Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
30.11-02.12. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 500) |
Kódové číslo: |
706000 |
Dvorců+povrch: |
2 COURT SOL |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Rozhodčí turnaje Daniel Hrbáč ml. - t.č. 792 331 590
Prezentace v pátek 29.11.2019 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 792 331 590 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 30.11.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Program na sobotu 30.11.2019 v 7.55 hod. - Fojtík, Hustý, Malinovský, Mandelík
v 8.45 hod. - Cieslar, Kliment, Lehnert, Výtisk
v 9.45 hod. - Buba, Bednář, Gvuzd, Satrapa
v 11.00 hod. - Kašpárek, Lošák, Tyleček Adam, Widenka
v 12.00 hod. - Gabzdyl, Hradečný, Slováček, Tyleček Jiří
v 13.30 hod. - Franc, Palupa, Šandrik, Vašíček
v 14.30 hod. - Jányš, Lukas, Mrakvia, Tomica
v 15.30 hod. - Hrbáč
v 19.00 hod. - Onderka
Prezentace čtyřhry v sobotu 30.11.2019 do 12.30 hod. - nasazení hráči i telefonicky na t.č. 792 331 590. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Hrbáč Jan |
02.11.2008 |
TK Havířov, z.s. |
76 |
30 |
|
volná karta |
20.11.2019 17:55:39 |
2. |
Onderka Sebastian |
30.11.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
174 |
20 |
|
volná karta |
23.11.2019 10:57:24 |
3. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
192 |
15 |
|
volná karta |
20.11.2019 22:31:36 |
4. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
221 |
15 |
|
|
01.11.2019 00:38:48 |
5. |
Kašpárek Tomáš |
06.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
263 |
15 |
|
|
08.11.2019 18:42:15 |
6. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
277 |
15 |
|
|
01.11.2019 00:01:48 |
7. |
Gvuzd Tomáš |
06.05.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
343 |
12 |
|
|
19.11.2019 10:27:38 |
8. |
Palupa Matyas |
15.04.2008 |
Městský tenisový klub Karviná |
400 |
12 |
|
|
19.11.2019 18:14:26 |
9. |
Bednář Samuel |
31.07.2008 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
415 |
12 |
|
|
07.11.2019 19:44:02 |
10. |
Jányš Albert |
04.03.2009 |
TK TENNISPOINT FM |
427 |
12 |
|
|
03.11.2019 08:11:38 |
11. |
Lukas Filip |
01.10.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
439 |
9 |
|
|
05.11.2019 15:52:53 |
12. |
Mandelík Michal |
13.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
444 |
9 |
|
|
05.11.2019 17:17:35 |
13. |
Hradečný Lukáš |
26.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
516 |
9 |
|
|
01.11.2019 07:52:48 |
14. |
VAŠÍČEK TEODOR |
01.02.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
612 |
9 |
|
|
18.11.2019 19:02:15 |
15. |
Šandrik Marek |
22.06.2009 |
TK Slavia Orlová |
1007 |
6 |
|
|
11.11.2019 09:10:56 |
16. |
Lehnert Lukáš |
20.01.2009 |
Tenisklub7 |
1027 |
4 |
|
|
13.11.2019 19:07:15 |
17. |
Mrakvia Kristián |
21.09.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1116 |
4 |
|
|
12.11.2019 09:16:12 |
18. |
Fojtík Michal |
02.07.2009 |
Tenisový klub Tenet |
1188 |
4 |
|
|
10.11.2019 20:50:42 |
19. |
Widenka Tomáš |
03.07.2009 |
TK Slavia Orlová |
1226 |
4 |
|
|
08.11.2019 19:33:39 |
20. |
Malinovský Sebastian |
11.08.2009 |
Tenisklub7 |
1226 |
4 |
|
|
20.11.2019 04:53:17 |
21. |
Satrapa Martin |
25.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
31.10.2019 23:51:58 |
22. |
Tomica Daniel |
22.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:01:47 |
23. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 06:18:15 |
24. |
Hustý Jan |
19.06.2010 |
TK Gymnázium Uničov |
1939 |
1 |
|
|
02.11.2019 08:02:35 |
25. |
Tyleček Jiří |
16.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
1939 |
1 |
|
|
05.11.2019 20:59:42 |
26. |
Cieslar Vít |
21.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1939 |
1 |
|
|
06.11.2019 18:37:47 |
27. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
11.11.2019 14:33:54 |
28. |
Tyleček Adam |
10.03.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
1939 |
1 |
|
|
16.11.2019 09:59:13 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Výtisk Adam |
04.03.2008 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
957 |
6 |
|
|
27.11.2019 20:07:29 |
2. |
Gabzdyl Viktor |
11.06.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1939 |
1 |
|
|
29.11.2019 08:22:27 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
225 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
16.11.2019 10:30:34 |
2. |
Trunečka Tomáš |
21.01.2010 |
ČLTK 1928 Olomouc |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.11.2019 20:10:44 |
3. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.11.2019 16:46:45 |
4. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.11.2019 13:53:35 |
5. |
Mičulka Šimon |
19.07.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
340 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.11.2019 17:16:07 |
6. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.11.2019 20:35:06 |
7. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.11.2019 12:30:44 |
8. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
113 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
21.11.2019 13:34:13 |
9. |
Pajer Vítek |
27.05.2010 |
TK Milo Olomouc |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2019 23:20:27 |
10. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2019 08:54:22 |
11. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2019 13:49:20 |
12. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2019 17:28:09 |
13. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
283 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2019 19:06:08 |
14. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:08:20 |
15. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
117 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:26:03 |
16. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:33:32 |
17. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:46:33 |
18. |
Kuldánek Jiří |
18.06.2009 |
TK Slavia Orlová |
905 |
6 |
|
odhlášeno hráčem tel. |
27.11.2019 11:46:26 |
19. |
Serafin Samuel |
14.03.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.11.2019 19:47:05 |
20. |
Zobač Mikuláš |
25.06.2008 |
Tenisový klub Tenet |
1084 |
4 |
|
odhlášeno hráčem sms |
27.11.2019 20:05:36 |
21. |
Schwarz Dominik |
09.08.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
922 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
29.11.2019 15:51:18 |
|