Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
07.-10.03.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600)
Kódové číslo:
706193
Dvorců + povrch:
5 Bergo
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P O Z O R -- Z M Ě N A

turnaj porběhne pouze na 3 dvorcích

P R E Z E N T A C E

lze formou sms na tel. 775 733 784 v čase 16:00-17:00. Pavouk s rozpisem jednotlivých zápasů bude na webu do 18:00.
Hrát začínáme v sobotu od 9:00.

P O Z O R jednotlivá utkání z kurtů č. 1 a 2 budou živě vysílána na webu VISTASPORT TV.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
37
45
 
volná karta PTS
23.01.2020 21:50:02
2.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
41
35
 
 
17.02.2020 10:00:23
3.
Žahour Richard 08.01.2008 TK Strakonice
44
35
 
 
25.02.2020 18:36:57
4.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
54
35
 
 
20.02.2020 07:31:40
5.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
66
30
 
 
25.02.2020 16:20:10
6.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
67
30
 
 
17.02.2020 20:17:07
7.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
69
30
 
 
12.02.2020 07:18:36
8.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
75
30
 
 
13.02.2020 11:13:57
9.
Holub Jakub 08.01.2008 TK Slavia Plzeň
79
30
 
 
26.01.2020 09:59:25
10.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
82
30
 
 
09.02.2020 16:31:13
11.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
84
30
 
 
19.01.2020 10:52:24
12.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
97
25
 
 
02.11.2019 16:27:33
13.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
109
25
 
 
08.11.2019 14:57:09
14.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
115
25
 
 
25.02.2020 12:55:14
15.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
127
25
 
 
04.01.2020 16:21:25
16.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
130
25
 
 
28.12.2019 18:32:49
17.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
 
 
01.11.2019 00:13:37
18.
Hromek Adrian 13.05.2008 TENIS Klánovice
137
20
 
 
31.01.2020 22:01:53
19.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
150
20
 
 
24.02.2020 23:10:14
20.
Kolesár Matyáš 19.06.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
153
20
 
 
12.02.2020 18:57:47
21.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
155
20
 
 
24.02.2020 20:24:36
22.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
169
20
 
 
06.11.2019 22:05:04
23.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
171
20
 
 
06.11.2019 20:40:13
24.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
180
20
 
 
08.12.2019 18:12:06
25.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
185
20
 
 
01.11.2019 10:27:29
26.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
 
 
04.11.2019 17:50:21
27.
Vrána Václav 23.04.2009 TK Žatec
265
15
 
 
11.02.2020 19:56:22
28.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
267
15
 
volná karta
11.02.2020 11:12:11
29.
Gebala Marek 12.04.2008 TK Sparta Praha
455
9
 
 
21.02.2020 20:47:21
30.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
 
31.10.2019 23:41:42
31.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:27:17
32.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
volná karta PTS
06.11.2019 13:19:06

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:46:57

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno
310
12
 
odhlášeno hráčem
31.10.2019 23:55:46
2.
Vašta Petr 09.09.2008 SK Tenis Kladno
501
9
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 17:20:18
3.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
261
15
 
odhlášeno hráčem
10.11.2019 08:57:36
4.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 15:15:36
5.
Boštička Yasin 25.07.2008 TK Břízky Jablonec n.Nis.
1027
4
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 18:59:37
6.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 22:35:57
7.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 09:37:37
8.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
132
25
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 18:51:12
9.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 09:46:05
10.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 12:45:21
11.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 10:07:53
12.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 21:43:51
13.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
 
odhlášeno hráčem
04.02.2020 16:27:48
14.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 17:27:41
15.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 12:01:05
16.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 17:00:12
17.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 20:01:41
18.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
182
20
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 08:08:19
19.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 10:05:03
20.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 12:05:22
21.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
469
9
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 13:18:47
22.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
351
12
 
odhlášeno hráčem
17.02.2020 13:34:41
23.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
88
25
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 11:50:16
24.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 20:58:23
25.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 18:17:26
26.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC
263
15
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 21:03:00
27.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 08:49:21
28.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 10:35:58
29.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 06:25:02
30.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 13:01:41
31.
Drlík Štěpán 14.10.2009 TJ Sokol Vysočany
603
9
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 13:11:17
32.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 20:11:00
33.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.02.2020 11:58:36
34.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
odhlášeno hráčem
26.02.2020 08:52:29
35.
Ryč Ondřej 09.05.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
26.02.2020 13:10:14
36.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
odhlášeno hráčem
26.02.2020 18:17:42
37.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 10:05:55
38.
Krotký Michal 27.11.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
244
15
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 13:12:26
39.
Nemček Adam 02.04.2009 TC ESO Praha z.s.
605
9
 
odhlášeno hráčem
27.02.2020 17:35:47
40.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 08:38:28
41.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
244
15
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 09:35:12
42.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
190
20
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 09:35:45
43.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
232
15
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 16:07:01
44.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 17:11:36
45.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
235
15
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 19:52:41
46.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
136
20
 
IS: kolizní přihláška
29.02.2020 12:00:11
47.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 16:31:08
48.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
259
15
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 19:08:03
49.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
134
20
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:09:17
50.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:10:44
51.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:23:27
52.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:50:14
53.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:15:43
54.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:20:36
55.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:09:21
56.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
278
15
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:15:42
57.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
194
15
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:35:33
58.
Roubal Matěj 31.01.2008 TK Konstruktiva, z.s.
162
20
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:35:57
59.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
190
20
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:48:53
60.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:56:50
61.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
382
12
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:38
62.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:39
63.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:45
64.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:52
65.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:53
66.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
214
15
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:54
67.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.03.2020 10:17:01
68.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
45
35
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 06:23:35
69.
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
337
12
 
odhlášeno hráčem
05.03.2020 12:32:46
70.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
140
20
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 09:50:51
71.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
155
20
 
odhlášeno pořadatelem
06.03.2020 16:58:08