Název: |
Wilson Tempo Cup Open |
Datum: |
25.-27.01. |
Pořadatel: |
Tempo Praha (C - 500) |
Kódové číslo: |
706114 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Budská Blanka |
Ve Lhotce 1068/3 | |
14300 Praha | |
Tel. (1): |
777722845 |
E-mail: |
budska@fd.cvut.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kejla Jakub | 14.04.2008 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 201 |
15 |
prezentován | 15.01.2020 11:43:02 |
|
2. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 310 |
12 |
prezentován | 01.11.2019 00:03:50 |
|
3. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 343 |
12 |
prezentován | 05.11.2019 19:16:46 |
|
4. |
Buchtel Denis | 18.10.2008 | TK Písnice | 369 |
12 |
prezentován | 22.01.2020 07:58:56 |
|
5. |
Baštýř Ondřej | 21.01.2008 | TK Pelhřimov | 396 |
12 |
prezentován | 05.01.2020 18:41:13 |
|
6. |
Šupáček Čeněk | 01.05.2009 | Sportclub Řevnice, z.s. | 489 |
9 |
prezentován | 24.01.2020 10:48:47 |
|
7. |
PROCHÁZKA Adam | 29.03.2008 | TK Neridé | 513 |
9 |
prezentován | 21.12.2019 13:46:20 |
|
8. |
Lešetický Pavel | 10.03.2008 | LTC Modřany 2005 | 742 |
6 |
prezentován | 21.01.2020 09:08:22 |
|
9. |
Novák Lukáš | 22.12.2008 | TK Pelhřimov | 783 |
6 |
prezentován | 14.01.2020 19:20:23 |
|
10. |
Miller Filip | 15.10.2009 | SK HAMR, z.s. | 1146 |
4 |
prezentován | 15.01.2020 06:41:28 |
|
11. |
Červenák Nikolas | 17.09.2009 | TCD Donovalská | 1556 |
3 |
prezentován | 06.11.2019 21:14:49 |
|
12. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
prezentován | 31.10.2019 23:52:49 |
|
13. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | 1939 |
1 |
prezentován | 01.11.2019 00:24:02 |
|
14. |
Jakeš Michael | 08.06.2010 | LTC Panorama Teplice | 1939 |
1 |
prezentován | 06.11.2019 11:29:53 |
|
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Forejtek Matyas | 09.04.2009 | Sokol Královice | 1055 |
4 |
odhlášeno hráčem | 11.12.2019 16:26:27 |
|
2. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.12.2019 22:50:15 |
|
3. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.12.2019 12:12:42 |
|
4. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.12.2019 03:26:41 |
|
5. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2019 17:29:03 |
|
6. |
Sviták Matěj | 09.06.2010 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2020 10:28:18 |
|
7. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 11:18:56 |
|
8. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 12:13:26 |
|
9. |
Kubíček Martin | 11.07.2010 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 18:06:30 |
|
10. |
Matějíček Štěpán | 10.07.2008 | TJ Spoje Praha | 469 |
9 |
odhlášeno hráčem | 13.01.2020 08:04:02 |
|
11. |
Vejsada David | 06.07.2010 | TGC Kunratice | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2020 07:14:52 |
|
12. |
Elsnic Petr | 17.06.2010 | TK Most | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.01.2020 13:48:27 |
|
13. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2020 17:45:05 |
|
14. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.01.2020 23:22:23 |
|
15. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2020 09:45:34 |
|
16. |
Staněk jiří | 22.06.2008 | TK Radošovice | 308 |
12 |
odhlášeno hráčem | 16.01.2020 14:03:52 |
|
17. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 08:04:18 |
|
18. |
Rybák Jakub | 14.01.2010 | TK Vyškov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 10:17:15 |
|
19. |
Rybák Alex | 14.01.2010 | TK Vyškov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 10:18:23 |
|
20. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 13:23:37 |
|
21. |
Šťastný Filip | 13.03.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 13:32:10 |
|
22. |
Soukup Daniel | 18.02.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 21:40:05 |
|
23. |
Krušina David | 23.09.2010 | TJ Republikán | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 08:31:56 |
|
24. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 11:25:46 |
|
25. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 229 |
15 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 11:30:32 |
|
26. |
Vedral Tomáš | 05.07.2008 | TENIS Klánovice | 235 |
15 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 11:51:13 |
|
27. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:12 |
|
28. |
Komínek Matyáš | 16.07.2010 | LTK TEPLICE o.s. | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:13 |
|
29. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:14 |
|
30. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:24 |
|
31. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:25 |
|
32. |
Stone Lukáš | 28.04.2009 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 1226 |
4 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:32 |
|
33. |
Ochman Tomas | 30.09.2009 | TK Spartak Jihlava | 409 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 18.01.2020 12:00:32 |
|
34. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 261 |
15 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 18:21:51 |
|
35. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 20:15:31 |
|
36. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 18.01.2020 20:54:21 |
|
37. |
VAVERKA DAN | 30.01.2009 | LTC Pardubice | 281 |
12 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:04:03 |
|
38. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:17:46 |
|
39. |
Krištůfek Tomáš | 19.01.2009 | SK Aritma Praha | 508 |
9 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:21:51 |
|
40. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 480 |
9 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:35:09 |
|
41. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 11:37:51 |
|
42. |
Šlais Dominik | 21.08.2010 | TK Konstruktiva, z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.01.2020 10:40:53 |
|
43. |
Chyba Ondřej | 09.12.2009 | TCD Donovalská | 957 |
6 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2020 16:58:29 |
|
44. |
Zapletal Ondřej | 22.04.2008 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | 415 |
12 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2020 13:39:59 |
|
45. |
Ondřich František | 30.11.2008 | Tempo Praha | 922 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 24.01.2020 14:22:59 |
|
46. |
Kraft Daniel | 11.12.2008 | Tempo Praha | 1938 |
3 |
odhlášeno pořadatelem | 24.01.2020 14:23:07 |