Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
06.-09.12.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500)
Kódové číslo:
706011
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
201
15
0
 
01.11.2019 17:50:50
2.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
0
 
04.11.2019 17:51:47
3.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
04.11.2019 14:58:02
4.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
0
 
02.11.2019 11:26:01
5.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
267
15
0
 
14.11.2019 20:22:44
6.
Severýn Václav 19.06.2008 Lob S.A. Bohnice, zs
285
12
0
 
08.11.2019 20:01:17
7.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
0
 
12.11.2019 19:40:25
8.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
0
 
31.10.2019 23:50:15
9.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
310
12
0
 
06.11.2019 10:48:49
10.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 09:36:51
11.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
01.11.2019 08:41:45
12.
Perůtka Matyáš 25.11.2009 TO Meziboří
351
12
0
 
07.11.2019 13:26:52
13.
Stoyanov Daniel 10.03.2009 TC ESO Praha z.s.
431
12
0
 
03.11.2019 15:20:32
14.
Gebala Marek 12.04.2008 TK Sparta Praha
455
9
0
 
12.11.2019 20:17:27
15.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
469
9
0
 
01.11.2019 07:50:21
16.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
480
9
0
 
31.10.2019 23:52:06
17.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
0
 
02.11.2019 00:44:55
18.
Nemček Adam 02.04.2009 TC ESO Praha z.s.
605
9
0
 
05.11.2019 07:52:25
19.
Lošťák Matouš 01.10.2009 TO Meziboří
665
9
0
 
01.11.2019 06:48:36
20.
Kafka Lukáš 20.04.2009 Lokomotiva Zdice
767
6
0
 
04.11.2019 17:58:08
21.
Kotiš Martin 20.11.2009 TK Hrušov
957
6
0
 
01.11.2019 07:05:37
22.
Mairich Michal 15.08.2009 SK OAZA Praha
1272
4
0
 
03.11.2019 14:25:29
23.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:39:08
24.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:42:03
25.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:44:29
26.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:50:22
27.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
0
 
31.10.2019 23:53:44
28.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
0
 
31.10.2019 23:55:52
29.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:04:10
30.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:04:42
31.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:11:12
32.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:17:34
33.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:31:02
34.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 03:45:15
35.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 06:20:26
36.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
0
 
01.11.2019 07:36:15
37.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
01.11.2019 08:12:04
38.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.11.2019 08:18:48
39.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
0
 
03.11.2019 18:23:10
40.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
0
 
03.11.2019 20:46:48
41.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 09:55:46
42.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 11:12:58
43.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
0
 
04.11.2019 11:58:10
44.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
0
 
04.11.2019 18:36:33
45.
Vančata Patrik 13.05.2009 LTC Rudná
1939
1
0
 
08.11.2019 16:33:34
46.
Plicka Oliver Benjamin 24.03.2009 TC ESO Praha z.s.
1939
1
0
 
11.11.2019 10:45:24
47.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
0
 
13.11.2019 20:26:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.11.2019 22:52:44
2.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 12:44:49