Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  WILSON CUP
Pořadatel:  Tempo Praha
Datum:  02.-05.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Fáček Erik
 
 
 
Roubal Filip
6:1, 6:1
 
Čmejla Adam
6:0, 6:0
 
Lederer Jakub
6:0, 6:2
 
Horčák Václav
6:2, 6:3
 
Rybín Kryštof
6:0, 6:1
 
Vajda Andrej
6:1, 6:2
 
Holík Denis
3:6, 7:5, 1:0 (3)
 
Fáček Jan
6:2, 7:6
 
Kroutil Tomáš
6:0, 6:1
 
Trojan Filip
7:6, 6:3
 
Kalina Vít
6:0, 6:3
 
Kusý Jan
6:0, 6:1
 
Čech Michal
6:1, 6:4
 
Janko Antonín
6:0, 6:2
 
Žák Kryštof
6:1, 6:1
 
Kakos Filip
6:1, 6:1
 
Jůza František
6:1, 6:0
 
Petrofský Martin
6:4, 4:6, 1:0 (3)
 
Blovský Tomáš
5:7, 6:3, 1:0 (7)
 
Panáček Petr
6:0, 6:1
 
Košek Jan Lucas
6:3, 6:1
 
Suchánek David
7:5, 6:0
 
Studený Tomáš
6:3, 6:4
 
Havrland Lukáš
6:3, 7:5
 
Pospíšil Jiří
4:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Ribarov Luca
6:3, 7:6 (5)
 
Novotný Jonáš
6:0, 6:1
 
Tomaštík Petr
6:0, 6:1
 
Jumar Matěj
6:1, 6:2
 
Kočí Oliver
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Simona Kvasničková
Poznámka pořadatele: Prezentace hráčů je na dvorcích Ve Lhotce 48: 8:15h: Roubal - Čmejla; Lederer - Horčák 8:30h: Rybín - Vajda; Holík - Fáček Jan; Kroutil - Trojan 9:15h: Žák - Kakos; Blovský - Panáček 9:30h: Kalina - Kusý; Čech - Janko; Jůza - Petrofský 9:45h: Košek - Suchánek 10:15h: Studený - Havrland; Pospíšil - Ribarov 10:30h: Novotný - Tomaštík; Jumar - Kočí 11:00h: Fáček Erik Přihlášky do čtyřhry: do 12:30h Program na neděli 4.1. 8:30h: Holík - Kalina; Žák - Panáček 9:30h: Fáček Erik - Rybín; Novotný - Haverland; Fáček Jan, Kusý - Suchánek, Kočí dále - semifinále singl; od 12:30h - dostaví se ostatní hráči na debla (případně po telefonickém upřesnění času) PROGRAM na PONDĚLÍ 5.1.: 9:00h: finále dvouhry Kalina - Novotný
Počet účastníků31
NasazeníBH
Fáček Erik 23115
Kočí Oliver 26915
Suchánek David 31912
Holík Denis 34712
Žák Kryštof 4659
Janko Antonín 5149
Vajda Andrej 6436
Studený Tomáš 7456
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 702064

Fáček Erik - Holík Denis
 
 
 
Kalina Vít - Panáček Petr
6:4, 6:1
 
Novotný Jonáš - Košek Jan Lucas
6:3, 6:4
 
Vajda Andrej - Studený Tomáš
6:0, 6:2
 
Roubal Filip - Rybín Kryštof
6:2, 6:2
 
Jůza František - Tomaštík Petr
6:4, scr.
 
Havrland Lukáš - Horčák Václav
6:3, 6:3
 
Ribarov Luca - Trojan Filip
6:2, 6:3
 
Lederer Jakub - Kroutil Tomáš
6:1, 6:3
 
 
7:5, 6:4
 
Žák Kryštof - Pospíšil Jiří
 
Janko Antonín - Petrofský Martin
6:3, 6:7, 1:0 (7)
 
Fáček Jan - Kusý Jan
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:4
 
Suchánek David - Kočí Oliver
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Fáček Erik 23115
Kočí Oliver 26915
Suchánek David 31912
Holík Denis 34712
Žák Kryštof 4659
Janko Antonín 5149
Vajda Andrej 6436
Studený Tomáš 7456
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 704064

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Starý Michal12.05.2005LTC Modřany 2005
Dušek David27.05.2004F.H.TK Dobřichovice
Záhrubský Filip26.01.2004TJ ČECHIE Nový Jáchymov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jůza František17.11.2003Tempo Praha
Čech Michal14.09.2004TENIS-CENTRUM DTJ HK