Název: |
A2 |
Datum: |
21.-25.02. |
Pořadatel: |
TK Havířov (A - 800) |
Kódové číslo: |
706160 |
Dvorců + povrch: |
2 COURT SOL |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
Opletalova 1218/8b | |
736 01 Havířov-Šumbark | |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Škrlík Mathias | 19.02.2008 | I.ČLTK Praha | 10 |
60 |
prezentován | 06.12.2019 13:08:55 |
|
2. |
Brückner David | 20.03.2008 | I.ČLTK Praha | 15 |
60 |
prezentován | 15.12.2019 14:49:30 |
|
3. |
Žiška Štěpán | 01.09.2008 | ŽLTC Brno | 29 |
45 |
prezentován | 09.01.2020 09:34:00 |
|
4. |
Košárko Filip | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 31 |
45 |
prezentován - poz. | 01.11.2019 06:05:35 |
|
5. |
Blaška Sebastian | 07.08.2008 | ŽLTC Brno | 33 |
45 |
prezentován | 06.12.2019 12:49:14 |
|
6. |
Majc Mário | 13.02.2008 | TK Zlín | 35 |
45 |
prezentován | 01.02.2020 11:00:33 |
|
7. |
Ladman Filip | 01.01.2009 | I.ČLTK Praha | 37 |
45 |
prezentován | 01.11.2019 15:42:27 |
|
8. |
Rojíček Daniel | 30.01.2008 | TK TENNISPOINT FM | 38 |
45 |
prezentován 11-13 | 11.11.2019 17:40:02 |
|
9. |
Hrubý Václav Augustin | 05.08.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 40 |
45 |
prezentován | 07.02.2020 21:16:54 |
|
10. |
Kusý Jakub | 06.05.2009 | TK Sparta Praha | 41 |
35 |
prezentován | 07.11.2019 10:39:33 |
|
11. |
Krejčí Tomáš | 25.03.2009 | TK Sparta Praha | 45 |
35 |
prezentován | 03.11.2019 21:54:59 |
|
12. |
Čank Tobiáš | 04.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 47 |
35 |
prezentován | 22.01.2020 13:21:45 |
|
13. |
Macháček David | 03.03.2008 | TC BORS CLUB | 48 |
35 |
prezentován | 04.02.2020 19:02:23 |
|
14. |
Svoboda Josef | 25.10.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 52 |
35 |
prezentován | 11.12.2019 09:40:27 |
|
15. |
Čech Marek | 31.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 53 |
35 |
prezentován - poz. | 27.11.2019 13:25:27 |
|
16. |
Fojtů Lukas | 19.01.2008 | TK Horní Měcholupy | 54 |
35 |
prezentován | 12.01.2020 04:08:54 |
|
17. |
Lebiš Josef | 04.01.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 56 |
35 |
prezentován | 07.02.2020 19:59:19 |
|
18. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 62 |
35 |
prezentován | 18.01.2020 08:17:25 |
|
19. |
Sloboda Leon | 30.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 68 |
30 |
prezentován | 01.11.2019 08:57:49 |
|
20. |
Wirgler Tomáš | 05.03.2009 | TK Znojmo | 71 |
30 |
prezentován | 12.01.2020 21:33:59 |
|
21. |
Klimša Ondřej | 15.07.2008 | TK SC OSTRAVA | 73 |
30 |
prezentován | 07.02.2020 08:03:22 |
|
22. |
Rat Daniel | 09.05.2008 | TENIS Klánovice | 75 |
30 |
prezentován | 23.01.2020 11:24:26 |
|
23. |
Hrbáč Jan | 02.11.2008 | TK Havířov, z.s. | 76 |
30 |
volná karta pořadatel-prez. | 26.12.2019 00:12:14 |
|
24. |
Holub Jakub | 08.01.2008 | TK Slavia Plzeň | 79 |
30 |
prezentován | 16.12.2019 08:41:01 |
|
25. |
Dujka Dominik | 29.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 80 |
30 |
volná karta ČTS-prez. | 31.10.2019 23:52:34 |
|
26. |
Šidlík Jan | 07.04.2008 | TJ Sokol Vysočany | 82 |
30 |
prezentován | 07.02.2020 12:51:13 |
|
27. |
Syryčanský Adam | 23.07.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 88 |
25 |
volná karta ČTS-prez. | 01.11.2019 12:36:35 |
|
28. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 117 |
25 |
volná karta pořadatel-prez. | 04.11.2019 09:46:45 |
|
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Střílka Sven | 20.10.2008 | SK LAMA o.s. | 88 |
25 |
prezentován | 07.12.2019 14:03:36 |
|
2. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 113 |
25 |
prezentován | 01.11.2019 10:03:17 |
|
3. |
Fencl Tomáš | 23.07.2009 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 134 |
20 |
prezentován | 01.11.2019 05:39:16 |
|
4. |
Onderka Sebastian | 30.11.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 174 |
20 |
prezentován | 05.01.2020 17:25:51 |
|
5. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 192 |
15 |
prezentován | 01.11.2019 21:36:42 |
|
6. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 221 |
15 |
volná karta pořadatel-prez. | 13.01.2020 14:28:53 |
|
7. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 277 |
15 |
prezentován | 31.10.2019 23:54:09 |
|
8. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
prezentován | 31.10.2019 23:49:37 |
|
9. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
prezentován | 31.10.2019 23:53:00 |
|
10. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1939 |
1 |
prezentován | 01.11.2019 00:13:24 |
|
11. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | 1939 |
1 |
volná karta pořadatel-prez. | 01.11.2019 07:28:53 |
|
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Tomica Daniel | 22.08.2010 | TK Slavia Orlová | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.11.2019 00:19:50 |
|
2. |
Olšar Viktor | 29.12.2008 | Tennis Hill Havířov o.s. | 464 |
9 |
odhlášeno hráčem | 07.11.2019 16:45:19 |
|
3. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.12.2019 18:59:46 |
|
4. |
Pečonka Jaromír | 03.10.2008 | TK SC OSTRAVA | 957 |
6 |
odhlášeno hráčem | 09.01.2020 14:27:15 |
|
5. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 07:10:36 |
|
6. |
Ploc Matouš | 14.11.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | 132 |
25 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 18:49:35 |
|
7. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 323 |
12 |
odhlášeno hráčem | 21.01.2020 19:12:59 |
|
8. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.01.2020 19:23:22 |
|
9. |
