Český tenisový svaz
Datum:
11.-13.01.
Pořadatel:
Tempo Praha (C - 500)
Kódové číslo:
706079
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ing. Pokorná Pavlína
Ve Lhotce 1068/3
14300 Praha
Tel. (1):
736401113
E-mail:
info@wilson.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE V PÁTEK 10.1.2020 PROSTŘEDNICTVÍM POUZE SMS NA TEL: 736401113 V PRŮBĚHU CELÉHO DNE DO 17:00
HRACÍ PLÁN + POŘADÍ ZÁPASŮ BUDE ZVEŘEJNĚNO DO 20:30.
PRVNÍ DVĚ KOLA ODEHRAJEME PRAVDĚPODOBNĚ I V NAŠEM DRUHÉM AREÁLU MODŘANY - UL. POVODŇOVÁ. (5 MIN AUTEM OD AREÁLU LHOTKA). SRAZ VŠICHNI NA LHOTCE.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
278
15
 
 
08.01.2020 15:43:55
2.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
 
31.10.2019 23:58:45
3.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
 
01.11.2019 21:40:02
4.
Zapletal Ondřej 22.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
415
12
 
 
28.12.2019 11:52:06
5.
Witoš Ondřej 25.12.2009 SK HAMR, z.s.
418
12
 
 
31.12.2019 17:24:51
6.
Krejčík David 03.07.2009 LTC Modřany 2005
448
9
 
 
28.12.2019 18:36:20
7.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
 
07.01.2020 20:28:36
8.
Krištůfek Tomáš 19.01.2009 SK Aritma Praha
508
9
 
 
30.12.2019 20:38:38
9.
Zaporozhchenko Yehor 21.02.2008 Tenis Centrum Lužiny
510
9
 
 
08.12.2019 09:27:42
10.
Vrtílka Jakub 10.08.2008 Pála Vízner Tennis z.s.
603
9
 
 
10.11.2019 20:21:41
11.
Hudeček Ondra 12.10.2008 TCG Karlovy Vary
682
6
 
 
28.12.2019 08:41:09
12.
Jacenko Kiril 13.03.2009 TC VŠ Praha
895
6
 
 
10.01.2020 16:20:07
13.
Miller Filip 15.10.2009 TCD Donovalská
1146
4
 
 
07.11.2019 18:45:55
14.
Červenák Nikolas 17.09.2009 TCD Donovalská
1556
3
 
 
06.11.2019 21:12:44
15.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:48:55
16.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 04:27:01
17.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 06:16:14
18.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 06:33:06
19.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov
1939
1
 
 
01.11.2019 11:03:08
20.
Haltuf Daniel 08.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 11:31:13
21.
Cízner Maxim 10.10.2009 SK HAMR, z.s.
1939
1
 
 
10.01.2020 10:59:11
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nemček Adam 02.04.2009 TC ESO Praha z.s.
605
9
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 14:12:06
2.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 22:27:55
3.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
308
12
 
odhlášeno hráčem
16.12.2019 20:10:59
4.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
odhlášeno hráčem
26.12.2019 15:55:38
5.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 17:22:10
6.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 14:03:20
7.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 17:52:51
8.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 20:47:49
9.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 20:59:25
10.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 04:46:11
11.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 09:30:15
12.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 10:02:53
13.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 11:49:20
14.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 16:14:09
15.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 20:21:39
16.
Rais Marek 29.01.2010 LTK Klatovy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 02:29:12
17.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 11:54:26
18.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:16
19.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:16
20.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:24
21.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:24
22.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:30
23.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
409
12
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 19:29:55
24.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
386
12
 
odhlášeno pořadatelem
04.01.2020 20:15:15
25.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
321
12
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 20:27:58
26.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 23:14:42
27.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 09:18:08
28.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:24:44
29.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:40:12
30.
Fric Adam 30.06.2008 TK Louny
294
12
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:57:26
31.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
05.01.2020 12:00:55
32.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
05.01.2020 12:00:56
33.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
05.01.2020 12:00:59