Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
30.11-02.12.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 500)
Kódové číslo:
706000
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
28
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Rozhodčí turnaje Daniel Hrbáč ml. - t.č. 792 331 590
Prezentace v pátek 29.11.2019 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 792 331 590 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 30.11.2019 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
113
25
 
 
01.11.2019 09:53:45
2.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
117
25
 
 
04.11.2019 09:34:16
3.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
221
15
 
 
01.11.2019 00:38:48
4.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
263
15
 
 
08.11.2019 18:42:15
5.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
 
01.11.2019 00:01:48
6.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
 
 
01.11.2019 00:02:54
7.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
340
12
 
 
01.11.2019 05:34:27
8.
Gvuzd Tomáš 06.05.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
343
12
 
 
19.11.2019 10:27:38
9.
Palupa Matyas 15.04.2008 Městský tenisový klub Karviná
400
12
 
 
19.11.2019 18:14:26
10.
Bednář Samuel 31.07.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s.
415
12
 
 
07.11.2019 19:44:02
11.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
427
12
 
 
03.11.2019 08:11:38
12.
Lukas Filip 01.10.2008 TK Havířov
439
9
 
 
05.11.2019 15:52:53
13.
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
444
9
 
 
05.11.2019 17:17:35
14.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
516
9
 
 
01.11.2019 07:52:48
15.
VAŠÍČEK TEODOR 01.02.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
612
9
 
 
18.11.2019 19:02:15
16.
Schwarz Dominik 09.08.2009 TC Ostrava Nová Ves
922
6
 
 
12.11.2019 10:11:04
17.
Šandrik Marek 22.06.2009 TK Slavia Orlová
1007
6
 
 
11.11.2019 09:10:56
18.
Lehnert Lukáš 20.01.2009 Tenisklub7
1027
4
 
 
13.11.2019 19:07:15
19.
Zobač Mikuláš 25.06.2008 TK Havířov
1084
4
 
volná karta
20.11.2019 13:17:25
20.
Mrakvia Kristián 21.09.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
1116
4
 
 
12.11.2019 09:16:12
21.
Fojtík Michal 02.07.2009 Tenisový klub Tenet
1188
4
 
 
10.11.2019 20:50:42
22.
Widenka Tomáš 03.07.2009 TK Slavia Orlová
1226
4
 
 
08.11.2019 19:33:39
23.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 06:18:15
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Malinovský Sebastian 11.08.2009 Tenisklub7
1226
4
 
 
20.11.2019 04:53:17
2.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:38:51
3.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:44:14
4.
Satrapa Martin 25.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
 
 
31.10.2019 23:51:58
5.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
 
31.10.2019 23:52:40
6.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
 
31.10.2019 23:56:42
7.
Palacký Jakub 06.08.2010 TO TJ Nový Jičín
1939
1
 
 
31.10.2019 23:56:46
8.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
 
31.10.2019 23:57:19
9.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
1939
1
 
 
01.11.2019 00:01:47
10.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
1939
1
 
 
01.11.2019 00:03:52
11.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
 
01.11.2019 00:12:51
12.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:18:51
13.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
 
01.11.2019 08:17:15
14.
Hustý Jan 19.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
 
 
02.11.2019 08:02:35
15.
Tyleček Jiří 16.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1939
1
 
 
05.11.2019 20:59:42
16.
Cieslar Vít 21.07.2010 SK Vitality Slezsko o.s.
1939
1
 
 
06.11.2019 18:37:47
17.
Serafin Samuel 14.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1939
1
 
 
08.11.2019 07:21:13
18.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1939
1
 
 
11.11.2019 14:33:54
19.
Tyleček Adam 10.03.2009 TK Na Dolině o.s.
1939
1
 
 
16.11.2019 09:59:13

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
225
15
 
odhlášeno hráčem
16.11.2019 10:30:34
2.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 ČLTK 1928 Olomouc
1939
1
 
odhlášeno hráčem
18.11.2019 20:10:44
3.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
19.11.2019 16:46:45