Název: |
Tenis Centrum Lužiny |
Datum: |
25.-27.01. |
Pořadatel: |
Tenis Centrum Lužiny (C - 500) |
Kódové číslo: |
706115 |
Dvorců + povrch: |
3 decoturf US open |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 19:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Vodičková Lucie |
Zázvorkova 1480/11 | |
15500 Praha | |
Tel. (1): |
721207588 |
Tel. (2): |
605190345 |
E-mail: |
info@tenis-luziny.cz |
Internet: |
www.tenis-luziny.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Rat Daniel | 09.05.2008 | TENIS Klánovice | 75 |
30 |
volná karta | 24.01.2020 16:35:24 |
|
2. |
Roubík Martin | 21.07.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 256 |
15 |
02.01.2020 11:33:55 |
||
3. |
Hošpes Matyáš | 04.08.2008 | LTC Beroun, z.s. | 267 |
15 |
20.01.2020 21:25:54 |
||
4. |
Tuček Matěj | 16.01.2008 | Sportclub Řevnice, z.s. | 290 |
12 |
07.01.2020 22:20:36 |
||
5. |
Slaboch Tomáš | 27.06.2008 | LTC Beroun, z.s. | 300 |
12 |
01.11.2019 12:52:08 |
||
6. |
Ambrož Bruno | 25.12.2008 | TK Olymp Praha | 310 |
12 |
02.01.2020 11:31:12 |
||
7. |
Kleibl Samuel | 25.05.2008 | F.H.TK Dobřichovice | 386 |
12 |
23.01.2020 21:49:00 |
||
8. |
Horák Vojtěch | 16.12.2008 | TK Roja Příbram z.s. | 426 |
12 |
13.01.2020 19:05:00 |
||
9. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 480 |
9 |
31.10.2019 23:52:18 |
||
10. |
Zaporozhchenko Yehor | 21.02.2008 | LTC Svoboda Praha | 510 |
9 |
08.12.2019 09:31:20 |
||
11. |
Hora Vilém | 21.12.2009 | TJ Radlice z.s. | 640 |
9 |
15.12.2019 10:47:44 |
||
12. |
Sidorov Alexandr | 17.12.2009 | TJ Radlice z.s. | 657 |
9 |
14.11.2019 22:25:53 |
||
13. |
Jacenko Kiril | 13.03.2009 | SK Aritma Praha | 895 |
6 |
14.01.2020 09:30:38 |
||
14. |
Šmehýl Dávid | 26.10.2008 | TK Písnice | 1055 |
4 |
01.11.2019 01:11:36 |
||
15. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | 1939 |
1 |
01.11.2019 00:30:19 |
||
16. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1939 |
1 |
01.11.2019 08:00:42 |
||
17. |
Jedlička David | 28.03.2010 | F.H.TK Dobřichovice | 1939 |
1 |
08.01.2020 18:37:56 |
||
18. |
Popov Mykhailo | 10.01.2009 | Tenis Centrum Lužiny | 1939 |
1 |
21.01.2020 08:51:31 |
||
19. |
Hošpes Jonáš | 09.11.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 1939 |
1 |
volná karta | 24.01.2020 07:04:39 |
|
20. |
Horečný Christian | 16.11.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
volná karta | 24.01.2020 10:05:09 |
|
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Červenák Nikolas | 17.09.2009 | TCD Donovalská | 1556 |
3 |
odhlášeno hráčem | 24.11.2019 09:07:54 |
|
2. |
Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | 232 |
15 |
odhlášeno hráčem | 29.12.2019 11:40:33 |
|
3. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2019 17:29:03 |
|
4. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 12:13:26 |
|
5. |
Elsnic Petr | 17.06.2010 | TK Most | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2020 13:48:27 |
|
6. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2020 09:45:35 |
|
7. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 13:23:39 |
|
8. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 21:21:49 |
|
9. |
Mašata David | 06.09.2009 | TK PTA Kolín | 812 |
6 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 22:16:29 |
|
10. |
Krušina David | 23.09.2010 | TJ Republikán | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 08:31:57 |
|
11. |
Hendrych Alex | 07.03.2010 | TK Čelákovice | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 10:49:28 |
|
12. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:15 |
|
13. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:26 |
|
14. |
Valenta Šimon | 09.07.2009 | Open Tennis Club | 492 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:26 |
|
15. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:26 |
|
16. |
Vančata Patrik | 13.05.2009 | TC Tachlovice | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:27 |
|
17. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:27 |
|
18. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 382 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:33 |
|
19. |
Krejčík David | 03.07.2009 | TC Tachlovice | 448 |
9 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 13:58:38 |
|
20. |
Šturma Sebastian | 23.08.2010 | TENIS Klánovice | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 20:01:11 |
|
21. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 20:15:32 |
|
22. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 20:54:22 |
|
23. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 343 |
12 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 07:09:42 |
|
24. |
VAVERKA DAN | 30.01.2009 | LTC Pardubice | 281 |
12 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:04:04 |
|
25. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:17:47 |
|
26. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:55:07 |
|
27. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:59:44 |
|
28. |
Suchy Erik | 04.07.2009 | TJ Sokol Stodůlky | 868 |
6 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2020 17:51:54 |