Název: |
TKK Cup 2020 |
Datum: |
18.-20.01. |
Pořadatel: |
TK Konstruktiva, z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
706097 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Saic Pavel |
Mezi Sklady 107/3 | |
14000 Praha 4 | |
Tel. (1): |
604150353 |
E-mail: |
turnaj@tkk.cz |
Internet: |
www.tkk.cz/ |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Boháč Antonín | 03.03.2008 | TJ Kralupy | 86 |
25 |
Prezentován | 16.01.2020 11:03:35 |
|
2. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | 127 |
25 |
Prezentován | 16.01.2020 12:08:26 |
|
3. |
Fencl Tomáš | 23.07.2009 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 134 |
20 |
Prezentován | 17.01.2020 11:19:19 |
|
4. |
Hromek Adrian | 13.05.2008 | TENIS Klánovice | 137 |
20 |
Prezentován | 17.01.2020 17:37:58 |
|
5. |
Trupl Marek | 07.08.2008 | LTC Modřany 2005 | 155 |
20 |
Prezentován | 07.01.2020 15:42:42 |
|
6. |
Pugner Adam | 04.07.2008 | SK Aritma Praha | 169 |
20 |
Prezentován | 07.01.2020 10:03:49 |
|
7. |
Roubík Martin | 21.07.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 256 |
15 |
Prezentován | 02.01.2020 11:18:26 |
|
8. |
Ambrož Bruno | 25.12.2008 | TK Olymp Praha | 310 |
12 |
Prezentován | 02.01.2020 11:24:23 |
|
9. |
Freiberg Radim | 25.06.2008 | TJ Sokol Vysočany | 325 |
12 |
Prezentován | 04.01.2020 19:58:54 |
|
10. |
Voldřich Oliver | 28.03.2008 | TK Konstruktiva, z.s. | 337 |
12 |
Prezentován | 14.11.2019 14:43:33 |
|
11. |
Klokov Martin | 23.10.2008 | LTC Slovan Kladno | 351 |
12 |
Prezentován | 02.11.2019 20:43:18 |
|
12. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | 405 |
12 |
Prezentován | 16.01.2020 12:06:16 |
|
13. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 418 |
12 |
Prezentován | 17.01.2020 16:55:44 |
|
14. |
Krejčík David | 03.07.2009 | TC Tachlovice | 448 |
9 |
Prezentován | 04.01.2020 18:43:26 |
|
15. |
Drlík Štěpán | 14.10.2009 | TJ Sokol Vysočany | 603 |
9 |
Prezentován | 23.12.2019 21:37:28 |
|
16. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1939 |
1 |
Prezentován | 01.11.2019 07:56:20 |
|
17. |
Soukup Daniel | 18.02.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
Prezentován | 01.11.2019 14:25:41 |
|
18. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
Prezentován | 14.01.2020 19:10:16 |
|
19. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
Prezentován | 16.01.2020 12:18:06 |
|
20. |
volná karta | volná karta |
||||||
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.12.2019 22:32:09 |
|
2. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2019 17:29:02 |
|
3. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.01.2020 20:47:50 |
|
4. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.01.2020 15:17:36 |
|
5. |
Staněk jiří | 22.06.2008 | TK Radošovice | 308 |
12 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2020 16:36:16 |
|
6. |
Hartl Václav | 06.08.2009 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. | 905 |
6 |
odhlášeno hráčem | 06.01.2020 22:49:50 |
|
7. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.01.2020 23:42:54 |
|
8. |
Loučka Ondřej | 23.09.2008 | SK HAMR, z.s. | 308 |
12 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2020 08:13:51 |
|
9. |
Chyba Ondřej | 09.12.2009 | TCD Donovalská | 957 |
6 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2020 18:21:17 |
|
10. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.01.2020 07:51:34 |
|
11. |
Červenák Nikolas | 17.09.2009 | TCD Donovalská | 1556 |
3 |
odhlášeno hráčem | 08.01.2020 20:07:54 |
|
12. |
Vedral Tomáš | 05.07.2008 | TENIS Klánovice | 235 |
15 |
odhlášeno hráčem | 09.01.2020 14:06:17 |
|
13. |
Krušina David | 23.09.2010 | TJ Republikán | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.01.2020 15:06:42 |
|
14. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
odhlášeno hráčem | 09.01.2020 16:43:30 |
|
15. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.01.2020 13:57:02 |
|
16. |
Nemček Adam | 02.04.2009 | TC ESO Praha z.s. | 605 |
9 |
odhlášeno hráčem | 10.01.2020 18:11:38 |
|
17. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 00:05:19 |
|
18. |
Šturma Sebastian | 23.08.2010 | TENIS Klánovice | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 07:38:47 |
|
19. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 09:57:59 |
|
20. |
Hudec David | 11.10.2010 | Start Brno | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 10:09:29 |
|
21. |
Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | 232 |
15 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 11:11:49 |
|
22. |
Krištůfek Tomáš | 19.01.2009 | SK Aritma Praha | 508 |
9 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 11:37:17 |
|
23. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 11:51:17 |
|
24. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 117 |
25 |
IS: kolizní přihláška | 11.01.2020 12:00:20 |
|
25. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 11.01.2020 12:00:28 |
|
26. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 11.01.2020 12:00:29 |
|
27. |
Červený David | 05.07.2008 | LTC Houštka | 444 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 11.01.2020 12:00:30 |
|
28. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 12:16:31 |
|
29. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 310 |
12 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 21:11:46 |
|
30. |
Komínek Matyáš | 16.07.2010 | LTK TEPLICE o.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 11.01.2020 21:55:49 |
|
31. |
VAVERKA DAN | 30.01.2009 | LTC Pardubice | 281 |
12 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 09:08:52 |
|
32. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 09:23:22 |
|
33. |
Kapusta Jakub | 04.02.2008 | TO Sokol Nehvizdy | 691 |
6 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 10:22:10 |
|
34. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 229 |
15 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 10:33:05 |
|
35. |
Fric Adam | 30.06.2008 | TK Louny | 294 |
12 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 11:01:53 |
|
36. |
Baar Patrik | 12.01.2010 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 11:22:00 |
|
37. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 11:29:37 |
|
38. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 11:39:03 |
|
39. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 11:47:02 |
|
40. |
Buchanevyč Vladislav | 22.09.2008 | TK Kročehlavy | 180 |
20 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 11:49:42 |
|
41. |
Stone Lukáš | 28.04.2009 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 1226 |
4 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 11:50:59 |
|
42. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 343 |
12 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 11:57:59 |
|
43. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 11:59:08 |
|
44. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 382 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 12.01.2020 12:00:57 |
|
45. |
Jurák Marek | 06.12.2009 | TCD Donovalská | 1379 |
4 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2020 19:10:17 |
|
46. |
Švejcar Antonín | 09.11.2010 | Tenis Semice a.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 09:18:17 |
|
47. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 480 |
9 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 16:56:53 |
|
48. |
Tikovský Jakub | 14.01.2008 | F.H.TK Dobřichovice | 165 |
20 |
odhlášeno hráčem | 17.01.2020 17:01:16 |
|
49. |
Vrtílka Jakub | 10.08.2008 | LTC Slovan Kladno | 603 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 17.01.2020 17:51:14 |