Český tenisový svaz
Název:
Tenislife.cz CUP
Datum:
04.-06.01.
Pořadatel:
SHARK Brno (D - 400)
Místo konání:
Kikrleho 1, Brno-Slatina
Kódové číslo:
706065
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
12
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Meluzín Michal
V aleji 136
62000 Brno
Tel. (1):
777147929
E-mail:
michal.meluzin@tenis-shark.cz
Internet:
www.tenis-shark.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj rozšířen na 19 hráčů, všichni se zaprezentovali formou SMS. SOBOTNÍ ČÁST TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ - CHLAPCŮ, SE ODEHRAJE KOMPLETNĚ V HALE V BRNĚ-SLATINA, ULICE KIKRLEHO 1.

Program na sobotu 4.1. - chlapci, hala Brno-Slatina, ulice Kikrleho
Rozhodčí: Karin Šafránková, tel.: 739 418 186 (pro případné telefonáty v pátek Michal Meluzín, tel.: 777 147 929)
V plánu odehrát dvouhru do semifinále, případně do čtvrtfinále (v případě postupu z předkola) a čtyřhru do finále. Čtyřhra nezačne dříve než v 15 30. V průběhu celého dne je možné se na upřesnění zápasových časů ptát telefonicky u slečny rozhodčí.

8 00: Brtník Jan, Boháč, Burget, Skoupý
9 00: Hošek, Burian, Chocholatý, Kotek
10 00: Svoboda, T. Vondráček, Klíma
ND (ne dříve než v) 11 00: Křižan, Štourač, Brtník Josef, Lyčka
ND 12 30: Studený, Komárek, R. Vondráček
ND 13 30: Dostál

Kompletní hrací plán zde bude zveřejněn v průběhu sobotního dopoledne.

Přihlášky do čtyřher do 13 00 buď osobně na hale nebo telefonicky u slečny rozhodčí.

Turnaj je zařazen do okruhu www.TENISLIFE.cz CUP 2020. Jedná se o seriál čtyř turnajů mladších žáků a žákyň se závěrečným turnajem MASTERS. Na MASTERS postoupí vítězové a vítězky jednotlivých turnajů a další dle vlastního okruhového žebříčku, až do naplnění kapacity 8 hráčů a hráček. Aktualizovaný okruhový žebříček bude po každém turnaji zveřejněn na webových stránkách pořadatelských klubů )SHARK Brno, www.tenis-shark.cz; TK TILIA, www.tktilia.cz).
Okruh je určen zejména pro začínající a méně výkonnostní registrované hráče a jedná se o kategorii D, tedy dle řádů ČTS hráče s BH maximálně 6 bodů. Hráči s vyšší BH budou přijati pouze vyjímečně na volnou kartu pořadatele.

Partnerem okruhu je společnost www.TENISLIFE.cz, tenisová speciálka v Brně-Kohoutovicích. V této prodejně najdete všechno, co potřebujete na tenis.

Ceny:
Každý účastník obdrží dárkový poukaz na 100Kč při nákupu nad 1000Kč na www.TENISLIFE.cz.
Medailistky a medailisté jednotlivých turnajů ve dvouhře obdrží dárkové poukazy na nákup na www.TENISLIFE.cz
Medailistky a medailisté jednotlivých turnajů ve čtyřhře obdrží věcné ceny.
Pro celkové vítěze okruhu (turnaj MASTERS) jsou připraveny další speciální ceny.

Termíny turnajů:
4.-6.1.2020 (SHARK Brno)
1.-3.2.2020 (SHARK Brno)
29.2.-2.3.2020 (TILIA)
21.-23.3.2020 (TILIA)
28.-29.3.2020 (SHARK Brno) MASTERS
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svoboda Tomáš 01.10.2008 SHARK Brno
493
9
 
volná karta
16.11.2019 11:22:42
2.
Studený Václav 11.10.2008 TK Kyjov
726
6
 
 
23.11.2019 16:50:00
3.
Brtník Josef 25.12.2009 TK Drnovice
742
6
 
volná karta
28.12.2019 13:26:00
4.
Vondráček Robert 19.08.2009 TC Brno.
755
6
 
 
14.11.2019 15:55:17
5.
Štourač Jan 09.07.2008 SHARK Brno
994
6
 
 
16.11.2019 10:42:11
6.
Klíma Matyáš 03.05.2008 SK Jundrov Brno
1007
6
 
 
16.12.2019 15:55:17
7.
Brtník Jan 25.12.2009 TK Drnovice
1007
6
 
volná karta
28.12.2019 13:26:12
8.
Lyčka Teodor 10.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1226
4
 
