Pořadatel: | TK SC OSTRAVA | Datum: | 20.-22.01. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Bartoš Adrian | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rojíček Daniel | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Lys Ondřej | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Slováček Adam | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Mróz Lukáš | | | | | |
| | | | | |
Obluk Jiří | | | | 6:0, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rybárik Lukáš | | 5:7, 7:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Hrbáč Jan | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Olšar Viktor | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Klimša Ondřej | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Mařec Jiří | | | | | |
| | | | | |
Dolný Adam | | | | | 6:1, 6:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Doležal David | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Gvuzd Tomáš | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Bartek David | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Spáčil Jan | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Dadák Šimon | | | | | |
| | | | | |
Škvara Eduard | | | | 7:6 (8), 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Biroščák Ondřej | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Havrlant Marek | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Prokop Michael | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Dohnal Matyáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kopel Šimon | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Miroslav Eliáš |
Poznámka pořadatele: PROGRAM NEDĚLE:
8:00 BARTOŠ – MRÓZ, HRBÁČ – KLIMŠA
9:00 DOLNÝ – DADÁK, ŠKVÁRA – KOPEL
10:30 první semifinále dvouhra
11:30 druhé semifinále dvouhra
13:00 finále dvouhra
15:00 finále čtyřhra
|
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Bartoš Adrian | 264 | 15 | Kopel Šimon | 282 | 12 | Obluk Jiří | 314 | 12 | Dadák Šimon | 335 | 12 | Škvara Eduard | 344 | 12 | Dolný Adam | 434 | 9 | Mařec Jiří | 497 | 9 | Mróz Lukáš | 511 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 702077 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | Zagól Jakub | 15.10.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | Srba František | 11.09.2008 | Tenis Nový Jičín,z.s. | Proksch Roman | 24.07.2006 | TJ Sokol Dolní Lhota |
|