Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
10.-11.12. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400) |
Místo konání: |
Dolní Počernice |
Kódové číslo: |
706026 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 11:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Douděrová Petra |
U trati 468/21 | |
100 00 Praha | |
Tel. (1): |
603 332 519 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Internet: |
www.tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Brašna Dominik | 29.11.2005 | TK Škoda Plzeň z.s. | 161 |
20 |
28.11.2016 19:22:17 |
||
2. |
Pospíšil Jiří | 11.07.2005 | TK Sparta Praha | 274 |
15 |
09.12.2016 10:09:40 |
||
3. |
Palovčík Oskar | 08.11.2005 | LTC Houštka | 291 |
15 |
11.11.2016 07:02:00 |
||
4. |
Košek Martin | 11.12.2006 | Tenisový klub Rokycany | 369 |
12 |
01.11.2016 08:23:44 |
||
5. |
Žoldák Patrik | 02.06.2006 | SK HAMR, z.s. | 405 |
12 |
07.12.2016 17:03:38 |
||
6. |
Vokál Sebastian | 10.11.2006 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 491 |
9 |
volná karta | 03.12.2016 19:14:18 |
|
7. |
Brázda Filip | 11.12.2006 | Tenisový klub Progress z.s. | 1142 |
4 |
10.11.2016 15:18:33 |
||
8. |
Mlynár Michal | 12.03.2006 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1864 |
3 |
06.12.2016 10:31:57 |
||
9. |
Juliš Adam | 11.10.2007 | TC Chrudim z.s. | 2068 |
1 |
01.11.2016 07:35:09 |
||
10. |
Reitinger David | 09.03.2007 | SK HAMR, z.s. | 2068 |
1 |
01.11.2016 21:30:20 |
||
11. |
Hrabánek Petr | 05.01.2007 | Slavoj Český Brod | 2068 |
1 |
04.11.2016 18:35:30 |
||
12. |
Hanke Max | 09.05.2007 | TJ Sokol Vysočany | 2068 |
1 |
09.11.2016 22:47:56 |
||
13. |
Richter Jonáš | 28.12.2007 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 2068 |
1 |
volná karta | 20.11.2016 12:56:28 |
|
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Komrska Vít | 23.08.2007 | TC Brno. | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.11.2016 18:34:07 |
|
2. |
Rosecký Daniel | 20.06.2006 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.11.2016 20:12:33 |
|
3. |
Kalle Nicholas | 27.04.2007 | Slavoj Český Brod | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.11.2016 20:40:37 |
|
4. |
Sedlář Josef | 01.05.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.12.2016 22:55:58 |
|
5. |
Dvořák Filip | 28.05.2007 | TK Ústí n.Labem | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.12.2016 08:48:24 |
|
6. |
Mrva Maxim | 02.08.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.12.2016 11:47:48 |
|
7. |
Kločurek Daniel | 08.03.2007 | TK Sparta Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.12.2016 19:28:05 |
|
8. |
Sysel Lukáš | 05.05.2007 | TK Ústí n.Labem | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.12.2016 20:16:40 |
|
9. |
Jumar Jakub | 08.10.2007 | TK Horní Měcholupy | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.12.2016 21:12:44 |
|
10. |
Jumar Matěj | 22.07.2005 | TK Horní Měcholupy | 349 |
12 |
odhlášeno hráčem | 02.12.2016 21:14:54 |
|
11. |
Maňásek David | 27.08.2007 | SK Tenis Tišnov | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.12.2016 08:09:00 |
|
12. |
Šafrata David | 10.08.2007 | I.ČLTK Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.12.2016 09:04:04 |
|
13. |
Losman Matěj | 14.06.2005 | LTC Houštka | 597 |
9 |
odhlášeno hráčem | 03.12.2016 09:11:48 |
|
14. |
Krejčí Matyáš | 12.10.2007 | I.ČLTK Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.12.2016 10:55:18 |
|
15. |
Kozlovský Matyáš | 30.09.2007 | I.ČLTK Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.12.2016 11:58:15 |
|
16. |
Kabourek Jakub | 10.02.2007 | SK Tenis Kladno | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 03.12.2016 12:00:19 |
|
17. |
Horáček Josef | 16.02.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 03.12.2016 12:00:19 |
|
18. |
Gučkov Alexandr | 07.09.2007 | TO Sokol Nehvizdy | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.12.2016 21:40:23 |
|
19. |
Zedek Jakub | 20.11.2007 | SK Meteor Praha | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2016 09:23:27 |
|
20. |
Kubec Filip | 07.04.2007 | SK HAMR, z.s. | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2016 09:35:12 |
|
21. |
Ledvina Jan | 06.04.2006 | Slavoj Český Brod | 358 |
12 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2016 09:39:43 |
|
22. |
Olšanský Viktor | 23.05.2006 | Sokol Říčany | 373 |
12 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2016 09:55:42 |
|
23. |
Prokopius Oliver | 11.06.2006 | TJ Spoje Praha | 352 |
12 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2016 10:31:27 |
|
24. |
Charvát Matěj | 21.03.2006 | LTK TEPLICE o.s. | 300 |
12 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2016 11:43:04 |
|
25. |
Havránek Jakub | 15.06.2006 | Tenisklub Cheb | 170 |
20 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2016 11:46:51 |
|
26. |
Abrahám Nicolas | 20.12.2007 | TK Most | 2068 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2016 11:55:34 |
|
27. |
Zachař Jan | 16.01.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 04.12.2016 12:00:39 |
|
28. |
ZHÁNĚL Šimon | 14.07.2007 | Lokomotiva Trutnov | 2068 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 06.12.2016 12:00:38 |