Český tenisový svaz
Datum:
11.-13.01.
Pořadatel:
Slavoj Český Brod (C - 500)
Kódové číslo:
706073
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kratochvíl Martin
nám. A. z Pardubic 31
282 01 Český Brod
Tel. (1):
739627235
E-mail:
tenismk@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
256
15
 
 
09.01.2020 12:30:41
2.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod
294
12
 
 
10.11.2019 15:48:22
3.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
 
 
02.11.2019 20:35:32
4.
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice
444
9
 
 
30.12.2019 21:11:41
5.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
448
9
 
 
26.11.2019 17:45:13
6.
Šuráň Vítek 21.11.2009 TK Čelákovice
469
9
 
 
05.11.2019 11:11:25
7.
Urban Jakub 06.09.2009 Slavoj Český Brod
823
6
 
 
06.01.2020 14:58:46
8.
Pokorný Jan 30.01.2009 Slavoj Český Brod
1027
4
 
 
08.01.2020 10:44:42
9.
Fiala Jindřich 03.09.2009 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1055
4
 
 
04.11.2019 20:46:32
10.
Vaněk Daniel 16.08.2008 Slavoj Český Brod
1724
3
 
 
08.01.2020 10:44:15
11.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
 
31.10.2019 23:50:22
12.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
 
 
01.11.2019 06:39:01
13.
Homola Matyáš 21.09.2010 Slavoj Český Brod
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 22:27:11
14.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
 
04.11.2019 10:07:09
15.
Černík Daniel 24.10.2010 LTK Liberec
1939
1
 
 
06.11.2019 16:02:26
16.
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s.
1939
1
 
 
08.01.2020 10:51:23
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 08:31:14
2.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 22:27:55
3.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 22:25:44
4.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 03:26:40
5.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 07:51:48
6.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
105
25
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 19:59:21
7.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 14:11:55
8.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 20:47:47
9.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 23:01:29
10.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 09:30:07
11.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 11:49:13
12.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 12:59:02
13.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 16:14:04
14.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 20:21:36
15.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 20:47:46
16.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 11:48:22
17.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:10
18.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:10
19.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:20
20.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
04.01.2020 12:00:20
21.
Šulc Matěj 18.07.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
508
9
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 13:52:02
22.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 15:28:44
23.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 08:44:44
24.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 10:58:12
25.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
1226
4
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:06:10
26.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:21:05
27.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:40:08
28.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:45:02
29.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:57:05
30.
Mašata David 06.09.2009 TK PTA Kolín
812
6
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 11:58:39
31.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
IS: kolizní přihláška
05.01.2020 12:00:29
32.
Šlechta David 15.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
475
9
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 08:13:17