Český tenisový svaz
Název:
Tenis Cibulka Cup 2019
Datum:
07.-09.12.
Pořadatel:
Tenis Cibulka (C - 500)
Kódové číslo:
706019
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz
Internet:
www.teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

Telefonická nebo SMS prezentace v pátek do 18:00, turnaj bude rozlosován a rozpis vyvěšen na IS ČTS. Přihláška last minute od čtvrtka dále = dvojnásobné startovné dle článku 65 soutěžního řádu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
04.11.2019 14:58:29
2.
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
290
12
0
 
11.11.2019 18:31:52
3.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
0
 
12.11.2019 19:40:33
4.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
0
 
31.10.2019 23:51:34
5.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 09:40:53
6.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
335
12
0
 
01.11.2019 00:04:31
7.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
01.11.2019 00:25:10
8.
Zapletal Ondřej 22.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
415
12
0
 
02.11.2019 11:27:31
9.
Janda Michal 06.11.2008 T.J. Sokol Lety
422
12
0
 
01.11.2019 18:43:46
10.
Chovanec Samuel 04.06.2009 TK Neridé
425
12
0
 
01.11.2019 08:14:56
11.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
480
9
0
 
31.10.2019 23:52:17
12.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
0
 
02.11.2019 00:46:07
13.
Drlík Štěpán 14.10.2009 TJ Sokol Vysočany
603
9
0
 
01.11.2019 16:55:25
14.
Vrtílka Jakub 10.08.2008 TJ Tatran Střešovice
603
9
0
 
10.11.2019 20:09:27
15.
Nemček Adam 02.04.2009 TC ESO Praha z.s.
605
9
0
 
05.11.2019 08:01:11
16.
Kafka Lukáš 20.04.2009 Lokomotiva Zdice
767
6
0
 
04.11.2019 17:57:37
17.
Suchy Erik 04.07.2009 TJ Sokol Stodůlky
868
6
0
 
04.11.2019 17:25:53
18.
Jacenko Kiril 13.03.2009 TC VŠ Praha
895
6
0
 
05.11.2019 08:23:28
19.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:39:55
20.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:42:22
21.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:45:37
22.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
31.10.2019 23:47:37
23.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:52:20
24.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
0
 
31.10.2019 23:54:05
25.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:58:19
26.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:10:55
27.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice
1939
1
0
 
01.11.2019 00:11:27
28.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:12:09
29.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:28:01
30.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:32:08
31.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:39:35
32.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:42:01
33.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 03:56:43
34.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
0
 
01.11.2019 04:35:43
35.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 06:24:06
36.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 06:40:14
37.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
0
 
01.11.2019 07:43:59
38.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
0
 
01.11.2019 07:49:57
39.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.11.2019 08:19:41
40.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov
1939
1
0
 
01.11.2019 09:06:49
41.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 11:35:13
42.
Janda Jan 18.08.2010 T.J. Sokol Lety
1939
1
0
 
01.11.2019 18:45:48
43.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
0
 
03.11.2019 18:19:11
44.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 09:55:16
45.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 11:19:53
46.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
0
 
04.11.2019 14:32:48
47.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
0
 
04.11.2019 19:54:07
48.
Motl Ondřej 12.02.2010 TJ Solidarita Praha 10
1939
1
0
 
05.11.2019 09:14:10
49.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
0
 
06.11.2019 15:55:32
50.
Kučera Daniel 09.02.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
0
 
06.11.2019 15:58:26