Pořadatel: | LTC Tábor 1903 | Datum: | 09.-12.12. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Čepl Filip | | | | | |
| | | | | |
Matoušek David | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Ulrich Patrik | | 6:1, 5:7, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šefčík Lukáš | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Prokopius Oliver | | | 6:4, 7:6 | | |
| | | | | |
Novák Filip Zdeněk | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Žoldák Patrik | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Břicháček Bedřich | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Jurák Jaroslav | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
Dvořák Filip | 6:2, 2:6, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Brückner David | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Valenta Ondřej | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Celina Tobiáš | | | 1:6, 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Stejskal Adam | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Duchoň Daniel | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Leipner Petr | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pokorný Jiří | | | | | 6:1, 6:4 |
| | | | | |
Pánek Sebastian | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Válek Viktor | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Mojžíš Dominik | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Mojžíš Patrik | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Hanke Max | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Wölfl Jáchym | | 7:6 (6), 7:5 | | | |
| | | | | |
Chodura Sebastian | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Komrska Jan | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
Sanders Oliver | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Růžička Jan | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Duričič Filip | 2:6, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bien Daniel | | | 1:6, 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Kozlovský Matyáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kalle Nicholas | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | |
Sklenička Štěpán | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Monika Vašková tel. 777 198 349 |
Poznámka pořadatele: Program pondělí: 10:00 finále dvouhry 12:00 finále čtyřhry |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Čepl Filip | 48 | 35 | Sklenička Štěpán | 51 | 35 | Jurák Jaroslav | 53 | 35 | Chodura Sebastian | 60 | 35 | Leipner Petr | 61 | 35 | Břicháček Bedřich | 62 | 30 | Komrska Jan | 63 | 30 | Pokorný Jiří | 65 | 30 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 265 |
Kódové číslo akce: 702026 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Svoboda Adam | 26.03.2007 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
|