 
03.11.2019 10:23:00
9.
Boháč Jiří 14.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1326
4
 
 
01.11.2019 05:39:54
10.
Skoupý Jakub 05.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
1646
3
 
volná karta
13.12.2019 18:55:14
11.
Hošek Marian 23.08.2010 Tennis club Litomyšl, z.s.
1939
1
 
volná karta
12.12.2019 15:26:56
12.
Burget Daniel 13.08.2009 TK TILIA Brno
1939
1
 
volná karta
16.12.2019 13:15:10

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dostál Jonas 31.12.2008 Tenisový klub Tesla Brno
600
9
 
 
23.12.2019 10:10:39
2.
Vondráček Tomáš 19.08.2009 TC Brno.
657
9
 
 
14.11.2019 16:02:49
3.
Kotek Dan 03.06.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1379
4
 
přijat
15.12.2019 16:17:11
4.
Chocholatý Tobiáš 13.05.2009 SK Tenis Tišnov
1503
4
 
přijat
05.11.2019 21:36:02
5.
Komárek Albert 10.12.2010 Start Brno
1939
1
 
přijat
31.10.2019 23:44:04
6.
Křižan Richard 30.09.2010 Tenisový klub Mikulov, spolek
1939
1
 
přijat
01.11.2019 06:38:49
7.
Šlapanský Kryštof 24.03.2010 TK Moravský Krumlov z.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 14:03:10
8.
Borák Lukáš 11.03.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
 
02.11.2019 13:54:42
9.
Hegr Tomáš 04.02.2009 ŽLTC Brno
1939
1
 
 
13.11.2019 13:54:07
10.
Burian Ivo 13.01.2009 Tenisový klub Mikulov, spolek
1939
1
 
 
03.12.2019 11:07:21
11.
Brtníček Kuba 30.06.2010 TK Vyškov
1939
1
 
 
11.12.2019 20:45:05

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hudec David 11.10.2010 Start Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.11.2019 18:41:10
2.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
402
12
 
odhlášeno hráčem
24.11.2019 20:09:53
3.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.11.2019 23:59:54
4.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.12.2019 11:20:56
5.
Michal Ondřej 24.07.2009 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.12.2019 22:13:44
6.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 07:02:41
7.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 14:32:21
8.
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno
589
9
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 08:59:59
9.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 11:34:17
10.
Satrapa Martin 25.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 15:19:22
11.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 20:45:35
12.
Jurka Tomáš 21.12.2009 Tatran Starý Lískovec
1055
4
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 11:44:36
13.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno
458
9
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 19:21:58
14.
Drahovzal Pavel 09.01.2010 TK Komárov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.12.2019 11:06:43
15.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 09:31:45
16.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 06:10:07
17.
Strachoň Teodor 06.11.2009 SK Zlín-Mladcová
806
6
 
IS: kolizní přihláška
29.12.2019 12:00:26
18.
Staněk Dominik 01.07.2010 TC Brno.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.12.2019 12:00:31
19.
Mrkvica Dominik 19.09.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
631
9
 
IS: kolizní přihláška
29.12.2019 12:00:32
20.
Kij Samuel 16.04.2010 TK Třebíč
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 13:49:42
21.
Šilinek Adam 08.06.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 18:39:23
22.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2019 19:23:11
23.
Jedlička Tomáš 21.11.2008 TK Komárov
973
6
 
odhlášeno hráčem
31.12.2019 09:22:02
24.
Kij Tobias 11.06.2008 TK Třebíč
1027
4
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 10:25:45
25.
Svoboda Jan 04.11.2009 SK Jundrov Brno
518
9
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 11:47:49
26.
Schneebaum Andreas 30.04.2010 HTK Třebíč
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 13:33:52