Slováček Martin | 02.03.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.01.2020 22:14:33 |
|
10. |
Komínek Kryštof | 08.05.2008 | TK Sparta Praha | 14 |
60 |
odhlášeno hráčem | 25.01.2020 14:59:59 |
|
11. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | 102 |
25 |
odhlášeno hráčem | 25.01.2020 22:34:47 |
|
12. |
Psota Jan | 20.03.2008 | TK Slavia Plzeň | 27 |
60 |
odhlášeno hráčem | 28.01.2020 18:57:25 |
|
13. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 151 |
20 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2020 08:41:22 |
|
14. |
Slavík Jakub | 18.10.2009 | LTK Liberec | 263 |
15 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2020 17:16:42 |
|
15. |
Zeman Jakub | 07.11.2008 | TK Pelhřimov | 66 |
30 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 07:26:16 |
|
16. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 217 |
15 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 13:00:07 |
|
17. |
Hanzal Šimon | 08.03.2010 | TJ Zbrojovka Vsetín | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 17:55:58 |
|
18. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 34 |
45 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2020 19:09:34 |
|
19. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2020 20:28:32 |
|
20. |
Čepelík Matouš | 08.03.2008 | LTK Liberec | 9 |
60 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2020 20:44:05 |
|
21. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.02.2020 10:09:44 |
|
22. |
Rybka Jan | 16.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 249 |
15 |
odhlášeno hráčem | 09.02.2020 12:58:40 |
|
23. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | 130 |
25 |
odhlášeno hráčem | 09.02.2020 21:18:09 |
|
24. |
Spáčil Jan | 14.01.2008 | TK Milo Olomouc | 111 |
25 |
odhlášeno hráčem | 10.02.2020 12:13:05 |
|
25. |
Korolenko Kirill | 20.06.2008 | TK Sparta Praha | 109 |
25 |
odhlášeno hráčem | 11.02.2020 16:50:28 |
|
26. |
Fejka Matěj | 23.06.2009 | TK Slavia Plzeň | 69 |
30 |
odhlášeno hráčem | 12.02.2020 07:17:09 |
|
27. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 283 |
12 |
odhlášeno hráčem | 12.02.2020 22:13:52 |
|
28. |
Václavek Tomáš | 16.04.2010 | TK Mohelnice, z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.02.2020 10:53:00 |
|
29. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 229 |
15 |
odhlášeno hráčem | 13.02.2020 12:57:30 |
|
30. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 133 |
20 |
odhlášeno hráčem | 13.02.2020 20:11:35 |
|
31. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.02.2020 21:15:18 |
|
32. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.02.2020 21:27:36 |
|
33. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | 178 |
20 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2020 09:23:05 |
|
34. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2020 09:35:42 |
|
35. |
Bartek David | 07.11.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 540 |
9 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2020 15:20:19 |
|
36. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2020 15:26:31 |
|
37. |
Kuchař Saša | 23.10.2008 | TC Brno. | 261 |
15 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2020 20:11:23 |
|
38. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.02.2020 21:24:02 |
|
39. |
Mutl Antonín | 11.02.2008 | Sportclub Řevnice, z.s. | 105 |
25 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 05:35:06 |
|
40. |
Černovický Jakub | 20.12.2008 | TK Neridé | 136 |
20 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 07:14:17 |
|
41. |
Laššan Radek | 10.08.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 169 |
20 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 07:32:19 |
|
42. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | 70 |
30 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 08:35:23 |
|
43. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 480 |
9 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 09:19:06 |
|
44. |
Martínek Tobiáš | 05.06.2008 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 76 |
30 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 09:48:31 |
|
45. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 84 |
30 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 10:05:23 |
|
46. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | 190 |
20 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 10:47:23 |
|
47. |
Buchanevyč Vladislav | 22.09.2008 | TK Kročehlavy | 180 |
20 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 10:58:08 |
|
48. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 11:11:55 |
|
49. |
Baran Lukáš | 01.11.2009 | LTC Tábor 1903 | 325 |
12 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 11:40:32 |
|
50. |
Frič Martin | 17.05.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 265 |
15 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 17:04:58 |
|
51. |
Jendřejek Daniel | 12.10.2008 | TK Slavia Orlová | 109 |
25 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 19:31:27 |
|
52. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 194 |
15 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2020 22:40:18 |
|
53. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | 225 |
15 |
odhlášeno hráčem | 16.02.2020 11:02:37 |
|
54. |
Kreysa Jan | 02.09.2009 | LTK Liberec | 63 |
30 |
odhlášeno hráčem | 20.02.2020 07:56:25 |
|
55. |
Bohoněk Marcel | 17.06.2009 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 278 |
15 |
odhlášeno hráčem nemoc | 20.02.2020 14:37:01 |