Název: | Tenis Cibulka Cup | Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 16.-18.03. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Kylsán Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krištůfek Tomáš | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Beran Kryštof | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Vašta Petr | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Aulich Matěj | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fric Adam | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Keim Josef | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Horáček Dominik | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zábelka Daniel | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Trojan Ondřej | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Košvanec Mikuláš Pavel | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Korolenko Kirill | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrnčíř Jakub | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kačur Radim | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Stojanov Daniel | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Matyas | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zapletal Ondřej | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jacenko Kiril | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Meister Patrik | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Furlet Roman | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Klokov Martin | | 3:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Haberkorn Luc | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kodada Jan | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Suk Matěj | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Adam | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kotrba Adam | | 7:6, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vrtílka Jakub | | | | 4:6, 6:3, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Dominik | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sidorov Alexandr | | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Marci Artemij | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kačur Dan | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Virag Martin | | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ochman Tomas | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hrabánek Jan | 1:6, 6:2, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Palatka Sebastian | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Vrána Václav | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kovařík Daniel | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kessler Miroslav | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Valenta Šimon | | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Moravec Nicolas | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Baše Matyáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Zeman Jakub | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Kylsán Jakub | 155 | 20 | Zeman Jakub | 259 | 15 | Kačur Dan | 461 | 9 | Korolenko Kirill | 465 | 9 | Haberkorn Luc | 505 | 9 | Košvanec Mikuláš Pavel | 522 | 9 | Virag Martin | 531 | 9 | Klokov Martin | 540 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 89 |
Kódové číslo akce: 702184 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Nemček Adam | 02.04.2009 | TC ESO Praha z.s. | Janoštík Lukáš | 02.02.2008 | TC ESO Praha z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Hrabánek Petr | 05.01.2007 | Slavoj Český Brod |
|