 
04.11.2019 13:45:45
14.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
0
 
31.10.2019 23:54:25
15.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
97
25
0
 
02.11.2019 16:28:11
16.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
99
25
0
 
13.11.2019 12:06:17
17.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
0
 
01.11.2019 08:43:32
18.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
112
25
0
 
08.11.2019 09:12:54
19.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
117
25
0
 
04.11.2019 09:51:04
20.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
0
 
01.11.2019 15:55:35
21.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
132
25
0
 
01.11.2019 08:24:42
22.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
0
 
01.11.2019 00:09:51
23.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
134
20
0
 
01.11.2019 05:41:22
24.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
136
20
0
 
16.11.2019 21:40:42
25.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
140
20
0
 
09.11.2019 16:25:06
26.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
149
20
0
 
07.11.2019 18:29:57
27.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
155
20
0
 
02.11.2019 14:08:17
28.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
169
20
0
 
01.11.2019 00:12:48
29.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
169
20
0
 
07.11.2019 10:17:38
30.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
0
 
01.11.2019 07:42:01
31.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
182
20
0
 
16.11.2019 19:45:06
32.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
192
15
0
 
01.11.2019 21:43:06
33.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
194
15
0
 
31.10.2019 23:55:16
34.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
194
15
0
 
12.11.2019 18:46:09
35.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
0
 
04.11.2019 17:56:30
36.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
221
15
0
 
01.11.2019 00:46:11
37.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
06.11.2019 18:09:41
38.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
0
 
01.11.2019 12:55:19
39.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
259
15
0
 
01.11.2019 09:51:18
40.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
0
 
01.11.2019 03:33:43
41.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
261
15
0
 
02.11.2019 17:02:55
42.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC
263
15
0
 
05.11.2019 13:15:49
43.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
265
15
0
 
01.11.2019 09:32:36
44.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
0
 
31.10.2019 23:55:26
45.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
0
 
31.10.2019 23:54:42
46.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko
310
12
0
 
01.11.2019 09:30:57
47.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
0
 
01.11.2019 06:18:42
48.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 10:11:52
49.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
0
 
01.11.2019 05:28:05
50.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
02.11.2019 16:02:25
51.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
0
 
02.11.2019 21:18:23
52.
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec
359
12
0
 
01.11.2019 09:26:48
53.
Mikula Lukáš 01.06.2009 Severočeská tenisová o.s.
376
12
0
 
04.11.2019 09:29:23
54.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
480
9
0
 
31.10.2019 23:40:12
55.
Boštička Yasin 25.07.2008 TK Břízky Jablonec n.Nis.
1027
4
0
 
01.11.2019 06:03:01
56.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:48:23
57.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
31.10.2019 23:49:54
58.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
0
 
31.10.2019 23:50:33
59.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
31.10.2019 23:53:28
60.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:04:02
61.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:06:00
62.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.11.2019 00:09:33
63.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:15:53
64.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:17:15
65.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:27:44
66.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:30:21
67.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy
1939
1
0
 
01.11.2019 00:35:24
68.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:53:27
69.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 05:03:41
70.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 07:07:25
71.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 16:42:15
72.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
0
 
01.11.2019 18:11:10
73.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 19:31:04
74.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
06.11.2019 13:19:34
75.
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC
1939
1
0
 
06.11.2019 16:00:11
76.
Černík Daniel 24.10.2010 LTK Liberec
1939
1
0
 
06.11.2019 16:30:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
109
25
 
odhlášeno hráčem
02.11.2019 12:17:59