Český tenisový svaz
Datum:
13.-17.12.
Pořadatel:
TK Horní Měcholupy (B - 600)
Místo konání:
Hornoměcholupská 564,Pha 15
Kódové číslo:
706028
Dvorců + povrch:
6 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Duda Václav
Hornoměcholupská 564
109 00 Praha 15
Tel. (1):
606 916 916
E-mail:
vaclav.duda@tenisduda.cz

Poznámka pořadatele:

Prezence do kvalifikace je ve čtvrtek 12.12.2019 do 18:00 hodin,začátek hry (kvalifikace) je v pátek 13.12. ráno v 9:00 hodin. Prezence do hlavní soutěže je v pátek 13.12. do 18:00, začátek hry je v sobotu 14.12. ráno v 9:00. Prezence na mobil 606 916 916 od 16:00 do 18:00. Vrchní rozhodčí: Tomáš Hrouda Zdravotník: Jana Strnisková
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
37
45
0
 
04.11.2019 19:03:59
2.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Olymp Praha
41
35
0
 
07.11.2019 10:35:44
3.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
45
35
0
 
07.11.2019 11:04:58
4.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
52
35
0
 
05.11.2019 10:49:01
5.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
55
35
0
 
04.11.2019 18:56:55
6.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
69
30
0
 
05.11.2019 08:49:47
7.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
79
30
0
 
11.11.2019 13:57:02
8.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
82
30
0
 
09.11.2019 14:06:25
9.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
84
30
0
 
06.11.2019 21:53:33
10.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
109
25
0
 
08.11.2019 14:52:07
11.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
117
25
0
 
04.11.2019 09:37:33
12.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
127
25
0
 
09.11.2019 07:33:26
13.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
0
 
01.11.2019 15:52:58
14.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
130
25
0
 
04.11.2019 13:15:28
15.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
0
 
01.11.2019 00:02:46
16.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
134
20
0
 
01.11.2019 05:31:00
17.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
136
20
0
 
03.11.2019 11:08:27
18.
Hromek Adrian 13.05.2008 TENIS Klánovice
137
20
0
 
05.11.2019 20:55:25
19.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
140
20
0
 
09.11.2019 16:30:57
20.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
149
20
0
 
05.11.2019 21:32:44
21.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
155
20
0
 
02.11.2019 13:58:49
22.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
160
20
0
 
07.11.2019 19:59:21
23.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
169
20
0
 
06.11.2019 22:04:14
24.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
0
 
01.11.2019 07:29:56
25.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
180
20
0
 
07.11.2019 12:40:01
26.
Kvapil Tomáš 23.08.2008 TK Frýdlant v Čechách
182
20
0
 
09.11.2019 17:48:33
27.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
185
20
0
 
01.11.2019 10:02:30
28.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
190
20
0
 
06.11.2019 18:22:14
29.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
201
15
0
 
01.11.2019 17:51:43
30.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
0
 
04.11.2019 17:42:02
31.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
221
15
0
 
01.11.2019 00:40:53
32.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
04.11.2019 15:10:21
33.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
0
 
01.11.2019 12:46:56
34.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
232
15
0
 
05.11.2019 11:28:28
35.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
0
 
02.11.2019 11:26:51
36.
Hromek Patrik 13.05.2008 TENIS Klánovice
238
15
0
 
05.11.2019 20:56:11
37.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
244
15
0
 
06.11.2019 18:18:54
38.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
259
15
0
 
01.11.2019 06:40:18
39.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
0
 
01.11.2019 03:23:57
40.
Vrána Václav 23.04.2009 TK Žatec
265
15
0
 
01.11.2019 07:34:28
41.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.
274
15
0
 
01.11.2019 12:13:55
42.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
0
 
31.10.2019 23:51:15
43.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
0
 
31.10.2019 23:52:41
44.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
0
 
01.11.2019 09:04:01
45.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
308
12
0
 
10.11.2019 11:47:10
46.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
0
 
31.10.2019 23:40:45
47.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
310
12
0
 
06.11.2019 10:50:05
48.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 09:38:41
49.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
0
 
01.11.2019 05:22:28
50.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
01.11.2019 00:04:19
51.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
386
12
0
 
05.11.2019 06:28:27
52.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
396
12
0
 
01.11.2019 15:20:55
53.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
409
12
0
 
04.11.2019 09:34:34
54.
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé
425
12
0
 
01.11.2019 08:15:34
55.
Drul Matvij 11.02.2009 SK Satalice
433
12
0
 
02.11.2019 13:31:07
56.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
480
9
0
 
31.10.2019 23:40:28
57.
Trunda Jakub 12.08.2008 SK Véska
536
9
0
 
08.11.2019 04:56:48
58.
Šmejkal Jakub 30.11.2008 TCD Donovalská
1938
3
0
 
08.11.2019 01:14:57
59.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:38:33
60.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:42:08
61.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
0
 
31.10.2019 23:46:50
62.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
31.10.2019 23:46:54
63.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:47:05
64.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
0
 
31.10.2019 23:54:27
65.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
0
 
31.10.2019 23:54:52
66.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:03:32
67.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:05:12
68.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.11.2019 00:06:55
69.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:07:05
70.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:14:16
71.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:17:46
72.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:19:22
73.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:38:51
74.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 03:58:39
75.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 06:14:20
76.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 16:24:54
77.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
0
 
01.11.2019 18:10:06
78.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 19:24:31
79.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
0
 
03.11.2019 18:50:13
80.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 10:00:02
81.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
0
 
04.11.2019 14:35:23
82.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
0
 
04.11.2019 19:53:32
83.
Bouda Jan 07.09.2010 Mgr. Růžena Krtková Rudnická
Top Tennis Academy
1939
1
0
 
05.11.2019 18:11:57

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno
310
12
 
odhlášeno hráčem
31.10.2019 23:59:11
2.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
132
25
 
odhlášeno hráčem
07.11.2019 17:55:32
3.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
08.11.2019 18:32:03
4.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
261
15
 
odhlášeno hráčem
10.11.2019 09:06:27
5.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 09:09:30
6.
Salivar Sebastian 31.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
310
12
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 19:28:35