Název: | I-TEC B | Pořadatel: | TK Havířov | Datum: | 01.-04.03. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Hanačík Antonín | | | | | |
| | | | | |
Škvara Eduard | 7:6 (5), 6:1 | | | | |
| | | | | |
Robenek Štěpán | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Macháček David | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sloboda Leon | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Kilian Darek | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Horák Adam | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Majc Mário | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Doskočil Martin | | | | 7:6 (9), 6:4 | |
| | | | | |
Lukas Filip | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Václavík Miroslav | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hvolka Petr | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kliment Matúš | | | 2:6, 6:3, 1:0 (4) | | |
| | | | | |
Martinovič Filip | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Klimša Ondřej | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Žiška Štěpán | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Čech Marek | | | | | 6:1, 1:0, scr. |
| | | | | |
Kusý Jakub | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Hrbáč Jan | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Střílka Sven | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Spáčil Jan | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Kuchař Saša | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kalousek Šimon | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Milar Jiří | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Migdal Alexandr | | | | 4:6, 6:3, 1:0 (5) | |
| | | | | |
Fojtů Lukas | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rojíček Daniel | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Franc Jakub | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Papavasiliu Nikolaos | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Zerai Rayen | 7:6 (4), 2:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
Kubiena Petr | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Blaška Sebastian | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Program na pondělí 4.3.2019 - V 9:00 semifinále dvouhry, následuje finále. 13:30 finále čtyřhry. Hráč Kusý skrečoval utkání z důvodu vyčerpání a nevolnosti. |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Hanačík Antonín | 50 | 45 | Blaška Sebastian | 73 | 35 | Doskočil Martin | 76 | 30 | Milar Jiří | 86 | 30 | Žiška Štěpán | 96 | 30 | Migdal Alexandr | 109 | 25 | Čech Marek | 131 | 25 | Majc Mário | 142 | 20 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 240 |
Kódové číslo akce: 702150 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Jendřejek Daniel | 12.10.2008 | TK Slavia Orlová | Hanák Ondřej | 21.06.2007 | TK Na Dolině o.s. | Michálek Stanislav | 11.07.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|