Český tenisový svaz
Název:
Linhart Cup
Datum:
10.-13.01.
Pořadatel:
Sportovní centrum Linhart (C - 500)
Místo konání:
Poděbrady
Kódové číslo:
706066
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Linhart Marek
Žižkova 1436
29001 Poděbrady
Tel. (1):
325610161
Tel. (2):
608862709
E-mail:
info@sportcentrumlinhart.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace proběhne v pátek 10/1 od 17 do 19h na tel. čísle 325 610 161 (ne sms).
Následuje losování, program na sobotu bude zveřejněn do 20:30.
Prosíme hráče, aby s sebou měli boty na přezutí.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s.
431
12
 
 
14.12.2019 14:03:44
2.
Novotný František 16.08.2008 TJ Lázně Bělohrad
467
9
 
 
18.12.2019 14:27:15
3.
Mizera Adam 05.09.2008 TK Lomnice n.Pop.
631
9
 
 
05.11.2019 12:39:35
4.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:28:17
5.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
volná karta
04.11.2019 20:12:00
6.
Bouda Jan 07.09.2010 TopTennis Xaverov s.r.o.
1939
1
 
volná karta
11.11.2019 08:25:48
7.
Vančata Patrik 13.05.2009 LTC Rudná
1939
1
 
volná karta
29.11.2019 08:42:42
8.
Jakeš Michael 08.06.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
volná karta
08.12.2019 21:33:15
9.
Suchomel Jan 01.05.2010 LTC Kolín
1939
1
 
volná karta
02.01.2020 14:55:44
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 20:03:19
2.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.12.2019 22:31:06
3.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 16:46:38
4.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 16:58:25
5.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.12.2019 09:39:46
6.
Dostál Marek 14.12.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
316
12
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 04:15:43
7.
Vortel Štěpán 25.10.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
480
9
 
odhlášeno hráčem
27.12.2019 20:04:24
8.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 03:26:40
9.
Kubíček Martin 11.07.2010 Tenis Akademie Bálek
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 13:26:02
10.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 19:14:13
11.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 18:53:04
12.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 17:52:44
13.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 18:10:54
14.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 21:50:54
15.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 22:36:12
16.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 07:11:33
17.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 09:30:02
18.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 11:49:06
19.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 12:59:00
20.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 16:13:57
21.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 16:41:04
22.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 20:07:47
23.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 20:47:44
24.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 21:32:36
25.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 04:59:58
26.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 06:53:19
27.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 09:06:53
28.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 10:38:35
29.
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice
444
9
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 11:00:59
30.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 11:49:10
31.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 15:30:38
32.
Plecháč Šimon 01.11.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 19:31:57