Název: | Tecnifibre cup | Pořadatel: | TK Havířov | Datum: | 27.-29.12. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Migdal Alexandr | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Fedor Jakub | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Zobač Mikuláš | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kniezek Šimon | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Holý Tomáš | 2:2, scr. | | | | |
| | | | | |
Mandelík Michal | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Doležal Lukáš | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Ciešlar Krzysztof | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Franc Jakub | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Dub Dominik | | | 2:6, 7:5, 1:0 (5) | | |
| | | | | |
Kuldánek Jiří | 3:6, 6:1, 1:0 (9) | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Hrbáč Jan | | | | | |
| | | | | |
Jendřejek Daniel | | | | | 6:0, 6:1 |
| | | | | |
Výtisk Adam | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Papavasiliu Nikolaos | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Vykoupil Patrik | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Václavík Miroslav | | | scr. | | |
| | | | | |
Mičulka Šimon | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kovář Adam | | | | | |
| | | | | |
Spáčil Jan | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
Němec Adam | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Frič Martin | | 6:2, 7:6 (5) | | | |
| | | | | |
Trunda Jakub | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Lošák Petr | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Golec Matyáš | 6:2, 5:7, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
XXXF XXX | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Hrbáč Daniel (platná licence B do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Program na sobotu 29.12.2018 v 7.55 finále dvouhry, následuje finále čtyřhry, |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Migdal Alexandr | 109 | 25 | XXXF XXX | 122 | 25 | Doležal Lukáš | 159 | 20 | Kovář Adam | 176 | 20 | Hrbáč Jan | 187 | 20 | MOLDRZYK FRANTIŠEK | 245 | 15 | Jendřejek Daniel | 248 | 15 | Spáčil Jan | 278 | 15 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 155 |
Kódové číslo akce: 702041 |
|
|