Český tenisový svaz
Datum:
31.01-03.02.
Pořadatel:
LTC Modřany 2005 (C - 500)
Místo konání:
Tenisový areál LTC 2005
Kódové číslo:
706117
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zlesák Jan
Ovenecká 330
170 00 Praha 7
Tel. (1):
774313113
Tel. (2):
774774195
E-mail:
info@ltc2005.cz
Internet:
www.ltc2005.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická prezentace do soutěže v pátek 31.1.2020 mezi 16:15 a 18:00 na telefonu 774 774 195. Po 18:00 bude turnaj vylosován a vylosování zveřejněno v IS ČTS spolu s programem na sobotu 1.2.2020. Začátek utkání v sobotu v 9:00.

Náhadníci přijati do hlavní soutěže, prosíme o prezentaci v uvedeném čase. Děkujeme.

Ředitel turnaje: Josef Kocur
Hlavní rozhodčí: Tina Sojková
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
155
20
 
 
15.01.2020 08:28:52
2.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
169
20
 
 
06.11.2019 22:01:44
3.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
308
12
 
 
30.12.2019 09:58:20
4.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
335
12
 
 
01.11.2019 00:19:57
5.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
 
05.11.2019 19:24:46
6.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
386
12
 
 
05.01.2020 16:52:06
7.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
418
12
 
 
24.01.2020 19:19:32
8.
Krejčík David 03.07.2009 LTC Modřany 2005
448
9
 
 
13.01.2020 18:16:57
9.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
 
 
02.11.2019 00:53:03
10.
Zaporozhchenko Yehor 21.02.2008 Tenis Centrum Lužiny
510
9
 
 
08.12.2019 09:34:02
11.
Vrtílka Jakub 10.08.2008 Pála Vízner Tennis z.s.
603
9
 
 
06.01.2020 14:38:41
12.
Křivanec Jakub 10.11.2008 Dioss Nýřany
624
9
 
 
01.11.2019 00:03:22
13.
Hora Vilém 21.12.2009 TJ Radlice
640
9
 
 
25.01.2020 20:55:18
14.
Bladský Matyáš 30.06.2008 LTC Modřany 2005
719
6
 
 
13.12.2019 19:40:10
15.
Lešetický Pavel 10.03.2008 LTC Modřany 2005
742
6
 
 
20.01.2020 18:39:23
16.
Kafka Lukáš 20.04.2009 Lokomotiva Zdice
767
6
 
volná karta
28.01.2020 10:18:06
17.
Šmehýl Dávid 26.10.2008 TK Písnice
1055
4
 
 
01.11.2019 01:12:04
18.
Miller Filip 15.10.2009 TCD Donovalská
1146
4
 
 
25.01.2020 12:52:01
19.
Šmejkal Jakub 30.11.2008 TCD Donovalská
1938
3
 
 
15.12.2019 20:44:12
20.
Křivanec Lukáš 15.06.2010 Dioss Nýřany
1939
1
 
 
31.10.2019 23:55:55
21.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
 
01.11.2019 00:17:31
22.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 04:39:50
23.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
 
 
08.01.2020 15:11:49
24.
Švejcar Antonín 09.11.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1939
1
 
volná karta
26.01.2020 11:03:02
25.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
28.01.2020 10:03:30
26.
Fapšo Kryštof 12.10.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
 
30.01.2020 11:59:31
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
165
20
 
 
30.01.2020 13:53:05
2.
Válek Maxmilián 07.05.2009 TK Sparta Praha
1146
4
 
 
30.01.2020 15:00:22
3.
Hošpes Jonáš 09.11.2010 TK Sparta Praha
1939
1
 
 
30.01.2020 15:04:11
4.
Horečný Christian 16.11.2010 TK Sparta Praha
1939
1
 
 
30.01.2020 15:11:54
5.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
405
12
 
 
30.01.2020 16:33:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kučera Daniel 09.02.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.11.2019 18:48:29
2.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 12:16:18
3.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 17:29:03
4.
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 13:15:51
5.
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov
957
6
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 21:12:23
6.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 08:22:38
7.
Šťastný Filip 13.03.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 13:30:51
8.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
325
12
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 10:05:59
9.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 19:02:10
10.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.01.2020 12:21:29
11.
Zapletal Ondřej 22.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
415
12
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 13:40:00
12.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 14:20:52
13.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 14:28:02
14.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 14:36:54
15.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 16:08:06
16.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 16:46:22
17.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 17:03:53
18.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 18:00:35
19.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 19:50:13
20.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 20:59:39
21.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 23:39:20
22.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 09:44:17
23.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 09:58:02
24.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 10:10:42
25.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
321
12
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:06:48
26.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:22:20
27.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:43:57
28.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:49:21
29.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:51:31
30.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:54:34
31.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:14
32.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:22
33.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:22
34.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:23
35.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:24
36.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:24
37.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
382
12
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:25
38.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
256
15
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:26
39.
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha
310
12
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:26
40.
Pugner Robin 28.07.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 16:39:38
41.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 18:00:07
42.
Lošťák Matouš 01.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
665
9
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:54:42
43.
Kalina Jonáš Benjamin 06.11.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
994
6
 
IS: lhůta 8 dní
27.01.2020 15:21:04
44.
Krištůfek Tomáš 19.01.2009 SK Aritma Praha
508
9
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 10:12:12