Název: |
Babolat Cup |
Datum: |
11.-13.01. |
Pořadatel: |
TK Znojmo (C - 500) |
Místo konání: |
Tenis.dvorce, Do Lesek, ZN |
Kódové číslo: |
706068 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Wirgler Martin |
Vídeňská Třída 28 | |
66902 Znojmo | |
Tel. (1): |
602456980 |
E-mail: |
mwirgler@seznam.cz |
Internet: |
www.tkznojmo.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Doucha Jakub | 20.01.2008 | TK Spartak Jihlava | 177 |
20 |
31.12.2019 13:14:45 |
||
2. |
Vomela Tomáš | 20.02.2009 | HTK Třebíč | 178 |
20 |
06.01.2020 11:03:36 |
||
3. |
Králík Maximilian | 23.07.2008 | TK Znojmo | 337 |
12 |
02.11.2019 22:19:52 |
||
4. |
Dufek Šimon | 18.07.2009 | ŽLTC Brno | 383 |
12 |
01.01.2020 09:18:48 |
||
5. |
Remeš Martin | 23.04.2008 | TK Zlín | 402 |
12 |
02.01.2020 12:29:45 |
||
6. |
Chaloupka Timotej | 04.02.2009 | LTC Hodonín | 707 |
6 |
03.01.2020 19:45:36 |
||
7. |
Brtník Josef | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 742 |
6 |
volná karta | 07.01.2020 18:35:39 |
|
8. |
Fuis Alex | 25.03.2008 | TC BORS CLUB | 835 |
6 |
10.12.2019 20:38:59 |
||
9. |
Klíma Matyáš | 03.05.2008 | HTK Třebíč | 1007 |
6 |
25.12.2019 19:30:01 |
||
10. |
Brtník Jan | 25.12.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1007 |
6 |
volná karta | 07.01.2020 18:34:48 |
|
11. |
Koriťák Adam | 27.02.2009 | Sokol Lanžhot | 1823 |
3 |
11.12.2019 20:36:30 |
||
12. |
Křižan Richard | 30.09.2010 | TKB Hrušovany z.s. | 1939 |
1 |
01.11.2019 06:39:59 |
||
13. |
Šilinek Adam | 08.06.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
01.11.2019 07:21:53 |
||
14. |
Šlapanský Kryštof | 24.03.2010 | TK Moravský Krumlov z.s. | 1939 |
1 |
01.11.2019 14:03:40 |
||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.12.2019 22:27:55 |
|
2. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.12.2019 16:58:25 |
|
3. |
Nevrlý Jakub | 09.01.2009 | TK Fatra Napajedla | 609 |
9 |
odhlášeno hráčem | 22.12.2019 11:03:41 |
|
4. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.12.2019 18:33:28 |
|
5. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.12.2019 07:51:48 |
|
6. |
Strachoň Teodor | 06.11.2009 | SK Zlín-Mladcová | 806 |
6 |
odhlášeno hráčem | 02.01.2020 15:11:43 |
|
7. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.01.2020 18:10:56 |
|
8. |
Průdek Šimon | 23.03.2009 | TC BORS CLUB | 402 |
12 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2020 10:07:01 |
|
9. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2020 11:49:08 |
|
10. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2020 16:13:59 |
|
11. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 323 |
12 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2020 20:48:09 |
|
12. |
Kozel Aleš | 28.11.2008 | Tenisový klub Eden HK | 246 |
15 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2020 23:02:45 |
|
13. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | 321 |
12 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2020 23:15:40 |
|
14. |
Pajer Vítek | 27.05.2010 | TK Milo Olomouc | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 04.01.2020 12:00:28 |
|
15. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 277 |
15 |
IS: kolizní přihláška | 04.01.2020 12:00:28 |
|
16. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 04.01.2020 12:00:29 |
|
17. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2020 09:51:38 |
|
18. |
Bajgar Filip | 25.02.2008 | Start Brno | 405 |
12 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2020 10:30:05 |
|
19. |
Ferenc Ondřej | 08.05.2009 | ŽLTC Brno | 300 |
12 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2020 11:17:34 |
|
20. |
Šnorich Matias | 19.04.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2020 11:42:24 |
|
21. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | 462 |
9 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2020 11:49:24 |
|
22. |
Bačík Matěj | 27.05.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2020 11:57:25 |
|
23. |
Staněk Dominik | 01.07.2010 | TC Brno. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2020 20:55:44 |
|
24. |
Přemyslovský Tomáš | 20.05.2009 | TK Natali | 905 |
6 |
odhlášeno hráčem | 08.01.2020 06:15:02 |
|
25. |
Všetečka Josef | 02.09.2009 | Start Brno | 506 |
9 |
odhlášeno hráčem | 08.01.2020 16:32:17 |
|
26. |
Komárek Albert | 10.12.2010 | Start Brno | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.01.2020 14:20:38 |
|
27. |
Reich Matyáš | 03.08.2009 | TK Znojmo | 654 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 09.01.2020 19:19:29 |
|
28. |
Schneebaum Andreas | 30.04.2010 | HTK Třebíč | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.01.2020 08:12:42 |