Datum: |
01.-03.02. |
Pořadatel: |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
706119 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Hollý Martin |
: |
Pustkovecká 18/13 |
: |
708 00 Ostrava - Poruba |
Tel. (1): |
777329931 |
E-mail: |
holly@start-ostrava.cz |
Internet: |
www.start-ostrava.cz |
Poznámka pořadatele: Program na neděli:
9h - Semifinále dvouhry
11h - Finále dvouhry
ZPŮSOB HRY: 2 vítězné sety ze tří; třetí set supertiebreak do 10-ti bodů; užití pravidla NO-AD pouze ve čtyřhře!!!
ADRESA KURTŮ: Ostrava, Pustkovecká 18/13 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Onderka Sebastian |
30.11.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
174 |
20 |
|
|
05.01.2020 17:23:47 |
2. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
192 |
15 |
|
|
21.01.2020 21:05:22 |
3. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
221 |
15 |
|
|
01.11.2019 00:42:20 |
4. |
Tichý Filip |
08.02.2009 |
SK LAMA o.s. |
307 |
12 |
|
|
13.11.2019 13:35:48 |
5. |
Kuch Kristián |
16.08.2008 |
TK TENNISPOINT FM |
408 |
12 |
|
|
12.01.2020 14:47:19 |
6. |
Bednář Samuel |
31.07.2008 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
415 |
12 |
|
|
03.01.2020 17:30:06 |
7. |
Lukas Filip |
01.10.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
439 |
9 |
|
|
05.11.2019 16:40:42 |
8. |
Mandelík Michal |
13.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
444 |
9 |
|
|
20.01.2020 15:13:40 |
9. |
Holý Tomáš |
26.02.2008 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
609 |
9 |
|
|
08.01.2020 16:18:05 |
10. |
Pečonka Jaromír |
03.10.2008 |
TK SC OSTRAVA |
957 |
6 |
|
|
30.11.2019 17:51:48 |
11. |
Karban Svatopluk |
13.11.2009 |
TK Hlučín |
1055 |
4 |
|
|
24.01.2020 17:58:38 |
12. |
Martinovič Lukáš |
12.06.2009 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
1272 |
4 |
|
|
28.01.2020 21:21:35 |
13. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
31.10.2019 23:55:45 |
14. |
Tomica Daniel |
22.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:09:00 |
15. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 07:24:25 |
16. |
Čech Jakub |
13.07.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1939 |
1 |
|
|
27.11.2019 21:52:20 |
17. |
Pečonka Radovan |
28.12.2010 |
TK SC OSTRAVA |
1939 |
1 |
|
|
09.01.2020 14:19:05 |
18. |
Baránek Denis |
20.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1939 |
1 |
|
|
14.01.2020 20:45:06 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Hnátek Marek |
09.02.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.11.2019 20:03:19 |
2. |
Schwarz Dominik |
09.08.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
922 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
22.12.2019 22:50:40 |
3. |
Fárek Tadeáš |
06.01.2009 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
755 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
27.12.2019 21:11:14 |
4. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2020 13:44:14 |
5. |
Cieslar Vít |
21.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 22:50:10 |
6. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 08:37:59 |
7. |
Hanzal Šimon |
08.03.2010 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 13:06:53 |
8. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
113 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
20.01.2020 20:00:44 |
9. |
Satrapa Martin |
25.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.01.2020 15:57:57 |
10. |
Pajer Vítek |
27.05.2010 |
TK Milo Olomouc |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 13:35:10 |
11. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 14:28:04 |
12. |
Hradečný Lukáš |
26.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
516 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 17:17:02 |
13. |
Olšar Viktor |
29.12.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
464 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 08:31:59 |
14. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 09:58:05 |
15. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 11:22:21 |
16. |
Šandrik Marek |
22.06.2009 |
TK Slavia Orlová |
1007 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 12:28:51 |
17. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 14:22:52 |
18. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
283 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 19:32:54 |
19. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2020 21:58:29 |
20. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
277 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 08:21:58 |
21. |
Slovák Petr |
21.02.2009 |
TK Natali |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 11:45:09 |
22. |
Gabzdyl Viktor |
11.06.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1939 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
26.01.2020 15:02:27 |
23. |
Švidrnoch Viktor |
05.07.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.01.2020 09:50:41 |
24. |
Serafin Samuel |
14.03.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.01.2020 21:05:56 |
|