Datum: |
22.-24.02. |
Pořadatel: |
Tenis Tábor (C - 500) |
Kódové číslo: |
706163 |
Dvorců+povrch: |
3 koberec |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ševčík František |
: |
Bezručova 2949 |
: |
390 03 Tábor |
Tel. (1): |
608255222 |
E-mail: |
sevcik.frantisek@tiscali.cz |
Internet: |
www.tenis-tabor.cz |
Poznámka pořadatele: Rozhodčí: J.Fuka
Prezentace formou sms na čísle 608 255 222 do 17 hodin v patek 21.2.2020, po 18 hodině zveřejníme los s pořadím zápasů.
Hraje se na 2 - 3 kurtech v pevné hale, povrch Koberec, adresa haly Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Křížek Kevin |
13.06.2008 |
LTC Tábor 1903 |
165 |
20 |
|
|
11.02.2020 12:27:55 |
2. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
190 |
20 |
|
|
21.02.2020 16:25:33 |
3. |
Hlavnička Martin |
09.06.2008 |
Jiskra Bechyně |
217 |
15 |
|
|
22.01.2020 19:40:07 |
4. |
Hašek Antonín |
16.02.2008 |
TK Písek |
239 |
15 |
|
|
04.11.2019 15:51:36 |
5. |
Baran Lukáš |
01.11.2009 |
LTC Tábor 1903 |
325 |
12 |
|
|
03.01.2020 16:51:53 |
6. |
Dufek Šimon |
18.07.2009 |
ŽLTC Brno |
383 |
12 |
|
|
16.02.2020 09:18:52 |
7. |
Rindoš Dominik |
04.11.2008 |
TK Spartak Jihlava |
495 |
9 |
|
|
17.02.2020 20:53:39 |
8. |
Marn Luca |
01.10.2008 |
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu |
553 |
9 |
|
|
21.01.2020 22:39:35 |
9. |
Petráček Petr |
25.05.2009 |
I. ČLTPK Čerčany |
596 |
9 |
|
|
21.02.2020 14:55:02 |
10. |
Drlík Štěpán |
14.10.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
603 |
9 |
|
|
04.11.2019 10:09:34 |
11. |
Hašek Jindřich |
08.12.2009 |
TK Písek |
719 |
6 |
|
|
04.11.2019 15:07:44 |
12. |
Chalupa Adam |
07.08.2009 |
LTC Český Krumlov |
957 |
6 |
|
|
08.11.2019 18:10:00 |
13. |
Kaška Jiří |
15.08.2009 |
TK Český Krumlov |
1146 |
4 |
|
|
09.01.2020 20:09:16 |
14. |
Mikulčík Oliver |
03.01.2009 |
TJ Sokol Bedřichov Jihlava |
1326 |
4 |
|
|
21.02.2020 14:10:42 |
15. |
Venc Tomáš |
30.09.2010 |
LTC Humpolec |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 05:39:35 |
16. |
Zvolánek Jakub |
02.02.2010 |
TK Pelhřimov |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 05:59:28 |
17. |
Jareš Tadeáš |
18.01.2010 |
TK Sezimovo Ústí |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 16:47:01 |
18. |
Pražma Adam |
22.06.2010 |
LTC Tábor 1903 |
1939 |
1 |
|
volná karta |
02.11.2019 09:45:27 |
19. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
1939 |
1 |
|
|
06.01.2020 23:19:28 |
20. |
Dočekal Jakub |
20.09.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
1939 |
1 |
|
|
18.02.2020 21:39:43 |
21. |
Rezek Daniel |
16.06.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1939 |
1 |
|
|
20.02.2020 10:14:05 |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Hnátek Marek |
09.02.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.11.2019 20:03:19 |
2. |
Schwarz Ondřej |
06.08.2009 |
TK Sport Kolovraty |
1084 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2020 17:21:35 |
3. |
Hrabánek Jan |
25.02.2009 |
Slavoj Český Brod |
294 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 11:18:55 |
4. |
Šindelka Adam |
06.01.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.02.2020 20:20:09 |
5. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 00:36:41 |
6. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2020 14:55:56 |
7. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 10:09:44 |
8. |
Rais Marek |
29.01.2010 |
LTK Klatovy |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2020 11:59:07 |
9. |
Baštýř Jakub |
05.04.2010 |
TK Pelhřimov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 09:32:36 |
10. |
Baštýř Ondřej |
21.01.2008 |
TK Pelhřimov |
396 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 09:34:10 |
11. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.02.2020 22:13:28 |
12. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
327 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 09:35:45 |
13. |
Krisman Vojtěch |
01.05.2010 |
TK Slavia Plzeň |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 14:49:37 |
14. |
Švec Daniel |
26.01.2010 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 18:44:56 |
15. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 20:27:20 |
16. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2020 21:24:06 |
17. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
343 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 08:08:33 |
18. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2020 11:11:59 |
19. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
105 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 08:50:14 |
20. |
Kozel Aleš |
28.11.2008 |
Tenisový klub Eden HK |
246 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 10:29:39 |
21. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2020 11:50:41 |
22. |
Šťastný Filip |
13.03.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2020 17:40:57 |
23. |
Průcha Tomáš |
20.07.2009 |
TK Ostrovec |
1823 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
18.02.2020 21:18:38 |
24. |
Růžička David |
26.02.2010 |
Sport club Na Zámečku |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2020 16:13:54 |
25. |
Trkovský Marcel |
15.05.2008 |
TK Milevsko, z.s. |
319 |
12 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.02.2020 14:21:11 |
26. |
Mikšovský Matěj |
15.08.2009 |
Jiskra Bechyně |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2020 15:11:09 |
27. |
Kafka Tomáš |
01.06.2008 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
737 |
6 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.02.2020 16:11:54 |
|