Český tenisový svaz
Datum:
07.-09.03.
Pořadatel:
TK Horní Měcholupy (C - 500)
Kódové číslo:
706191
Dvorců + povrch:
6 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Duda Václav
Hornoměcholupská 564
109 00 Praha 15
Tel. (1):
606 916 916
E-mail:
vaclav.duda@tenisduda.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
235
15
 
 
06.03.2020 09:27:32
2.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
 
02.11.2019 16:34:47
3.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice
393
12
 
 
06.03.2020 13:46:07
4.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice
418
12
 
 
06.03.2020 13:46:18
5.
Vortel Štěpán 25.10.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
480
9
 
 
10.01.2020 07:09:51
6.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
 
 
02.11.2019 00:57:25
7.
Pecka Miroslav 12.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
513
9
 
 
29.02.2020 16:02:06
8.
Nemček Adam 02.04.2009 TC ESO Praha z.s.
605
9
 
 
19.01.2020 21:54:24
9.
Skřivánek Max 29.08.2009 Tenis Dobříš
642
9
 
 
05.03.2020 11:42:00
10.
Pavlok Štěpán 03.05.2008 TK Čelákovice
712
6
 
 
21.02.2020 11:38:14
11.
Čáp Fabián 27.08.2009 SK Satalice
780
6
 
 
16.02.2020 14:38:46
12.
Tregler Jonáš 19.10.2009 TK Horní Měcholupy
835
6
 
 
20.12.2019 11:11:18
13.
Frýdl Stanislav 10.01.2008 SK Tenis Duchcov
905
6
 
 
24.02.2020 15:33:54
14.
Ta Tuan Tu 10.03.2009 SK Tenis Duchcov
1272
4
 
 
25.02.2020 19:08:53
15.
Škréta Martin 15.07.2009 TJ Sokol Vysočany
1379
4
 
 
06.03.2020 13:49:57
16.
Král David 26.09.2009 SK Tenis Duchcov
1724
3
 
 
17.02.2020 06:27:27
17.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
 
01.11.2019 04:41:03
18.
Bouda Jan 07.09.2010 TopTennis Xaverov s.r.o.
1939
1
 
 
05.11.2019 18:04:31
19.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 Severočeská tenisová o.s.
1939
1
 
 
01.12.2019 20:51:41
20.
Mackovič Šimon 28.01.2010 Open Tennis Club
1939
1
 
 
03.02.2020 23:13:19
21.
Kočí Jakub 05.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
 
22.02.2020 07:16:26
22.
Ryč Ondřej 09.05.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
 
03.03.2020 22:59:03
23.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
 
05.03.2020 18:42:01
24.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
 
06.03.2020 13:49:07
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.11.2019 12:25:32
2.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 22:35:57
3.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 16:46:20
4.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 21:43:51
5.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 17:27:41
6.
Luxa Tommy 13.06.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 20:53:46
7.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 23:42:43
8.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 20:01:41
9.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 20:58:23
10.
Kučera Daniel 09.02.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 13:40:06
11.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 20:08:45
12.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
26.02.2020 11:36:19
13.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
odhlášeno hráčem
26.02.2020 17:56:01
14.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
28.02.2020 08:38:26
15.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 17:00:33
16.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 19:00:55
17.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 21:23:09
18.
Dlouhý Martin 07.12.2009 TK Radošovice
1188
4
 
odhlášeno hráčem
29.02.2020 23:33:02
19.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 07:45:37
20.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:02:58
21.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 09:58:03
22.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
321
12
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:03:17
23.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:15:41
24.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 10:50:07
25.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
1226
4
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:10:06
26.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:46:56
27.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:50:32
28.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.03.2020 11:56:49
29.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:37
30.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:43
31.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:48
32.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:48
33.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:49
34.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:49
35.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
214
15
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:50
36.
Mašata David 06.09.2009 TK PTA Kolín
812
6
 
IS: kolizní přihláška
01.03.2020 12:00:50
37.
Jakeš Michael 08.06.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
05.03.2020 11:42:48