Český tenisový svaz
Název:
TK Sokol Horní Počernice
Datum:
15.-16.02.
Pořadatel:
TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500)
Kódové číslo:
706157
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 19:00 hod.
Kontaktní osoba:
Rosol Jakub
Otovická
19300 H. Počernice
Tel. (1):
603286460
E-mail:
Jakub.Rosol@email.cz
Internet:
www.tenishornipocernice.eu

Poznámka pořadatele:

Prezentace prostřednictvím sms v pátek do 19:00. Následně bude turnaj rozlosován a zveřejněn na webových stránkách cztenis.cz

Nabídka jídel v sobotu:

Polévky:
Hrachová
Gulášová
Hovězí vývar
Boršč

Hlavní jídla:
Losos s bramborovou kaší
Smažený kuřecí řízek
Přírodní kuřecí plátek
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
136
20
 
 
29.01.2020 20:55:24
2.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod
294
12
 
 
19.01.2020 13:45:19
3.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
 
09.02.2020 17:13:42
4.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
 
 
11.11.2019 13:43:28
5.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
405
12
 
 
12.02.2020 11:08:08
6.
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice
444
9
 
 
05.02.2020 11:52:35
7.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
469
9
 
 
01.11.2019 07:58:41
8.
Minx Vojta 19.05.2009 LTC Houštka
485
9
 
 
30.01.2020 19:29:53
9.
Hejnar Richard 13.07.2008 TJ Spoje Praha
540
9
 
volná karta
29.01.2020 09:54:20
10.
Minx Jindřich 19.05.2009 LTC Houštka
553
9
 
 
30.01.2020 19:58:50
11.
Hartl Václav 06.08.2009 Severočeská tenisová o.s.
905
6
 
 
07.11.2019 11:39:17
12.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 06:37:14
13.
Vesely Max 10.04.2009 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1939
1
 
 
26.01.2020 21:55:40
14.
Motl Ondřej 12.02.2010 TJ Solidarita Praha 10
1939
1
 
 
31.01.2020 10:08:24

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 08:24:36
2.
Vtelenský Matěj 21.07.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 10:06:39
3.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 09:58:51
4.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 14:27:50
5.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 08:28:09
6.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 09:36:05
7.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 13:41:17
8.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 18:22:18
9.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 08:47:42
10.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 Severočeská tenisová o.s.
351
12
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 10:38:03
11.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 12:00:10
12.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:38
13.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:39
14.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:45
15.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:46
16.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:46
17.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:47
18.
Bouda Jan 07.09.2010 TopTennis Xaverov s.r.o.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
08.02.2020 12:00:47
19.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
321
12
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 17:57:30
20.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 18:52:43
21.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 19:51:56
22.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
409
12
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 21:09:25
23.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 07:52:52
24.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 09:29:16
25.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:09:42
26.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
418
12
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:17:14
27.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
281
12
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:00:58
28.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
201
15
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:27:26
29.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
1226
4
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:29:52
30.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:36:38
31.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:37:20
32.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:43:44
33.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:54:10
34.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:54:36
35.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:57:57
36.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
09.02.2020 12:00:35
37.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 Severočeská tenisová o.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
09.02.2020 12:00:36
38.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
 
IS: kolizní přihláška
09.02.2020 12:00:38
39.
Luxa Tommy 13.06.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 20:53:45
40.
Černík Daniel 24.10.2010 LTK Liberec
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 09:28:26
41.
Pavlok Štěpán 03.05.2008 TK Čelákovice
712
6
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 00:05:02
42.
Voldřich Oliver 28.03.2008 TK Konstruktiva, z.s.
337
12
 
odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 10:38:06