Název: |
Lob cup |
Datum: |
11.-14.01. |
Pořadatel: |
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400) |
Kódové číslo: |
706053 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace v |
Pá do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Knížek Jiří |
Bukolská 843/2a | |
18100 Praha 8 Bohnice | |
Tel. (1): |
775733784 |
E-mail: |
jklob@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šidlík Jan | 07.04.2008 | TJ Sokol Vysočany | 197 |
20 |
volná karta | 06.01.2019 16:39:46 |
|
2. |
Kollert Jonáš | 23.07.2008 | TK Olymp Praha | 283 |
15 |
01.11.2018 00:41:49 |
||
3. |
Černovický Jakub | 20.12.2008 | TK Neridé | 326 |
12 |
16.12.2018 18:19:46 |
||
4. |
Janoštík Lukáš | 02.02.2008 | TC ESO Praha z.s. | 373 |
12 |
02.11.2018 18:43:23 |
||
5. |
Šelemberk Richard | 16.06.2008 | TENNIS CENTRE Kosmonosy | 408 |
12 |
02.11.2018 22:32:18 |
||
6. |
Korolenko Kirill | 20.06.2008 | TK Sparta Praha | 465 |
9 |
05.12.2018 20:43:48 |
||
7. |
Severýn Václav | 19.06.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 468 |
9 |
11.11.2018 19:35:28 |
||
8. |
Bělík Antonín | 05.10.2007 | SK Aritma Praha | 487 |
9 |
02.11.2018 08:16:56 |
||
9. |
Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | 512 |
9 |
01.11.2018 04:35:36 |
||
10. |
Staněk jiří | 22.06.2008 | TK Radošovice | 710 |
6 |
01.11.2018 12:55:38 |
||
11. |
Holeček Jakub | 26.10.2007 | TK Čelákovice | 896 |
6 |
05.12.2018 21:36:01 |
||
12. |
Kobza František | 18.05.2008 | Sokol Čimice | 1219 |
4 |
30.12.2018 19:04:27 |
||
13. |
Kumpera Jan Emanuel | 31.05.2008 | SK Meteor Praha | 1373 |
4 |
16.12.2018 07:39:07 |
||
14. |
Brettl Tobiáš | 07.05.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 2094 |
1 |
01.11.2018 00:03:50 |
||
15. |
Šulc Matěj | 18.07.2009 | Sokol Čimice | 2094 |
1 |
volná karta | 01.11.2018 00:07:14 |
|
16. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 2094 |
1 |
01.11.2018 00:25:03 |
||
17. |
Loucký Mark | 30.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 2094 |
1 |
přijat | 02.11.2018 11:44:37 |
|
18. |
Nemček Adam | 02.04.2009 | TC ESO Praha z.s. | 2094 |
1 |
volná karta | 09.11.2018 15:41:37 |
|
19. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 2094 |
1 |
volná karta | 11.11.2018 12:45:33 |
|
20. |
Kalina Jonáš Benjamin | 06.11.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 2094 |
1 |
volná karta | 09.12.2018 14:45:35 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Drul Matvij | 11.02.2009 | TJ Sokol Vysočany | 2094 |
1 |
přijat | 07.11.2018 20:05:24 |
|
2. |
Slabý Michal | 16.02.2007 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | 330 |
12 |
přijat | 04.01.2019 18:18:05 |
|
3. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | 2094 |
1 |
přijat | 10.01.2019 11:34:57 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Blažek Dan | 04.08.2007 | SK Aritma Praha | 824 |
6 |
odhlášeno hráčem | 01.11.2018 14:24:50 |
|
2. |
Ambrož Bruno | 25.12.2008 | TK Olymp Praha | 734 |
6 |
odhlášeno hráčem | 18.12.2018 10:31:06 |
|
3. |
Nekovář Max | 29.09.2009 | TK Neridé | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.12.2018 19:09:33 |
|
4. |
khromej aleksandr | 02.01.2008 | Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. | 1744 |
3 |
odhlášeno hráčem | 23.12.2018 11:18:20 |
|
5. |
Baran Lukáš | 01.11.2009 | LTC Tábor 1903 | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.12.2018 15:39:07 |
|
6. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 994 |
4 |
odhlášeno hráčem | 30.12.2018 16:41:26 |
|
7. |
Trávníček Jaroslav | 11.09.2008 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2019 12:30:40 |
|
8. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.01.2019 18:12:30 |
|
9. |
Suchy Erik | 04.07.2009 | TJ Sokol Stodůlky | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2019 19:44:27 |
|
10. |
Pugner Adam | 04.07.2008 | SK Aritma Praha | 390 |
12 |
odhlášeno hráčem | 04.01.2019 07:33:14 |
|
11. |
Vališ Šimon | 16.02.2009 | TO Sokol Nehvizdy | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.01.2019 16:29:21 |
|
12. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.01.2019 16:57:02 |
|
13. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.01.2019 18:19:53 |
|
14. |
Fejka Matěj | 23.06.2009 | TK Slavia Plzeň | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.01.2019 20:51:59 |
|
15. |
Stone Lukáš | 28.04.2009 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 08:52:24 |
|
16. |
Opluštil Jakub | 21.05.2009 | LTK Klatovy | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 09:41:34 |
|
17. |
Stojanov Daniel | 10.03.2009 | LTC Houštka | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 10:51:53 |
|
18. |
Krištůfek Tomáš | 19.01.2009 | SK Aritma Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 10:56:19 |
|
19. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 11:39:02 |
|
20. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 11:49:10 |
|
21. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 11:50:28 |
|
22. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 11:51:39 |
|
23. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 11:55:45 |
|
24. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 05.01.2019 12:00:11 |
|
25. |
Knotek Matěj | 29.07.2009 | LTK Klatovy | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 12:43:26 |
|
26. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2019 15:29:01 |
|
27. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.01.2019 13:41:55 |
|
28. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2019 18:39:55 |
|
29. |
Hrubeš Jan | 05.09.2009 | Sokol Čimice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.01.2019 08:00:14 |