Český tenisový svaz
Datum:
18.-20.01.
Pořadatel:
Tenis Tábor (C - 500)
Kódové číslo:
706087
Dvorců + povrch:
3 umělá tráva
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ševčík František
Bezručova 2949
390 03 Tábor
Tel. (1):
608255222
E-mail:
sevcik.frantisek@tiscali.cz
Internet:
www.tenis-tabor.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dufek Pavel 15.04.2008 TK Písek
208
15
0
 
13.11.2019 16:36:25
2.
Hašek Antonín 16.02.2008 TK Písek
239
15
0
 
04.11.2019 15:50:28
3.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 09:50:12
4.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
05.11.2019 19:28:31
5.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
396
12
0
 
01.11.2019 07:46:05
6.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
480
9
0
 
01.11.2019 00:00:45
7.
Marek Jiří 05.04.2009 Sokol TK Kaplice
576
9
0
 
06.11.2019 20:16:39
8.
Hašek Jindřich 08.12.2009 TK Písek
719
6
0
 
04.11.2019 15:06:00
9.
Kafka Tomáš 01.06.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
737
6
0
 
06.11.2019 23:08:01
10.
Chalupa Adam 07.08.2009 LTC Český Krumlov
957
6
0
 
08.11.2019 18:07:11
11.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:44:08
12.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:51:23
13.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
31.10.2019 23:52:20
14.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:55:45
15.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:57:25
16.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
0
 
01.11.2019 00:02:06
17.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
1939
1
0
 
01.11.2019 00:12:16
18.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.11.2019 00:17:21
19.
Rezek Daniel 16.06.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:18:46
20.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy
1939
1
0
 
01.11.2019 00:31:47
21.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:37:03
22.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:40:22
23.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 04:32:16
24.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 06:39:57
25.
Šťastný Filip 13.03.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 10:34:49
26.
Daniel David 07.11.2009 Sokol TK Kaplice
1939
1
0
 
01.11.2019 16:31:45
27.
Jareš Tadeáš 18.01.2010 TK VEVE Tábor
1939
1
0
 
01.11.2019 16:45:17
28.
Pražma Adam 22.06.2010 LTC Tábor 1903
1939
1
0
 
02.11.2019 09:42:43
29.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
0
 
03.11.2019 21:56:02
30.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 10:36:16
31.
Mikšovský Matěj 15.08.2009 Jiskra Bechyně
1939
1
0
 
11.11.2019 13:46:11
32.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov
1939
1
0
 
12.11.2019 13:59:09
33.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
12.11.2019 22:38:03