Český tenisový svaz
Datum:
30.11-02.12.
Pořadatel:
Tenis Tábor (C - 500)
Kódové číslo:
706002
Dvorců + povrch:
3 koberec
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ševčík František
Bezručova 2949
390 03 Tábor
Tel. (1):
608255222
E-mail:
sevcik.frantisek@tiscali.cz
Internet:
www.tenis-tabor.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí: J.Fuka

Prezentace formou sms na čísle 608 255 222 do 17 hodin v patek 29.11.2019, po 18 hodině zveřejníme los s pořadím zápasů.

Hraje se na 2-3 kurtech v pevné hale, povrch koberec, adresa haly Václava Soumara 3039, 390 03 Tábor, areál vedle Zimního stadionu.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
117
25
 
 
20.11.2019 10:44:22
2.
Rychnavský Jonáš 09.05.2008 Sokol TK Kaplice
160
20
 
 
07.11.2019 19:57:25
3.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
165
20
 
 
16.11.2019 15:24:58
4.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
 
 
12.11.2019 17:02:42
5.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
190
20
 
 
19.11.2019 10:21:36
6.
Dufek Pavel 15.04.2008 TK Písek
208
15
 
 
13.11.2019 16:32:32
7.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
 
03.11.2019 06:56:02
8.
Hašek Antonín 16.02.2008 TK Písek
239
15
 
 
04.11.2019 15:18:47
9.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
 
20.11.2019 00:04:40
10.
Faktor Matěj 20.11.2008 LTC Český Krumlov
286
12
 
 
05.11.2019 08:29:11
11.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
 
01.11.2019 17:36:51
12.
Trkovský Marcel 15.05.2008 TK ZVVZ Milevsko
319
12
 
 
09.11.2019 12:06:27
13.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov
325
12
 
 
08.11.2019 20:30:15
14.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
 
01.11.2019 09:35:58
15.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
 
01.11.2019 21:16:01
16.
KOŠŤÁL Jakub 05.08.2009 HTK Třebíč
345
12
 
 
15.11.2019 09:54:57
17.
Klokov Martin 23.10.2008 SK Tenis Kladno
351
12
 
 
14.11.2019 18:28:53
18.
Baštýř Ondřej 21.01.2008 TK Pelhřimov
396
12
 
 
01.11.2019 07:42:27
19.
Kluzák Matouš 17.06.2008 LTC Tábor 1903
868
6
 
volná karta
12.11.2019 18:33:35
20.
Jareš Tadeáš 18.01.2010 TK VEVE Tábor
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 07:02:42
21.
Pražma Adam 22.06.2010 LTC Tábor 1903
1939
1
 
volná karta
02.11.2019 09:40:30
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
409
12
 
 
04.11.2019 09:41:45
2.
Zapletal Ondřej 22.04.2008 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
415
12
 
 
02.11.2019 11:26:32
3.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
480
9
 
 
31.10.2019 23:49:28
4.
Novák Ondřej 21.02.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
489
9
 
 
04.11.2019 22:23:00
5.
Vašta Petr 09.09.2008 SK Tenis Kladno
501
9
 
 
01.11.2019 08:22:24
6.
Marek Jiří 05.04.2009 Sokol TK Kaplice
576
9
 
 
10.11.2019 20:43:29
7.
Hašek Jindřich 08.12.2009 TK Písek
719
6
 
 
04.11.2019 15:01:30
8.
Novák Lukáš 22.12.2008 TK Pelhřimov
783
6
 
 
03.11.2019 19:10:15
9.
Chalupa Adam 07.08.2009 LTC Český Krumlov
957
6
 
 
08.11.2019 17:59:31
10.
Mikulčík Oliver 03.01.2009 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
1326
4
 
 
01.11.2019 15:04:02
11.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:38:24
12.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:43:43
13.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
 
31.10.2019 23:44:31
14.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
 
31.10.2019 23:51:35
15.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
 
31.10.2019 23:52:36
16.
Baštýř Jakub 05.04.2010 TK Pelhřimov
1939
1
 
 
01.11.2019 00:07:02
17.
Rezek Daniel 16.06.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 00:09:59
18.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
 
01.11.2019 00:10:05
19.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:15:29
20.
Zvolánek Jakub 02.02.2010 TK Pelhřimov
1939
1
 
 
01.11.2019 05:53:56
21.
Šťastný Filip 13.03.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 09:22:06
22.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
 
03.11.2019 18:39:39
23.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
 
04.11.2019 10:28:49

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
07.11.2019 13:36:38
2.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.11.2019 10:22:45
3.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 15:29:36
4.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 20:35:09
5.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
21.11.2019 07:27:03