Název: |
Precheza Cup |
Datum: |
29.02-03.03. |
Pořadatel: |
TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600) |
Kódové číslo: |
706178 |
Dvorců+povrch: |
3 COURT SOL |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Huťka Pavel |
: |
Kosmákova 55 |
: |
750 02 Přerov |
Tel. (1): |
725802909 |
E-mail: |
tenis@tenis-prerov.cz |
Poznámka pořadatele: !! POZOR !! POZOR !! POZOR !!
DO TURNAJE BUDOU PŘIJATI VŠICHNI PŘIHLÁŠENÍ HRÁČI (I NÁHRADNÍCI)
----------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------
---------------------------------
TELEFONICKÁ PREZENTACE:
---------------------------------
PÁTEK 28.2.2020 V ČASE 17:00 - 18:00 na tel. 725 802 909
LOSOVÁNÍ:
-------------
18:00 -18:30 HOD. NA ŘEDITELSTVÍ TURNAJE TENISOVÉHO ARÉÁLU TK PRECHEZY
ČASOVÝ HARMONOGRAM TURNAJE A NASAZENÍ ZÁPASŮ BUDE ZVEŘEJNĚN V POZNÁMCE POŘADATELE TURNAJE DO 20:00 HOD.
----------------------------------------------------------------------------------------------
ROZEHRÁVKY BUDOU MOŽNÉ POUZE PŘED ZAHÁJENÍM PRVNÍCH KOL OD 7:30-8:25 HOD.
TURNAJ SE KONÁ V NOVÉ HALE HORNÍHO AREÁLU NA KURTECH BĚŽNĚ HRANÝCH LETNÍCH TURNAJŮ - ulice: KOSMÁKOVA 55
SOBOTA
----------
8:30 HOD.
9:30 HOD.
10:45 HOD.
12:00 HOD.
13:30 HOD.
14:30 HOD.
15:15 HOD.
----------
NEDĚLE:
----------
9:00 HOD.
PAPAVASILIU, ŠUDA, SYRYČANSKÝ, KLIMENT, ROBENEK, MAJC
10:15 HOD.
BLAŠKA, KUCHAŘ, DYMÁK, DUJKA, ONDRŮŠEK, DRLÍK
11:30 HOD.
KLIMŠA, LAŠŠAN, FRANC, ČECH
ČTYŘHRA NEDĚLE :
NÉ DŘÍVE JAK VE 12:30 HOD. ………. MAJC, ŽIŠKA/ JENDŘEJEK, SPÁČIL
OSTATNÍ ČTYŘHRY NÉ DŘÍVE JAK VE 14:00 HOD.
-------------------------------------------------------------------------
PONDĚLÍ
9:00 HOD.
BLAŠKA, PAPAVASILIU, ČECH, MAJC
-------------------------------------------------------------------------
--------------------------------
HARMONOGRAM TURNAJE:
---------------------------------
SOBOTA:
DVOUHRA 38/32 , 32/16
ČTYŘHRA XX/16, 16/8,
NEDĚLE:
DVOUHRA 16/8, 4/2
ČTYŘHRA 8/4 , 4/2
PONDĚLÍ
DVOUHRA: FINÁLE
ČTYŘHRA: FINÁLE
--------------------------------------------------------
Adresa kurtů:
Kosmákova 55, Přerov 750 02 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Blaška Sebastian |
07.08.2008 |
ŽLTC Brno |
33 |
45 |
|
volná karta |
25.02.2020 11:38:40 |
2. |
Majc Mário |
13.02.2008 |
TK Zlín |
35 |
45 |
|
volná karta |
01.02.2020 11:11:31 |
3. |
Hrubý Václav Augustin |
05.08.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
40 |
45 |
|
volná karta |
26.02.2020 10:45:28 |
4. |
Čech Marek |
31.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
53 |
35 |
|
|
15.02.2020 22:03:43 |
5. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
70 |
30 |
|
|
15.02.2020 08:37:04 |
6. |
Klimša Ondřej |
15.07.2008 |
TK SC OSTRAVA |
73 |
30 |
|
|
07.02.2020 08:04:32 |
7. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
76 |
30 |
|
|
26.12.2019 00:13:45 |
8. |
Dujka Dominik |
29.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
80 |
30 |
|
|
31.10.2019 23:53:12 |
9. |
Střílka Sven |
20.10.2008 |
SK LAMA o.s. |
88 |
25 |
|
|
07.12.2019 14:04:04 |
10. |
Syryčanský Adam |
23.07.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
88 |
25 |
|
|
31.12.2019 10:30:28 |
11. |
Jendřejek Daniel |
12.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
109 |
25 |
|
|
01.11.2019 19:07:16 |
12. |
Spáčil Jan |
14.01.2008 |
TK Milo Olomouc |
111 |
25 |
|
|
10.02.2020 12:13:32 |
13. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
113 |
25 |
|
|
01.11.2019 10:05:58 |
14. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
117 |
25 |
|
|
04.11.2019 09:47:32 |
15. |
Dymák Filip |
07.05.2008 |
LTC Pardubice |
140 |
20 |
|
|
19.01.2020 19:55:52 |
16. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
151 |
20 |
|
|
01.11.2019 21:12:47 |
17. |
Laššan Radek |
10.08.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
169 |
20 |
|
|
01.11.2019 00:10:31 |
18. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
178 |
20 |
|
|
01.11.2019 07:40:39 |
19. |
Páže Tomáš |
23.09.2008 |
TK Zlín |
181 |
20 |
|
|
14.11.2019 16:42:50 |
20. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
182 |
20 |
|
|
16.11.2019 19:43:20 |
21. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
190 |
20 |
|
|
18.02.2020 13:33:43 |
22. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
192 |
15 |
|
|
01.11.2019 21:40:47 |
23. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
221 |
15 |
|
|
13.01.2020 15:27:21 |
24. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
225 |
15 |
|
|
07.02.2020 00:27:39 |
25. |
Žampach Vojtěch |
28.03.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
229 |
15 |
|
|
20.01.2020 14:43:59 |
26. |
Ondrůšek Antonín |
09.12.2008 |
SK Uherský Brod |
235 |
15 |
|
|
13.02.2020 17:34:06 |
27. |
Krotký Michal |
27.11.2008 |
TC Jičín |
244 |
15 |
|
|
24.12.2019 09:40:38 |
28. |
Rybka Jan |
16.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
249 |
15 |
|
|
14.01.2020 21:05:29 |
29. |
Kuchař Saša |
23.10.2008 |
TC Brno. |
261 |
15 |
|
|
02.11.2019 17:01:40 |
30. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
277 |
15 |
|
|
31.10.2019 23:54:37 |
31. |
Vymazal Kryštof |
04.06.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
287 |
12 |
|
|
09.01.2020 21:32:21 |
32. |
Tégl Tomáš |
16.06.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
488 |
9 |
|
volná karta |
12.01.2020 19:42:41 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kazík Martin |
23.09.2009 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
359 |
12 |
|
|
13.02.2020 14:46:11 |
2. |
Trunda Jakub |
12.08.2008 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
536 |
9 |
|
|
08.11.2019 05:29:30 |
3. |
Bartek David |
07.11.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
540 |
9 |
|
|
04.01.2020 22:18:50 |
4. |
Dvořák Jakub |
06.11.2009 |
TK EZE Olomouc z.s. |
586 |
9 |
|
|
15.02.2020 22:29:44 |
5. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:46:11 |
6. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:52:07 |
7. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:05:43 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
LUKŠ PATRIK |
07.10.2009 |
HTK Třebíč |
462 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.11.2019 15:15:36 |
2. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2019 08:19:29 |
3. |
Ostravský Jiří |
19.08.2010 |
TK Zlín |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 10:48:55 |
4. |
Žák Filip |
08.02.2009 |
ŽLTC Brno |
310 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2020 15:17:19 |
5. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
132 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
11.01.2020 18:53:13 |
6. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 19:56:19 |
7. |
ZAVŘEL JAROSLAV |
06.03.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
72 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 20:45:07 |
8. |
Hloušek František |
19.05.2008 |
HTK Třebíč |
112 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
05.02.2020 21:24:56 |
9. |
Sloboda Leon |
30.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
68 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 11:17:57 |
10. |
Brtník Josef |
25.12.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
742 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 19:32:42 |
11. |
Brtník Jan |
25.12.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1007 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 19:34:55 |
12. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
130 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 21:23:42 |
13. |
Pajer Vítek |
27.05.2010 |
TK Milo Olomouc |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2020 23:22:45 |
14. |
Zerai Rayen |
17.03.2008 |
TC Brno. |
102 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
11.02.2020 08:40:08 |
15. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 08:42:06 |
16. |
Krajča Jakub |
24.01.2008 |
TK Zlín |
259 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2020 09:21:13 |
17. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
229 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2020 12:05:22 |
18. |
Hanzal Šimon |
08.03.2010 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 15:37:27 |
19. |
Chlodnicki Jan |
