Český tenisový svaz
Datum:
11.-12.01.
Pořadatel:
Sokol Čimice (C - 500)
Místo konání:
Sokol Čimice
Kódové číslo:
706081
Dvorců + povrch:
2 koberec s pískem
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Peterková Kateřina
Na Průhonu
18100 Praha 8
Tel. (1):
724265022
E-mail:
kptenis@volny.cz
Internet:
www.teniscimice.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 09:47:52
2.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
05.11.2019 19:29:16
3.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:41:44
4.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:49:59
5.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
31.10.2019 23:53:34
6.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:54:24
7.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
0
 
01.11.2019 00:04:33
8.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:13:17
9.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:13:46
10.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:15:36
11.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:35:10
12.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:38:11
13.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 01:26:03
14.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
0
 
01.11.2019 04:23:03
15.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 04:23:56
16.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 06:32:18
17.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 07:12:36
18.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
0
 
01.11.2019 07:53:55
19.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
0
 
03.11.2019 21:48:53
20.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 10:32:19
21.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 11:40:38
22.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
0
 
04.11.2019 14:43:03
23.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
0
 
04.11.2019 20:13:11
24.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
06.11.2019 12:55:40