Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Lob cup
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:
18.-20.01.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Přáda Jaroslav
Přáda
Přáda
Kovář Josef
6:3, 7:5
Kovář
Pelda Martin
6:1, 7:5
Přáda
Ryč Ondřej
6:0, 6:3
Ryč
Ryč
6:2, 6:1
Stone
Stone Lukáš
Přáda
Šulc Matěj
6:2, 6:2
Šulc
Růžička
scr.
Růžička
Růžička David
Kouba
Begun Rafael
6:0, 6:1
Begun
Kouba
6:2, 6:2
Kouba
Kouba Vojtěch
Přáda
Zaporozhchenko Yehor
6:0, 6:1
Zaporozhchenko
Zaporozhchenko
6:3, 6:4
Hora
Hora Vilém
Severýn
Haloda Daniel
6:3, 7:5
Haloda
Severýn
6:1, 6:0
Severýn
Severýn Václav
Brettl
Fiala Jindřich
6:4, 4:6, 1:0
Fiala
Sidorov
6:0, 6:0
Sidorov
Sidorov Alexandr
Brettl
Jakeš Michael
6:3, 7:5
Jakeš
Buldra Jan
6:3, 6:3
Brettl
6:4, 7:5
Brettl
Brettl Tobiáš
Rozhodčí turnaje:
Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
program na neděli: 9:00==Přáda-Ryč, Růžička-Kouba 10:00==Zaporozhchenko-Severýn, Sidorov-Brettl 11:30==Benetko-Reitmaierová, Nováková-Teiralová, 14:00==semi deblů kluci 15:30==semideblů holky
Počet účastníků
18
Nasazení
CŽ
BH
Přáda Jaroslav
217
15
Brettl Tobiáš
267
15
Severýn Václav
285
12
Šulc Matěj
508
9
Zaporozhchenko Yehor
510
9
Hora Vilém
640
9
Sidorov Alexandr
657
9
Fiala Jindřich
1055
4
Kategorie : 5
Součet BH: 82
Kódové číslo akce: 702096
Brettl Tobiáš
-
Severýn Václav
Brettl
-
Severýn
Brettl
-
Severýn
Stone Lukáš
-
Pelda Martin
scr.
Stone
-
Pelda
Haloda Daniel
-
Begun Rafael
6:4, scr.
Brettl
-
Severýn
Růžička David
-
Buldra Jan
6:1, 6:4
Přáda
-
Kovář
Přáda Jaroslav
-
Kovář Josef
6:1, 6:0
Sidorov
-
Hora
Ryč Ondřej
-
Jakeš Michael
scr.
Sidorov
-
Hora
Sidorov Alexandr
-
Hora Vilém
6:4, 6:4
Rozhodčí turnaje:
Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
program na neděli: 9:00==Přáda-Ryč, Růžička-Kouba 10:00==Zaporozhchenko-Severýn, Sidorov-Brettl 11:30==Benetko-Reitmaierová, Nováková-Teiralová, 14:00==semi deblů kluci 15:30==semideblů holky
Počet dvojic
7
Nasazení
CŽ
BH
Přáda Jaroslav
217
15
Brettl Tobiáš
267
15
Severýn Václav
285
12
Hora Vilém
640
9
Sidorov Alexandr
657
9
Stone Lukáš
1226
4
Begun Rafael
1379
4
Ryč Ondřej
1
Kategorie : 4
Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 704096
Tisková PDF verze hracího plánu