10.10.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
99 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 20:56:29 |
20. |
Ferenc Ondřej |
08.05.2009 |
ŽLTC Brno |
300 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 17:05:38 |
21. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
133 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 17:47:26 |
22. |
Trunečka Tomáš |
21.01.2010 |
ČLTK 1928 Olomouc |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 17:52:43 |
23. |
Hendrych Alex |
07.03.2010 |
TK Čelákovice |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 23:03:31 |
24. |
Nevrlý Jakub |
09.01.2009 |
TK Fatra Napajedla |
609 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2020 17:00:26 |
25. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2020 20:58:16 |
26. |
Papajík Jakub |
10.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
506 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2020 23:48:31 |
27. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 08:44:40 |
28. |
Fencl Tomáš |
23.07.2009 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
134 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 15:13:22 |
29. |
Hustý Jan |
19.06.2010 |
TK Gymnázium Uničov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 15:18:56 |
30. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 17:13:52 |
31. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 12:06:16 |
32. |
Onderka Sebastian |
30.11.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
174 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 16:32:38 |
33. |
Migdal Alexandr |
27.06.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
62 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 19:09:50 |
34. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 20:13:40 |
35. |
Wirgler Tomáš |
05.03.2009 |
TK Znojmo |
71 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 20:23:32 |
36. |
Krška Tomáš |
29.04.2009 |
TJ Žďár nad Sázavou |
310 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 21:11:48 |
37. |
Prusenovský Jan |
21.08.2009 |
TK Zlín |
353 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 21:15:13 |
38. |
Průdek Šimon |
23.03.2009 |
TC BORS CLUB |
402 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 21:52:56 |
39. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
180 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 22:25:23 |
40. |
Kozel Aleš |
28.11.2008 |
Tenisový klub Eden HK |
246 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.02.2020 22:35:19 |
41. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
480 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2020 10:21:17 |
42. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2020 10:38:29 |
43. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
261 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2020 10:52:49 |
44. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2020 11:33:44 |
45. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2020 11:34:26 |
46. |
Lipták Matej |
07.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
510 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
24.02.2020 00:29:24 |
47. |
Majc André |
25.09.2009 |
TK Zlín |
185 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.02.2020 11:25:31 |
48. |
Přemyslovský Tomáš |
20.05.2009 |
TK Natali |
905 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
26.02.2020 06:23:13 |
49. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.02.2020 07:59:35 |
50. |
Frič Martin |
17.05.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
265 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
26.02.2020 08:43:09 |
51. |
Hrdlička Miroslav |
23.02.2009 |
TK Gymnázium Uničov |
577 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
26.02.2020 13:51:10 |
52. |
Horák Matěj |
16.11.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
356 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
26.02.2020 16:27:29 |
53. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
283 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
27.02.2020 17:36:30 |
|