Český tenisový svaz
Název:
O pohár Lucie Hradecké
Datum:
07.-08.12.
Pořadatel:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 500)
Místo konání:
Praha - Jahodnice
Kódové číslo:
706024
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Špičák Pavel
Mikanova 3
10600 Praha
Tel. (1):
731 468 058
E-mail:
skola@tshradecka.cz
Internet:
www.tshradecka.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se uskuteční v přetlakové hale na Jahodnici (ulice Manželů Dostálových, Praha 9). Prezentace zasláním sms v pátek 6.12.2019 mezi 10-12 hod na tel. 731468058 (Pavel Špičák). Losování proběhne po prezentaci na kurtech v 12:15. Rozlosování a rozpis zápasů bude umístěno do 13 hod na www.cztenis.cz. Hrát se začne v sobotu podle rozpisu. Budeme se na Vás těšit.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
0
 
01.11.2019 15:48:48
2.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
0
 
02.11.2019 11:24:46
3.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
0
 
31.10.2019 23:52:48
4.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 09:37:16
5.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
01.11.2019 21:22:27
6.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
0
 
01.11.2019 08:46:42
7.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
480
9
0
 
31.10.2019 23:52:35
8.
Urbánek Jan 09.08.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
542
9
0
 
06.11.2019 21:52:55
9.
Miška David 14.11.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
823
6
0
 
01.11.2019 06:00:15
10.
Stone Lukáš 28.04.2009 TENIS Klánovice
1226
4
0
 
21.11.2019 18:50:21
11.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:40:53
12.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:42:58
13.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:46:23
14.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
0
 
31.10.2019 23:55:40
15.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:56:19
16.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
0
 
01.11.2019 00:05:22
17.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:05:55
18.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:11:45
19.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:12:56
20.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:18:20
21.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:40:28
22.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 01:10:25
23.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 03:47:31
24.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 06:21:37
25.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 06:41:29
26.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
0
 
01.11.2019 07:46:58
27.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
01.11.2019 07:48:33
28.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
0
 
03.11.2019 18:41:57
29.
Dočekal Jakub 20.09.2010 Sokol Dolní Počernice z.s.
1939
1
0
 
03.11.2019 22:57:22
30.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 10:28:27
31.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 11:23:36
32.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
0
 
04.11.2019 14:34:01
33.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
0
 
04.11.2019 19:39:31
34.
Motl Ondřej 12.02.2010 TJ Solidarita Praha 10
1939
1
0
 
05.11.2019 09:15:56
35.
Bouda Jan 07.09.2010 Mgr. Růžena Krtková Rudnická
Top Tennis Academy
1939
1
0
 
05.11.2019 18:12:29
36.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
06.11.2019 12:41:59
37.
Švejcar Antonín 09.11.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1939
1
0
 
08.11.2019 14:49:15

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
 
odhlášeno hráčem
11.11.2019 21:46:29
2.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
169
20
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 07:44:27
3.
Pugner Robin 28.07.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 07:59:18