Název: | TC HEAD VESTEC | Pořadatel: | 1. Vestecká sportovní o.s. | Datum: | 10.-12.12. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Šiler Martin | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Fröhlich Jan | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | |
Němeček Patrik | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sýkora Maxim | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Fröhlich Max | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kovačka Matouš | | 3:6, 6:2, 1:0 (6) | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Polata Michael | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Burián Marek | | 4:6, 6:2, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Beneš Daniel | 1:6, 6:2, 1:0 (3) | | | | |
| | | | | |
| | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Brajer Filip | | | | | |
| | | | | |
Kolářík Jakub | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rosický Jan | | | | | 6:0, 6:3 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Volf Matěj | | 7:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kukuczka Alex | | | 6:4, 2:6, 1:4 (12) | | |
| | | | | |
Petřík Oliver | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Košek Jan Lucas | | | | | |
| | | | | |
Šusta Bartoloměj | | | | 1:6, 6:4, 1:0 (6) | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Augustýn Tadeáš | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Sanders Oliver | 7:6, 5:7, 1:0 (1) | | | | |
| | | | | |
Rychlý Petr | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Kalle Nicholas | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Holub Lukáš J. | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Nereg. hráč - Brajer Filip, prodloužení registrace v jednání
11.12. - Čtvrt finále chlapců začíná v 9,00 hod. SF čtyřhry žáků od 12,30 hod. |
| Počet účastníků | 22 | Nasazení | CŽ | BH | Šiler Martin | 171 | 20 | Holub Lukáš J. | 188 | 20 | Polata Michael | 195 | 20 | Košek Jan Lucas | 206 | 20 | Kolářík Jakub | 211 | 20 | Kovačka Matouš | 226 | 15 | Šusta Bartoloměj | 236 | 15 | Rosický Jan | 254 | 15 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 145 |
Kódové číslo akce: 702018 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Zeibrlich Filip | 26.10.2005 | Sportclub Řevnice, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Košek Jan Lucas | 14.10.2005 | Spartak ZEZ Rychnov u Jabl. | Brajer Filip | 28.09.2005 | TK Konstruktiva, z.s. |
|