Český tenisový svaz
Název:
Wilson Tempo Cup Open
Datum:
21.-23.12.
Pořadatel:
Tempo Praha (C - 500)
Kódové číslo:
706048
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ing. Pokorná Pavlína
Ve Lhotce 1068/3
14300 Praha
Tel. (1):
736401113
E-mail:
info@wilson.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
0
 
04.11.2019 17:52:24
2.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
04.11.2019 15:23:24
3.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
0
 
02.11.2019 11:29:36
4.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
0
 
31.10.2019 23:55:30
5.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
310
12
0
 
06.11.2019 10:52:06
6.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 09:43:35
7.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
335
12
0
 
01.11.2019 00:08:07
8.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
01.11.2019 21:26:06
9.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
0
 
11.11.2019 12:31:54
10.
Klokov Martin 23.10.2008 SK Tenis Kladno
351
12
0
 
01.11.2019 11:10:06
11.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
469
9
0
 
01.11.2019 07:52:58
12.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
480
9
0
 
31.10.2019 23:54:10
13.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
0
 
02.11.2019 00:47:34
14.
Wey Tommy 08.12.2008 TK Start Praha-Topolka
580
9
0
 
11.11.2019 19:41:46
15.
Vrtílka Jakub 10.08.2008 TJ Tatran Střešovice
603
9
0
 
10.11.2019 20:14:06
16.
Kodada Jan 23.06.2009 Pála Vízner Tennis z.s.
605
9
0
 
05.11.2019 21:29:28
17.
Lošťák Matouš 01.10.2009 TO Meziboří
665
9
0
 
17.11.2019 20:41:29
18.
Tesař Daniel 22.05.2008 LTC Slaný
905
6
0
 
01.11.2019 22:00:26
19.
Forejtek Matyas 09.04.2009 Sokol Královice
1055
4
0
 
01.11.2019 06:08:23
20.
Jirásek Šimon 15.07.2009 LTC Slaný
1428
4
0
 
01.11.2019 09:30:43
21.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:44:44
22.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:45:56
23.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:49:36
24.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:53:30
25.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
0
 
31.10.2019 23:55:06
26.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:58:32
27.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:08:28
28.
Fiala Vojtěch 20.09.2010 Lokomotiva Zdice
1939
1
0
 
01.11.2019 00:09:05
29.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:09:41
30.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
0
 
01.11.2019 00:10:37
31.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:14:29
32.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice
1939
1
0
 
01.11.2019 00:15:06
33.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:21:24
34.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:22:53
35.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:34:46
36.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 04:07:54
37.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
0
 
01.11.2019 04:25:13
38.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 06:30:00
39.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
0
 
01.11.2019 06:33:53
40.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 06:46:08
41.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
0
 
01.11.2019 07:52:24
42.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
01.11.2019 07:52:38
43.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
0
 
01.11.2019 07:55:04
44.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov
1939
1
0
 
01.11.2019 11:01:42
45.
Haltuf Daniel 08.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 11:29:35
46.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 16:32:12
47.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
0
 
01.11.2019 17:38:59
48.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
01.11.2019 23:24:43
49.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
0
 
03.11.2019 21:28:41
50.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 10:04:20
51.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 11:35:49
52.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
0
 
04.11.2019 14:38:26
53.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
0
 
04.11.2019 19:45:17
54.
Vejsada David 06.07.2010 TGC Kunratice
1939
1
0
 
15.11.2019 11:37:38